2017 Şubat Anneleri

tamam arkadaşlar ben son mesajı okumadan bildirimlere cevap verince göremedim.. hayırlı uğurlu olsun birleşmiş konumuz :halay::halay::halay::halay:

Enammm iki konu birleşmiş :KK50:
Gerçi ben diğerine hiç girmiyodum ama ossun.
Meraba hamişleeer:KK25::KK3:

Selam kızlar,ne zamandır takip edemiyorum :)
Hala benim gibi günün büyük çoğunluğunu yatarak geçiren var mı?
Tatilim evde geçiyor resmen azıcık dolaşsam başım dönüyor yahu.
En ufak bir kokuda bulantı demeyeceğim artık, öğürme geliyor.
Sabah eşim kalk bugün de kahvaltıyı sen hazırla dedi ama sonunda yine öğürme tuttu, kızdım ben de kahvaltı yapmayacağım dedim ya, naz yapıyoruz sanki :sinirli:

Dün gittim dra. Bu aylarda su gelmesi olmaz. Bebek düşecekse direk kanama olur. İdrar kaçırması değilde akıntın kıvamlı değil daha sulu gelmiştir dedi. Bebeğim gayet iyi. Kıpır kıpırdı. Ohh çok şükür. :dua:İçim rahatladı.

Sabah eşim kalk bugün de kahvaltıyı sen hazırla dedi ama sonunda yine öğürme tuttu, kızdım ben de kahvaltı yapmayacağım dedim ya, naz yapıyoruz sanki :sinirli:
Allah kolaylık versin. Zor bilirim. Oğlumda senin gibiydim. Öğütmekten yüzüme kan otururdu. Damarlar çatlardı. Bunda hiç olmadı. Arada öğürme oluyor sabahları ama devede kulak. İnşallah en kısa zamanda geçer.

Tatlı bişey yiyemiyorum ben ya onu anladım. Zaten hiç aklıma gelmiyo da az önce milka nın rulo kekini görünce biraz yiyim dedim 10 dk sonra sabah yediklerimde gümbürtüye gitti. Var mı benim gibi tatlının kusturduğu arkadaşlar:KK34: normalde de aç karnına tatlıya bayılırdımm

Ben varım ama mecburiyetten yatiyorum riskim olduğu için inş atlaticaz bu dönemleri

Tatlı bişey yiyemiyorum ben ya onu anladım. Zaten hiç aklıma gelmiyo da az önce milka nın rulo kekini görünce biraz yiyim dedim 10 dk sonra sabah yediklerimde gümbürtüye gitti. Var mı benim gibi tatlının kusturduğu arkadaşlar:KK34: normalde de aç karnına tatlıya bayılırdımm
Ben normalde tam bi tatlı canavariydim çikolata tatlı şeyler fln ama hiç canım cekmiyo midem rahatlasin diye hep tuzlu ekşimsi şeyler tercih ediyorum

Merhaba kızlar . Ben yokken neler olmuş buralara ne kadar kalabalıklaşmışız maşallah :super: bende 33 yaşındayım yani grubun yaşlılarındanım :KK43:( 3. Hamileliğim çok şükür 2 gündür daha iyiyim ama kısa sürecek diye çok korkuyorum çünkü kızımda 5 ay yatmıştım ve gözüm korkuyo çok

Allah kolaylık versin. Zor bilirim. Oğlumda senin gibiydim. Öğütmekten yüzüme kan otururdu. Damarlar çatlardı. Bunda hiç olmadı. Arada öğürme oluyor sabahları ama devede kulak. İnşallah en kısa zamanda geçer.
Maşallah, inşallah bundan sonra da böyle geçer.
Aynen öyle bekarken de mevsim dönemlerinde hep bulantım olurdu ama dediğin gibi bu başka bir şey. İnşallah geçer canım.

Ben varım ama mecburiyetten yatiyorum riskim olduğu için inş atlaticaz bu dönemleri
Geçmiş olsun canım, aman bebişler sağlıklı olsun da gerisi önemli değil. Bir an önce atlatırsın inşallah.

Dün gittim dra. Bu aylarda su gelmesi olmaz. Bebek düşecekse direk kanama olur. İdrar kaçırması değilde akıntın kıvamlı değil daha sulu gelmiştir dedi. Bebeğim gayet iyi. Kıpır kıpırdı. Ohh çok şükür. :dua:İçim rahatladı.
Ohh maşallah cnm ya.. Mide bulantın devam ediyorum seninde

Ben de benimkine çattım bu sabah.
Biliyo hâlâ kokudan etkilendiğimi.
Ona rağmen sabah çıktı gitti, bu kız nasıl doyurcak kendini demeden.
Mutfaktada bulaşık vardı falan.
Bulana bulana topladım hazırladım kahvaltımı ama yiyemeden çıkardım.
Busefer mesaj attım sana muhtaç olduğum halde neden beni yalnız bırakıyosun diye.

Yani canım kısacası eşler de isyan modunda artık.bi yakalarından düşelim diye bekliyolar.
Ağlarsa anam ağlar, gerisi pleybek yapar:KK30:

Aynen yaa.
Tatlıya hasret kaldım.
Baklava yiyebilmek istiyorum artık.

X