2017 Şubat Anneleri

hadı hayırlı olsun cnm darısı bize resim yokmu annnesi

Canım bndede oldu penye çamaşır giydim düzeldi

Ay kızlar siz kıyafetlere bile gecmissiniz. Ben ne kadar ilgisiz kalmışım. Ben hala tedirginim. Yarın kontrol var insallah iyidirde bende bakarım ufak ufak.

günaydın hanımlar. ben daha sadece kendime bir eşofman aldım. hamile eşofmanı. bebişe hiç bir şey bakmıyorum daha. cinsiyeti hele belli olsun bir. :)

benide galeyane getirdiniz kızlar bende alcam maaşı alım hafta sonu alışverişteyim şimdiden halim yok zaten karnım büyüyünce hiç halim olmazz .:)
BENDE DAHA BAŞLAMADIM İNŞALLAH BUNDAN SONRA GÖZÜME ÇARPARSA BAŞLARIM :)
AY BENDE BAKAYIM ARTIK EN İYİSİ
MAŞALLAH CANIM AY BEN DAHA HİÇ HAREKET ETTİĞİNİ GÖRMEDİM AYIN 15 DE GDECEM O ZAMAN ÇİKOLATA YER GİDERİM BAKALIM GÖRÜRÜRM İNŞALLAH GERÇİ DAHA ÇOK VAR
Ay kızlar siz kıyafetlere bile gecmissiniz. Ben ne kadar ilgisiz kalmışım. Ben hala tedirginim. Yarın kontrol var insallah iyidirde bende bakarım ufak ufak.

BENDE DAHA BAŞLAMADIM CANIM SADECE FİKİR EDİNDİM. :)

Devit 3e sasirdim. Önceki gebeligimde sadece decavit ve kan ilacı kullanıyordum, deviti de oğlum doğduğunda ona başlamıştık, D vitamini eksikligin mi fazla acaba takviye yapmış Dr bilemedim

hadı hayırlı olsun cnm darısı bize resim yokmu annnesi
Çok teşekkür ederim cnm amin darısı bütün isteyenlerin başına inş olmaz mı cnm resimden bol bişe yok bugün hepsini atayım biraz kıpır kıpırdı zor yakaladık ama sırt üstü yüz üstü ayakta maşallah her türlü poz werdi hatta hepsini atayım da bak bakayım cinsiyet tahmini yapabilecek misin :)

Eklentiler

• image.jpeg
    40 KB · Görüntüleme: 49
  • image.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 53
  • image.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 61
  • image.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 48
  • image.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 49
  • image.jpeg
    40,3 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 51
  • image.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 61
Sondan ikinci bacak arası bişe gören warsa söylesin

Canım bndede oldu penye çamaşır giydim düzeldi
Özellikle pamuklu çamaşır giyiyorum ama iş yerinde çamaşırı muhafaza etmek zor oluyor diye pamuklu ped kullanıyorum. İdrar kaçırması gibi benimki. Dr yazdım dönmedi henüz. Mesaneye baskımı varda sızıyor acaba.

alla alla ben kusarkeen kaçırıyorum farkındayım ama onu hisssetmedim o şekilde

Gözün aydın canım. Oğluşlar tam bi anne aşığı oluyorlarr. Sağlıcakla doğsun paşam

Ben ilk bhcg yaptırmak için gittiğimde pozitif çıkınca hemen kayıt ettiler ve 20 haftalık olunca gelmemi istediler. Vitamin filan söylemediler hiç.

hanımlar bu testler hangı donemde yapılıyor bılen var mı

Hangi test ?

Aynen canım ,benimde bünyem çok müsait kilo tutmaya. Elimden geldiği kadar dikkat edeceğim ben de..

Kızlar ikiz gebelikte kaç kilo almak lazım en fazla acaba?

Canım en iyisini doktorun söyler ama sanırım 20 kiloya kadar müsade ediliyor. (İnternetin yalancısıyım)

canım:) teşekkür ederim mesajımı sadece sen dikkate almışsın.

Canım sana sabah yazacaktım ama gözden kaçırmışım. Benim dr sadece ilk üç ay için folic vermişti. 12 hafta dolunca bırak dedi.
Şuan 14.cü haftadayım ve bir şey kullanmıyorum

Themis f bende bugün gidicem 4.30 da bakalım inşallah cinsiyeti söyler gizli gitcem bugün :)) başka doktora ense kalınlığı için bakalım ne diycek

Merakla bekliyorummm :)
Güzel haberlerle gel inşl.

Konttollere idrar a sıkışıkmı gitmeniz gerekiyordu unuttum herşeyi ya

Daha iyi oluyormuş sıkışık olunca. Tabi tatlı yiyincede kıpır kıpır oluyorlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…