2017 Şubat Anneleri

Tesekkur ederim canim. İns bir sorun cikmaz

Aynı benim ilk günlerindeki gibisin. Herkes yasiyo sanırım bu duyguları. Bugün keseyi görünce birazcık rahatladim bende.
Rabbim içine ferahlık versin. Fazla stres de iyi değil canım. Herşey Rabbim den. Güzel düşün dua etmeye devam et...

Kızlar bugün doktora gittim betam 134ten 1094 e yükselmiş 5 günde ama bebişi göremedik 10 gün onra tekrar çağırdı kötü bişey yoktur dimi

Tesekkurler canım inşallah darısı sana inşallah progsteronumu bilmiyorum hcg denmi bahsediyorsun canım pek anlayamadım

Kızlar bugün doktora gittim betam 134ten 1094 e yükselmiş 5 günde ama bebişi göremedik 10 gün onra tekrar çağırdı kötü bişey yoktur dimi
Yoktur canım ben daha yeni gördüm evham yapma sakın hem daha iyi kalp atıslarını da duyabilirsiniz

Yoktur canım ben daha yeni gördüm evham yapma sakın hem daha iyi kalp atıslarını da duyabilirsiniz
İnşallah canım ama endişe ediyorum gözükmesi gerekmiyormuydu diye hayırlısı artık inşallah herşey yolundadır inşallah hepimiz bebeişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Ya testlerde yanlislik vardir ya yarin kanda cikmazsa diye cok korkuyorumm

İnşallah canım ama endişe ediyorum gözükmesi gerekmiyormuydu diye hayırlısı artık inşallah herşey yolundadır inşallah hepimiz bebeişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız
Yok canım hemen görünmüyor dua et mubarek gunler sıkıntı yapma sakın yoktur bişey hem

Hamile arkadaşlarım hamileliğin ilk günlerindeki akintiniz nasıldı? Benim şeffaf-beyaz uzayan, çok kaygan bi akintim var. Acaba hamilelik olabilir mi?

Merhaba kızlar diğer topikten buraya taşındım bugün 4+6 günlük olduk. Beta 6695 çıktı. Çok yüksek geldi bana
Maşallh. Yüksek beta için çoğul gebelik diyorlar ama ben bayağı okudum belli olmuyor. Çok yüksek olup,tek doğuranlar da var

Yeni hamile arkadaşlarım ilk haftalardaki akintiniz nasıl? Benim şeffaf-beyaz uzayan, çok kaygan bi akintim var şu an

Bugün testi yapmadan önce eşim ikiz olabilir dedi ama ailemizde yok hiç. Öyle çıkarsa eşime kızacağım. ☺ İkiz çocuk çok zor. öyle değildir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…