2017 Şubat Anneleri

kızlar ailelerinize ne zman söylediniz yada söyleyeceksiniz? Biz kese görününce söylemeyi düşünüyoruz da.

İyi yapmışsın canımm dua edelim birbirimize inşallah herşey güzel geçer tabiki hayırlısı en başta

bayraa gözünaydın canım çok sevindim için rahatlamıştır bende pazartesi gidecem çok tedirginim göremem diye
med17 sadece anneme ve bir arkadaşıma söyledim kalp atışlarını bekliyorum daha önce kimyasal yaşadığım için
kızlar progesteron testi yaptınız mı doktorum bana yaptı benim ki 11.97 çıktı çok mu düşük sizinkiler kaç

elinay19 bitter91 kızlar tebrikler biraz rahatlayın artık darısı bize çok endişeliyim pazartesi gidecem umarım görürüm
kızlar benim progesteron 11.97 çıktı sizinkiler kaç benim ki çok mu düşük

Pro testi ne için ?hiç bahsetmedi bile benim dr

Selam kizlar sat 8 mayis bat 3 hazirandi bugun idrar tahlili vr kan tahlili yaptirdim 366 cikti degr bebis var sukur deger nasil sizce

Kızlar bugün doktora gittim betam 134ten 1094 e yükselmiş 5 günde ama bebişi göremedik 10 gün onra tekrar çağırdı kötü bişey yoktur dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…