2017 Şubat Anneleri

Valla ben de bişeyler hissediyorum artık ama bebeğin hareketi mi gaz mı arter atımı mı bilemiyorum tam seçemiyorum ilk bebek olunca bi farklı oluyo ne olduğunu anlayamıyorum tam
bende hep solumda bısıler hıssedıyorum son 3 haftadır,bakalım tarama gününde ancak görebılcem bebişimi

canım 7 kilo da az değil mi ? Eleştirdiğimden değil yanlış anlama keşke bende 7-8 kilo ile bitirebilsem

Bilemiyorum canım. Ben elimden geleni yapacağım artık. Etrafımdan çok duydum 5-6 kilo alıp doğum yapanı. Annemde 4 gebeliğinde sadece 5er kilo alırmış. Yani aslında mümkün gibi.

Benim hiç hayalimde olmayan biseydi hatta hep acimisimdir ikiz annelerine keşke sizin kadar istekli olabilseydim şuan sadece saskinim
Benim ikiz kardeşim var. Güzel ama gerçekten zor. İkizleri görünce tek çocuğa çocuğum var diyemiyorsun. O nedenle ben hiç büyük konuşmadım genlerde ikiz olduğu için. Allah yardımcın olsun canım . Yavruları veren gücünü de veriyor . Büyüyünce güzelliklerini anlarsın .

Maaşallah kızlar,dün foruma giremedim ,baya yazışmışsınız :)

İsim konusunda sizlerle hem fikirim. Aile büyüklerinin isimlerini koymak isteyenlere saygı duyuyorum ama zorla koydurtmaya karşıyım. Oğlumda eşimin ailesi bir kaç kez karışmak istedi ama eşim engel olunca ikimizin istediği bir isim seçtik. Bunda da bu defa öyle olacak. Herkes kendi evladına istediği ismi koyabilmeli...

Bel ve kalça ağrısı 1 haftadır bende de var. Oğlumda daha geç başlamıştı ama bu defa hiç sağlıklı beslenemiyorum. Acaba ondan mı diye düşünüyorum. Birde annemlerde yurtdışından gelen abimin eşi ve iki yeğenim var. Sıkılmasınlar diye oğlumu alıp her gün onlara gidiyorum. E haliyle akşama kadar dolanmaktan çook yoruluyorum. Belki de yorgunluktandır benimki...

Kızlar 12.ci haftalarda rahim büyüdüğü için bıçak saplanmaları,adet ağrıları gibi ağrılar olacak demiştim. Ben önde gittiğim için uyarayım sizi de korkmayın :). O sancılar bu hafta daha da arttı ben de. Bilginize :))

Cinsiyet için gün soranlar ,ilk oğlumda 11+4 te dr erkek demişti ve öyle oldu. Bu defa 11 +1 de kıza benziyor dendi ama daha kesin değil. 12 gün sonra kontrolde kesinleşir sanırım. Yani 11 hafta civarı olanlar için en azından bir tahmin yürütür doktorlarınız. Hadi bakalım merakla bekliyorum haberlerinizi .

Bu arada benim gibi şubatın ilk günleri olan başka arkadaş yokmu ya ?

selam kızlar günaydın. dün internetten biraz araştırma yaptım da bebek alışverişi için çok ayrıntılı şeyler var bir bebek arabası için bile bi sürü şey yazmışlar ben hiçbişi anlamadım :) erken diye de bakmıyordum ama herkes yavaş yavaş başlamanın daha mantıklı olacagını söylüyor. sizin düşünceleriniz neler bakalım

Al benden de o kadar dişlerimi fırça la sam deliriyorum sabah güzel dedim oh iyiyim bugün çok şükür dişlerimi bi fırçaladım maf oldum bitkinlik halsizlik artık ne yapcam bilmiyorun

Canım bide benimkine bak bakalım gerçi ultrason resmini pek iyi yakalayamadık bişe belli olmuyo da ben video ya çektirmiştim ultrasondayken ordan bi kare yakaladım belli oluyo mu görebilecek misin cinsiyet

CANIM PEK GÖREMEDIM AMA KIZ GIBI AMA ERKEKDE OLABILIR BILMIYORUM ANLAYAMADIM

Merhaba arkadaslar ara ara takip ediyorum ama tam anlamiyla bi yazamadim ikinci gebeligim bu su an 22 aylik bir kizim var ankarada yasiyoruz .. Var mi benim gibi ikinci gebelik ve yas farki az olacak anneler.. Birde ankarada lokman hekim etlige giden var mi..

BİDE GELİŞMEKTE OLDUĞU İÇİN BAĞIRSAKLARDAN GELIYOMUŞ HAREKETLENME BEN DE BAZEN KALP ATIŞI GİBİ BİŞİ HİSSEDİYORUM AMA ZANNETMIYORUM ÖYLE OLDUGUNU

Merhaba. Benim kızım 22 aylık olacak bebisler doğduğunda. Yani sizin kizinizin şimdiki hali gibi. Sizin hamulelignz ram benim istediğim zamanlama bence tam yerinde doğacak hem kiskanmaz daha hemde kabullenirler

Merhaba. Benim kızım 22 aylık olacak bebisler doğduğunda. Yani sizin kizinizin şimdiki hali gibi. Sizin hamulelignz ram benim istediğim zamanlama bence tam yerinde doğacak hem kiskanmaz daha hemde kabullenirler
İnsallah oyle olur cok zor bi kizim var tuvalete bile yalniz birakmiyo beni insallah oda bende kolay atlatiriz sizin ikiz mi olacak

Ben almaya başladım bile Hatta neredeyse bebek arabasını bile alıcam da eşimi razı edemiyorum. Ama beğendim, kenarda beklesin, yakında inşallah benim bebişimin olacak

annecikleeer... bugün kontrolümüz vardı ve bebeğim 12 hafta 4 günlük çıktı.. Veeeee oğlumuz oluyrmuşşş....Normalde 11 hafta 5 günlükgebelik takvimim... Allah hepimize hayırlı evlat nasip etsin..
Folik asiti bıraktırdı demir hapı ve balık hapı verdi.. 2li test istedi kan vereceğiz.. Bakalım son gelişmeler böyle..Herkese iyi günler dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…