2017 Şubat Anneleri

İyi çook şükür sonuçlar.
Nasıl tahmin ediyosunuz ya cinsiyeti, ben bakıyom bakıyom bişi anlaşılmıyo :)))
Valla ben pipimi kus mu ona bakmadim ama durusu bana kiz gibi geldi ilk hissettigim de kiz gibi guzel bi yuzu var dikakt et te bak bi elindeki usg fotisuna

Sonunda yüklediiim :)))
Bu da benim elmamın fotoları kızlar :)
Yandan ve karşıdan.
Ense kalınlığı normal çıktı çook şükür :)
Bi sonraki kontrol gelecek aya.

ay maşallah onaa ben de kız gibi hissettim
ya ben hareketlerini gördükçe her gün ultrasona gidesim geliyor bir dahaki ay deyince çok uzak gibi geldi

ay maşallah onaa ben de kız gibi hissettim
ya ben hareketlerini gördükçe her gün ultrasona gidesim geliyor bir dahaki ay deyince çok uzak gibi geldi
He ya kizlar sansima cumartesi ozele gidicem ucretsiz kontrol hakkim va rtekrar bi esimde kalp atisini bidaha duymak istedi sali gunude develte randevum avr ayyy heycanlandim sansima iki kere gorecem sipami

Valla ben pipimi kus mu ona bakmadim ama durusu bana kiz gibi geldi ilk hissettigim de kiz gibi guzel bi yuzu var dikakt et te bak bi elindeki usg fotisuna

Kızz ilahi çok komiksin :))
Ya dikkatli bakınca çene ve omuz yapısını ben de kendime benzettim.yani kız omzu gibi.erkek olsa babasına çekerdi onun omzu çok geniş ve dik.
Bebişiminki küçük ve dik değil :)

He ya kizlar sansima cumartesi ozele gidicem ucretsiz kontrol hakkim va rtekrar bi esimde kalp atisini bidaha duymak istedi sali gunude develte randevum avr ayyy heycanlandim sansima iki kere gorecem sipami

yaaa ne güzel değerlendir tabikisi kız benim dr kızıyo sürekli ultrasona girmeye ama napalım yaa
hissetsem belki daha sakin olurdum ama napıyo diye merak ediyorum

Ben de ilk isimden sonra ikincisi ben koydum
Kızım olursa da kimse karismayacak.erkek olursa bir eşim bir ben isim koyucam. Ahmet hamza yada elif bahar olucak.sağlıkli olsunlar ömür uzunluğu bahtı tahtı yerinde olsunlar insallah

yaaa ne güzel değerlendir tabikisi kız benim dr kızıyo sürekli ultrasona girmeye ama napalım yaa
hissetsem belki daha sakin olurdum ama napıyo diye merak ediyorum
He ya bazen karnimda hic hareketlenme olmayinca aca noldu orda diyorum hahah evde usg cihazi olsa sabah aksam absidna olurduk heralde )) sansima ozeldeki dr aslinda 3 veya 4 hafta sonra gel dedi ama oste su midemden bi kere kan geldiydi cok zorladim icin daha gelemdi azcikin kan geldiydi aci suyla karisik gene hem onu sorcam hemde eksik testlerim vardi hangileri onu sorcam bida bid eikili testi ne zamn yapilicak sorarim ozelde u retsiz kontrol hakkimi kullanicim

Oğlumda ben kendi babamın adını vermiştim bizim ailede tek erkek torundu kaya eşimde efe adını koydu şimdi erkek olursa babasının adı kadir i eşim bende aslan adını vericem kız olursa da bir tane onlar bir tane ben :)) erva düşünüyorum kayınvalidecazımda güzel bir isim bulur artık yanına :)) kız çocuğu sonuçta yapışır ona bu adı nerden dedin diye :))
Kızlar ben bugün çok kötüyüm midem sürekli bulanıyo ne yapcam ya üşüttümmü acaba

Benimde bi ara oldu küstüm hatta ama bugün iyiyim.ben sabah aç karna maden suyu içince o gün daha rahat geçiyor .bu bulantılar Son demlerinde dalgalı inşallah bitecek de

Benimde bi ara oldu küstüm hatta ama bugün iyiyim.ben sabah aç karna maden suyu içince o gün daha rahat geçiyor .bu bulantılar Son demlerinde dalgalı inşallah bitecek de
Ben bittim bugün ya bir kere çıkardım ama sürekli midem ağzımda ne yapıcamı şaşırdım

Benim oğlum un adı da Efe. Gerçi biraz fazla enerjik oluyor Efe'ler. Bugün bende çok kötüyüm sizlerin az kaldı. Bide bende çarpıntıda fazla bulantıyla beraber pik yapıyor. Böyle böyle geçecek elden bişey gelmiyor. Allah yardımcımız olsun

Amin canım ya. Yemek yemen lazım acım ama yemek lafı bile beni benden alıyo

Kızlar az kaldı 12. Hafta bitiyor. En zor zamanlarını geçirdik çok şükür ölü gibi yattığım zamanları biliyorum bulantıdan. Mide yanması tansiyon düşmesi de cabasıydı. Neyseki bazıları kayboldu (maşallah) bazıları da baya azaldı. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik Allah ın izniyle. Benim pazartesi randevum var 13. Haftada olmuş olacağız cinsiyetini gösterir mi acaba çok heyecanlıyım :) en başından beri kız hissediyorum. Allah sağlık versin kız da erkek de baş tacımız tabi :)

Aynen bende yarın gidicem doktora bakalım 11+4 olcam gerçi ben hala SAT a göre gidiyorum ama ultrasyonda +4 gün daha önde gidiyo bakalım ne olcak

Bizde karışan görüşen olmadı hiç annemin ismini koyacaktım bunu anneme açıklamak için gittiğimizde daha konuyu açmadan ay birde anne babalarının adını koyuyorlar çocuklarına hiç hoşuma gitmiyor dedi sustuk kaldık eşimle şimdi bakalım kız olursa ben erkek olursa eşim koyacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…