2017 Şubat Anneleri

Aynı iştah bendede var. 2 saatte bir bişey yemek istiyorum. Şimdiden 3 kilo aldım.

Doktordan ciktimmm keseyi goremedi ama rahim agzi kalinlasmis hersey cok guzel bebegi bekliyo dedi, oruc da tutabilirsin dedi gunde bi kere igne dedi progestani iftar sahur icecegim cok mutlu oldum icim rahatladi biraz

canım sen tam kaçıncı haftadasın beta kaçtı bide bende ptesi gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldımda

Kızlar göğüsler ve akşam üşümeleri dışında hiç belirti yok. Sizin belirtileriniz neler bulantisi baslayan var mi?

Ben bugün itibari 5+6 yım.
İlk oğlumda hiç bulantım sıkıntım olmadı ama bugün itibari ile hafiften bi bulantım var. İştahsızlığım ve koku hassasiyetim var.
Umarım geçicidir...

Ben bugün itibari 5+6 yım.
İlk oğlumda hiç bulantım sıkıntım olmadı ama bugün itibari ile hafiften bi bulantım var. İştahsızlığım ve koku hassasiyetim var.
Umarım geçicidir...
Bulantı bebegin gostergesidir derler ya hurafe demekki.. ben de bugun 5+4üm maasallah hepimizin bebeklerine.

Bebe aspirinini neden verdi canim
Daha önce iki kere düşük oldu ya belki pıhtılaşma bozukluğu vardır ona önlem olarak dedi yalnız aklıma takılan bişi var o zaman dalgınlığıma gelmiş pıhtılaşma bozukluğu yoksa kötü bi etkisi olur mu acaba

Kızlar bende inşallah Allah ım izin verirse Şubat annesi adayıyım dün adetimin 26. Günü 76 çıktı. Normal adetim yarındi.

Yarın yine kan vericem bakalım ☺
Hadi inşallah hayırlısı olsun cnm benimde normal adetim bugündü

Canim risk olsa vermezdi bende dusunuyorum kullansammi diye aslinda benimde 1 kalp atisi olmayan bide dis gebeligim var korkuyorum bisey olursa diye..sormadimda dr a pazartesi gidicem keseyi gormeye

Geçen hafta salı gitmiştim kese görünmüştü o yüzden kan testi yaptırmadım ben. Kalp atışını da duydam da içim rahatlasa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…