2017 Şubat Anneleri

Aynen, birde kendi de benim gibiydi hep lavabolardaydı ama gel Görki anne olacak ya hep bi akıl vermeler

Günaydınnnnn

Ben de eşim de kız hissediyoruz. Hamile kalmadan bir ay önce rüya görmüştüm bir büyük kızım bir de küçük oğlum olmuştu.

Hayırlısı bakalım benim ilk çocuğum olacak inşallah fark etmez banaa her iki cinsiyet de kabul

Ayy bende çok merak ediyorum cinsiyetini ama benim araştırmalarıma görede vajinalle karından ultrasonda farkediyormuş benimkinede bi tahminde bulundana teyzesi Benim ki vajinal ultrason 9+3

yok canım buda belli olmuo göruntu üstten cekılmiş yandan lazım bizee ama cok tatlı duruyo keyfi yerınde cok net bellı olmuş :)

bende erkek hissediyorum ama bı taraftanfa kız olsun ıstıyorum ama saglıklı ve hayırlısı olsun

@Fullialein
bende senin gibi kullandım lazer sonrası bepantholü. hamileler için nemlendirici EXİPİAL öneriyorlar. eczanerler 10-11 tl temin edebilirsin? evet lazerle bitmeyen tüyleri ne yapıcaz
Benim bitmişti ama hormon değişikliği geri getirdi sağolsun. Oluyormus böyle. Doğum sonrası 2-3 seans yaptırınca tekrar bitiyormuş

Bende ilk yanık olmuştu ondan bunu verdi ama müthişti 2 çeşiti var Eczanelerin hepsinde ama bir eczacı arka daşım var bi krem diycrk onu alıcam oda hamileliğinde kullanmış yazarım size adını
Ediptik almayalım mı şimdi?

Ben de birkaç kez erkek bebek gördüm rüyamda. Kız istesem de erkek hissediyorum. Tabi sağlıklı hayırlı bir evlat olsun da hepsi birer lütuf Rabbimden.

Gerçektenmi? umarım olmaz bizdede...

Benim belli olmuyo bi gün kız bi gün erkek hissediyorum ama yoğun olarak kız eşimde erkek hissediyo bakalım hangimizin ki tutacak

Selam Kızlar
9 ay önce doğum yapmış biri olarak bu çatlak olayına ben de bir yorum yapayım dedim:)
Genetik ve cilt yapısı başlıca etken tabii ama mesela benim annemin durumu şuan felaket, cildim çok kuru ama ben de hiç çatlak olmadı. Şanslı olabilirim:) ama benim düşüncem yavaş yavaş kilo almam (gerçi az değil 17 kilo aldım:)) ve sürekli cildimi nemlendirmem diye düşünüyorum. Umarım bu seferde öyle olur..
Lierac çok tavsiye etmem ben denedim hem çok pahalı hemde çok jel gibi cildin üstünde kalıyor nemlendirmiyor gibi geldi bana.. Tabii yine kişiden kişiye değişir..
Ben mustelanınkini kullanmıştım ama onunda diğer normal arko nivea gibi kremlerden çok farklı olduğunu düşümüyorum ki o da çok ucuz değil:)
Ben normal zamanda da cildim çok kuru olduğu için duşta bebekyağı sürüp çıkıyorum ve üstüne krem sürüyorum:)))
Ayrıca yine başka bir forumda bazı yağların karışımını önermişlerdi onu kullandım bütün hamileliğim boyunca belki oda etki etmiştir. Bütün şişeleri fısfıslı bi şişeye döküp karıştırıp hergün sabah akşam sürdüm.. Kullanmak isteyenler için farklı bir fikir :)
Kakao yağı
jojoba yağı
kayısı yağı
zeytinyağı
badem yağı
menekşe yağı

yok canım buda belli olmuo göruntu üstten cekılmiş yandan lazım bizee ama cok tatlı duruyo keyfi yerınde cok net bellı olmuş :)
İlk utrasonda gördüğümde ayy küçük adam demiştim gerçekten çok mutlu gibiydi ama şimdi de kız hissediyorum buda eğlencem oldu cinsiyet tahmini ama çok teşekkürler teyzesi

Deniycem teşekkür ederim göğüs bölgesi ne sürülüyormu
Birde bayanlar benim göğüs ucum yok denilecek kadar az çıkarmı acaba (

Deniycem teşekkür ederim göğüs bölgesi ne sürülüyormu
Birde bayanlar benim göğüs ucum yok denilecek kadar az çıkarmı acaba (
Ben bacaklarıma komple, basenlerime göbeğime ve göğüslerime sürmüştüm. Göğüs ucu benim baya büyük olduğu için bişi diyemicem çıkanda var çıkmayanda. ama doğumdan sonra çıkmazsa silikon göğüs uçları var onlardan kullanırsın hem rahat emer bebiş. O emdikçe de çıkar :)

Bence de artık yiyecek isimleri yazmayın kızlar. Yazdığınız şey zaten bulamadığınız bişeyse diğerleri de bulamıyo haliyle. Daha dikkatli olalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…