2017 Şubat Anneleri

Canım ya çok geçmiş olsun. hangi hastane bende zorda kalınca gidiyorum. Evim yakın çünkü ve böyle bir doktora denk gelmek istemem. İki hastane var birtanesinde bir dr için böyle şeyler duymuştum o olabilir mi acaba. İstersen özeldende mesaj atabilirsin.

Kizlar. Ben gunde 200 mg 3 tane progestan kullaniyorum. 3 gunde bir de dusuk onleyici proluton vuruyorum(bu hafta haftada 1 e dusurdu dr) aile hekimim bu kadar cok bu hormondan kullanirsan kiz olursa erken ergenlige girer,erkek olursa da biraz sey olur. Korktum. Boyle bir sey duyan var mi?

Canim cok gecmis olsun.seni cok iyi anliyorum. Ben de 3 tane dusuk yaptim. Senin sukredecek bir oglun var. Allah onu sana bagislasin. Rabbim tekrar hamile kalmayi ve saglikla kucagina almayi nasip eder insaallah.

Canım rapor alırız ancak ben seminerlere gitmeyi düşünüyorum ama benim doğum Şubat 18 gözüküyor Şubat a kadar çalışırsam Mayıs i kurtariyorum. Senin muhtemel doğum ne zaman?

Seminere gideriz 2-3 saat idare edilir de rapor sorun olur mu diye endişeliyim. 21 şubat fakat ben o kadar bekleyeceğini sanmıyorum. Ben 8 aylığım benimki şubat başına kadar dursa kafi :)

Benim dogumum icin en gec 24 subat dedi son 3hafta zaten mecburen ayrilioruz bu da 2.doneme baslamiyorm demektir 3subattan baslayarak hesaplarsak hazirana kadar kurtarir 2 3 hafta raporla kapar seminere giderim bebisle diye dusunuyorm

Okul da geç açılacak söylentileri çıktı, hafi bakalım hayırlısı

Sivilce ve yara bende de var . Bende kız hissediyorum bakalım ne çıkacak Her duyan senin kızın olacak diyor zaten nedense.

Benim kafamın içinde çenemde sivilce doldu hep. İnşallah kızdır

Kızlar hiç isim düşünen var mı?

Hayırlısı ile inşallah biz erkek olursa Kerem, kız olursa Serra ismine karşı sıcağız.

Serra ismini çok severim. Masal düşünüyoruz. Ben arya mira istedim eşim sevmedi. Erkek konusunda sıkıntılıyız o babasının ismini istiyor ben de koymayacağım. Kız olsun sorun hallolsun :)

karın için şimdiden başla dedi doktor. göğüs büyümedi ama kahve bölge çok kaşınıyor. sende erken başlamış o bölgeye bacaklara ve kalçana kullan dedi. exipial nemlendiriyor.

Exipial hiç duymadım lazerden sonra bepanthol kullandım. Bu arada tüyler 2 yıldır yoktu hafiften başladı geri.nereden temin edebiliriz kremi? İyi midir?

Lierac ben de netten aldım 100 ml 35 ₺ aşağı yukarı ben 200+100 aldım.

200 ML +100 ML gittigidiyordan 103 tl ye aldım
N11den aldım

200+200 134 tl ye buldum bende. Eczaneye sordum 200+100 e 180 tl dedi. Çok fiyat farkı var
İnternetten al :)

Benim annemde de var zaten benim kalça ve sırt arasında bacaklarımın arkasında da var ama bir ümit kullanacağım

Var olanı ds geçiriyormuş ama inşallah işe yarar
Geçiren lierac serum ama o da kırmızı iken geçiriyor beyazlara fayda etmez benim de belimin arkasında biraz göğsümde ve basenlerde var ergenlikten

Allah sabır versin oğlunu sana bağışlasın arkadaşım. Hazır olduğun Zaman yenisini nasip etsin

Geçmiş olsun.cennete bi melek uçtu. Rabbim yeniden anne olmayı nasip etsin. Evladına uzun ömür versin. Yeniden güzel haberler alırsın insallah

Kızlaaaar ne olur yiyecek ismi yazmayın yalvarırım geçenlerde çip köfte için delirdim şimdi erik her seferinde son sayfadan itibaren okuyorum ve şuan zihnimde yanıp sönen tek kelime erik

Yaaa çok özür dilerim düşünemedim bir an

Ben yandım seni de yaktım

Seminere gideriz 2-3 saat idare edilir de rapor sorun olur mu diye endişeliyim. 21 şubat fakat ben o kadar bekleyeceğini sanmıyorum. Ben 8 aylığım benimki şubat başına kadar dursa kafi :)

Aynen seminerde bir şekilde idare edilir. Idaren rapora sorun cikarmiyorsa bisey olmaz. Zaten dönemin sonu gelmiş o saatten sonra gelsek ne kadar faydalı olabiliriz ki?

Gunaydin kızlar evet ya burda yemek yada meyve ismi paylasmayalim bende dün akşamdan beri kereviz arıyorum.Gece rüyamda bile koca koca kereviz gördüm. Bugün belki bulabilecegim bir yere goturcek eşim,insallah bakalım :)

Gunaydin kızlar evet ya burda yemek yada meyve ismi paylasmayalim bende dün akşamdan beri kereviz arıyorum.Gece rüyamda bile koca koca kereviz gördüm. Bugün belki bulabilecegim bir yere goturcek eşim,insallah bakalım :)
Şaka gibi ya ( ne güEl canınız bişi çekiyo maşallah bende okuıyunca midem bulanıyo yemek le alakalı birşey :'(

Günaydın kızlar.
Aşermeler başlamış grupta :))
Benim şimdilik canım bir şey istemiyor. Oğlumda Allahtan tam mevsiminde bir meyve istemişti canım (adını yazmayayım :)
Kızlar ben bugün tam 13+0 oldum. Son 4-5 gündür bel ve kasık ağrılarım oluyor adet olacakmış gibi.
Rahim büyüdüğü için oluyormuş bu ağrılar.Yani endişelenmeyin.
Ben sizleri önden bilgilendireyim :)

Maşallah maşaaallahh allah tamamına erdirsin inşallah

Şaka gibi ya ( ne güEl canınız bişi çekiyo maşallah bende okuıyunca midem bulanıyo yemek le alakalı birşey :'(

Sık dişini canım ,bi 10 güne kadar daha rahat olursun inşl.
Gerçi benim tiksinmem geçti ama bulantı iki gündür geri hortladı gibi. Alttan alttan bulanıyorum ama çok etkilemiyor.
Beni en çok hazımsızlık ve şişkinlik rahatsız ediyor..

yazdım özelden canım

Exipial hiç duymadım lazerden sonra bepanthol kullandım. Bu arada tüyler 2 yıldır yoktu hafiften başladı geri.nereden temin edebiliriz kremi? İyi midir?

@Fullialein
bende senin gibi kullandım lazer sonrası bepantholü. hamileler için nemlendirici EXİPİAL öneriyorlar. eczanerler 10-11 tl temin edebilirsin? evet lazerle bitmeyen tüyleri ne yapıcaz

günaydın herkese. haydi herkes cinsiyet konusunda ne hissettiğini yazsın. çok değil birkaç haftaya hepimiz öğreneceğiz inşallah. belli olunca kimler tutturacak bakarız. ben erkek hissediyorum. ama eşim kız diyor. sizler ne hissediyorsunuz?

Bunu okurken bile sinirden ağladım sanki birine merhaba desem çıkartıcamışım gibi geliyor bana anneemde deli ediyo beni yemiyosu n miden ondan bulanıyo diyip duruyor s anlki bilerek yemiyorum bu sabah tersimdenmi kkallktım milletmi ters annlamadım biran önce akşam olsa da uyusam uyurken bulanmıyo.

Kızlar bu çatlama olayı biraz genetik biraz da cilt tipine bağlı.
Ben 36.cı haftaya kadar pehlivanlar gibi yağlanmama rağmen 37.de birden bire haritaya döndüm. Üstelik toplamda 14 kg almıştım sadece. Cilt tipim kuru cilt
Gelinimiz ise çok nadir göbeğini yağlamasına rağmen ve toplamda 25 kg almasına rağmen sıfır çatlakkk..

Bende ilk yanık olmuştu ondan bunu verdi ama müthişti 2 çeşiti var Eczanelerin hepsinde ama bir eczacı arka daşım var bi krem diycrk onu alıcam oda hamileliğinde kullanmış yazarım size adını

Tatlım cidden yemediğin zaman bulantı daha da artıyor. Ben yemek dahi görmek istemiyordum ama midemi zeytin ,yoğurt çorbası ve turşu gibi şeyler rahatlatıyor. Sen de seni rahatlatan şeyleri bulmaya çalış.
Tabi bu saydıklarımı da yediğim bir avuç bişey idi...
Bizi en iyi bizim gibi olanlar anlıyor valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…