2017 Şubat Anneleri

Yaa sen hiç sipariş verdin mi ordan?
Bir günde geliyor diyor 35 tl kilosu ama güzel birşey geliyorsa zararı yok çürük olmasın da içimde kalır
vermedim banada arkadaşım tavsiye etti canın birşey çekerse al diye ... bi ananas çekti onuda marketten aldım zaten

Saol canm. Yan etkileri varmis bakicam artik biraz daha kullanim olmazsa vajinal kullanirim. Brnmkinin dozuda 100mg yapti gunde uc tane kullaniyorm aksam 2 sabah 1

Gönderim bakalım ama erkek derlerse çok hayal kırıklığına uğrarım
Bana hamile olduğum günden beri duyan erkek diyo senin oğlun olacak diyolar bende hep karnımı severken oğlusum derken buluyom kendimi bende de kız olursa sasircam ama şuan tek isteğim risk te olduğu için yeter ki sağlıklı olsun tutunsun bana iyice iyice yeter ki

Saol canm. Yan etkileri varmis bakicam artik biraz daha kullanim olmazsa vajinal kullanirim. Brnmkinin dozuda 100mg yapti gunde uc tane kullaniyorm aksam 2 sabah 1
Ben ağızdan alırken sabah öğle akşam aliyodum ama genelde 3 kullananlar senin gibi akşam 2 alıyor şimdi de sabah akşam 2 şer tane vajinal alıyorum

Arkadaslar ben dun aksamdan dolayı bu sabah doktora gittim reflü dedi gaviskon verdi, nasıl buyumus yavrum eli kolu bellı oynayıp duruyor:)

tutar tutar :)sabırsızlıkla kendımınkını beklıom az büyüsünde göreyyimm
Benimkinede yorum yapar misin kuzum ben hamile kalmadanda kaldiktan sonrada hep erkek hissettim bakalim ne cikicak ama saglikli olsunda kizda olsa erkekte olsa farketmez ama iste merak insan bisiler alasi geliyo merak ediyi

bakalım tutacak mı tahminin :) merakla bekliyorum
Ayy bende çok merak ediyorum cinsiyetini ama benim araştırmalarıma görede vajinalle karından ultrasonda farkediyormuş benimkinede bi tahminde bulundana teyzesi Benim ki vajinal ultrason 9+3

Eklentiler

• image.jpeg
    41,9 KB · Görüntüleme: 83
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…