2017 Şubat Anneleri

OZAMAN DA 9 SENE ÖNCE BİDÜNYA PARA VERMİŞTİM. ÇOK AĞLADIM AMA YA İLK ÇATLAĞIMI GÖRÜNCE YAPISAL MESELE BENİM ANNEMDEDE VARDI :KK43:(
İNŞALLAH DENİYCEM BAKALIM. KARDEŞİMDE SABAH AKŞAM SÜRDÜ AMA İŞE YARAMADI ODA ÇATLADI :KK43:(

Benim annemde de var zaten benim kalça ve sırt arasında bacaklarımın arkasında da var ama bir ümit kullanacağım :KK61:

Var olanı ds geçiriyormuş ama inşallah işe yarar

Benim annemde de var zaten benim kalça ve sırt arasında bacaklarımın arkasında da var ama bir ümit kullanacağım :KK61:

Var olanı ds geçiriyormuş ama inşallah işe yarar

HADİ YA ... Bunu ilk defa duydum :)) ben yekün kıyamet cilt uzamanlarını dolandımda çare bulamayız dediler :KK35:

gariplik var bende ara ara kapatıp açıyorum..
Canım sen bi ara kanama suresini sormustun kaldı öyle benim dışardan hiç leke kanama bisey olmamıştı taaa kii pazar gecesi yasadigim o gerginliğe kadar o gün geldi sadece bide dün ama simdi yok ama burda günlerce lekesi devam edenler var

HADİ YA ... Bunu ilk defa duydum :)) ben yekün kıyamet cilt uzamanlarını dolandımda çare bulamayız dediler :KK35:

Yaaaa
Aslında internette lazerle falan geçiyor yazıyor ben gidip sormadım kimseye ama

Gorunmeyen yerlerimde diye cok dert etmedim ama karnımda olursa ben de gezerim bütün cilt uzmanlarını :kızgın:

Canım sen bi ara kanama suresini sormustun kaldı öyle benim dışardan hiç leke kanama bisey olmamıştı taaa kii pazar gecesi yasadigim o gerginliğe kadar o gün geldi sadece bide dün ama simdi yok ama burda günlerce lekesi devam edenler var

ilaç kullanıysan faydası oldu sanırım. bende şimdi konuştum progestan kesmez ise tekrar doktor gel dedi.

ilaç kullanıysan faydası oldu sanırım. bende şimdi konuştum progestan kesmez ise tekrar doktor gel dedi.
Bana da leke şeklinde gelebilir demişti Dr ama hiç gelmemişti evet ilaç baya işe yaradı inş ta yaramaya devam eder demiştim ya ilk 20 mm lık bi kanama alanı vardı haftasında kontrole gittiğimde 7mm lık bi alan kalmıştı dün de acil e gittiğimde yok denilecek kadar az dedi ilacını düzenli kullan ve bol bol dinlen

Bana da leke şeklinde gelebilir demişti Dr ama hiç gelmemişti evet ilaç baya işe yaradı inş ta yaramaya devam eder demiştim ya ilk 20 mm lık bi kanama alanı vardı haftasında kontrole gittiğimde 7mm lık bi alan kalmıştı dün de acil e gittiğimde yok denilecek kadar az dedi ilacını düzenli kullan ve bol bol dinlen
çok geçmiş olsun dikkat et canım. sıkıntı strese gelmiyor.

Biz de henüz hiç isim düşünmedik :)
11.ci haftada kıza benziyor demişti doktor ama 2 hafta sonra kontrolüm var. 15 haftalık oluyorum ,o zaman net belli olur sanırım. İsimide o zaman düşünürüz artık :))

ben o durumdayım işte :KK43:( ve çaresi yok izi kalıyo

Çok üzüldüm inşallah bir yol bulunur ben de çok korkuyorum :KK43:

biraz tuzlu ama güzel :))

Yaa sen hiç sipariş verdin mi ordan?
Bir günde geliyor diyor 35 tl kilosu ama güzel birşey geliyorsa zararı yok çürük olmasın da içimde kalır :KK53:

Hale gidin orada bulursunuz muhakkak :)

Evet o da iyi bir fikir ama eşim çok yoğun çalışıyor gidebilir mi bilemedim :KK51:
Beni de göndermez ki :KK45:

X