2017 Şubat Anneleri

bende bu ay başlıycam gögüs uçlarım çok kötü kaşınıyo ...

Ay nebiliyim o yorumu yazdığım zaman ardarda bi kaç kociş öven yorum gördüm.
Dedim ozaman bi benimki böyle.
İmrendim valla.
Sizde maşallah deyin nazar olmasın dedim artık arkadaşlara.
Yani bizde kendimle zorla ilgilendirtme modunda olduğum için, malum herşey kokuyo eşimden bekliyom yemek temizlik yapamıyom. Kendiliğinden yapan kocalarını anlatınca arkadaşlar takdir ettim.
Tabi sonraki yorumlarda yalnız olmadığımı gördüm.
İnşallah ben de kendi yemeğimi temizliğimi yapar hale gelince senin gibi eğlenmeme bakıcam :)

Ay ne cici bi rüyaaa :)))
Cücük horoz oluyo falan :)
Allahım hayırlı sağlıklı olanını nasip etsin canım.
Ben de bi aydır rüyamda hergün farklı bi yemek yiyom.
Zikir fikir meselesi demekki :))))

Dun gece ictim iki tane bir saat fln sonra sanki basim donuyo uyusuyo gibiyim iki uc gun daha kullanim olmassa tekrar giderim doktora alttan kullanirim bide bana iki ay kullandi cok degilmi sizce
kisafile merhaba, ben gebeliğimi öğrendiğimden beri progestan içiyorum. Kanımda pıhtılaşma sorunu olduğu için bebeği kaybetme riskim vardı. İki özel doktora gittim ikisi de kullanmamı söyledi. 12. haftamız bitti sayılır. bugün tekrar randevumuz var eğer doktorum devam et derse devam edeceğim. Riske atmak istemiyorum çünkü. Sen yine içini rahatlatmak istyiorsan başka bir doktora daha git istersen. Eğer içmeye devam etmen gerekiyorsa da gece yatmadan yarım saat kadar önce içmeni tavsiye ederim ki mide bulantısı ya da uyku hali seni rahatsz etmesin

Merhaba kızlar benim bulantılarım hafifledi baya açlık krizlerim başladı üç saate en fazla acıkıyorum meyve yoğurt vs de kesmiyo daha da aç hissediyorum hatta illa yemek yicem yemekleri de çok keyifli yemesemde baya yiyebiliyorım bu hale de çok şükür kusmaktan ii en azından ama açlık krizlerinde neler yiyebilirim çok kilo almak istemiyorum

12 . haftaya kadar demişti tatlım dünkü Dr da işte kanama alanı azalmış yok denilecek kadar dedi ama hala görünen bi alan var haftaya kendi Dr um ne dicek bakalım

Dun gece ictim iki tane bir saat fln sonra sanki basim donuyo uyusuyo gibiyim iki uc gun daha kullanim olmassa tekrar giderim doktora alttan kullanirim bide bana iki ay kullandi cok degilmi sizce
Çok kişi var canım kullanan merak etme şimdilik İki ay der gidişata göre değiştirir belki.

Aynen canım benimde bayram öncesi hiç bisey yoktu dr izni ile yola gittim geldim bi goruniyim dedi içerde kanama alani oluşmuş dedi bi hafta içinde bende şaşırdım yol yormuş dedi iki hafta oldu işte bende kullanıyorum baya azaldı alan inş hepten kaybolur bebeğe zararı yok şuan ama kanama alanına hep bi risk olarak bakiyo Dr lar benim Dr um öyle demişti ilacını al düzenli ayaklarını uzat yat dinlen çok hareketsiz de bırakma biraz yatıp evde çok az gezin kan dolaşımını da yavaşlatma geçecek inş bende şuan aynı durumdayım yanımda kimsem de yok yardım edecek

Canım ya benim Dr um da erkek hamile kalmadan önce de gidiyodum şimdi de ama şimdiye kadar hiç bi yerime dokunmadı ve sutyenime fln da karışıp dokumadi resmen taciz bence çünkü sutyenle yatma deyip askisina dokundu diyo

Canım içerde bi kanama alanı gorunuyosa ultrason da alttan bakmaya hiç gerek duymuyo benim dr um da erkek dedim ya hamilele kaldığmdan beri karından ultrason daha hiç alttan bakmayı bile tercih etmedi teklif te etmedi çünkü sorun ustten gorunuyosa alttan ihtiyaç duymuyorlar sen yine de başka Dr a git için rahat etsin progestan yazmadı mi ilaç olarak o sapik herif

Kaçıncı haftandasin canim

günaydın maşallah 11+? kaötasın ben 11+1 deyim hala bulanıyo sürekli çıkarcakmışım gibi bir his var. ama birraz kendimi dinleyince şuan daha bir enerji doluyum sanki :)
Bugün 11+6 ama ultrasonda 3 gün önde gidiyor bebişimiz. Ben yinede hep sat a göre hesaplıyorum. İnşallah en kısa zamanda sizlerde atlatacaksınız.

Ben hamile olduğumu öğrenmeden 2 gece önce sarışın bir erkek bebek görmüştüm. Elimden tutuyordu. Bunun üzerine hamile olduğumu öğrendim. O nedenle hep erkekmiş gibi odaklandım ama hayırlısı bakalım. Benimde ilk çocuğum hayırlısı ile inşallah.

Ay ne cici bi rüyaaa :)))
Cücük horoz oluyo falan :)
Allahım hayırlı sağlıklı olanını nasip etsin canım.
Ben de bi aydır rüyamda hergün farklı bi yemek yiyom.
Zikir fikir meselesi demekki :))))

Amin:) Vallahi merak içindeyim ya oda etkili olmuş olabilir

belkide erkek anne bak seninleyim artık diye görmüşsündür:) Tam yerleşme zamanları ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…