2017 Şubat Anneleri

Bende hamile oldugumu ogrenmeden 1 hafta once erkek bebek gormustum ruyamda. Daha test yapmadan hamile oldugumu hissediyodum. Erkek bebek oldugunu hissediyorum bende :)

Kizlar sizde de oluyormu? Benim mide bulantisinin yaninda birde midem kaziniyor resmen ve bas donmesi oluyor hatta gozumun onu pul pul oluyor.ve cok kotu basagrim var.

Ben henüz başlamadım ama duştan sonra normal nemlendirici krem sürüyorum çünkü cildim çok kuru. Kaşıntı yok ama korkuyorum işte kendimi bildimden.

Göğüsleriniz büyüdü mü sizlerin? Benim hala aynilar büyüdükçe kaşıntı mi yapiyor? Lierac i duymustum ama exipial i bilmiyordum.

Ben şimdilik elimdeki bebe yağı ile vücut losyonunu kullanıyorum. Ilerleyen safhalarda daha iyi birşeyler alırım diye düşündüm. Benimde kaşıntı var çünkü göğüslerde korkuyorum zaten çok büyüdüler...

Gunaydinnnnnn nörüyonuz bakem dunden önceki geçirdiğim o kadar stresle hiç uyumamistim dün gece de sanki doğuma yakın bi hamile gibi hep bi inleme haliyle yine uyuyamadim gözlerim hem ağlamaktan hem uykusuzluktan balon gibi ama bebisimi n iyi olduğunu bilmek beni o kadar rahatlattı ki o yüzden umrumda değil şuan hiç bisey

doktora gittiniz mi

doktora gittiniz mi
Evet canım dün gittim bi ara inmedim arabadan ya kötü bisey derse diye ama coookkk şükür rabbim e bebeğim çok iyi kalp atışını duydum onu iyi gordum rahatladım amaaa Dr sancin var bak gorunuyo baskı yapiyo bebeğe dedi naptin sen bu kadar rahim şuan bile kasiliyo dedi rahim ağzı fln kapalı ama kasılma var stres yok dedi bu bebeğe bisey olmaz inş iyi yerlesmis dedi şükürler olsun

hadi gözün aydın canımm çok sevindim bebeğinden başka bişi düşünme. bnmde sancım var gibi gaz sancısı ben kendi kendime yapıyorum yaa kafama çok takıyorum acaba iyimi acaba naısl hep düşünüyorum.Bnm doktorumda ilk zamanlar yerleşmesi çok iyi demişti. Rabbim sağlıkla 9 ay geçirmemizi nasip eder inşallah . Sağsalim kucaklaırmıza alırız

Banada oyle dedi canm artik bol bol dinlenicez insallah yakin zamanda gecer bebegimizw zarar vermesinde

Benim gaz sancısı ayrı canım bu kesenin etrafında gordu baskı yapiyo dedi o gece bi an yığıldım kaldım yere çok fena vurdu sancı hatta dusuyo kesin dedim o dereceydi stresten çok kasildim ben ultrason da da onu gördü hala şuan bile kasiliyosun dedi gaz sancısı ayrı oluyo bu vajinal rahim de hissediyorum zaten amin tatlım amin kendi kendimize evet çok evham yapıyoruz sanırım gerçi bu defa benimki boş değildi o sancidan sonra kanama da gelince kaybediyorum kesin dedim bana bu stresi yaşatan herkesten uzak durcam doğuma kadar gormicem duymicam

Aslinda bu gittigim en son doktor benm doktorum guceniyorum ona cok iyibi doktor ama iste ilk defa boyle bisey yasayinca ister istemez ikide kaliyosun. Ilacida dedigin gibi aksam yatmadan yarim saat once icim dun aksam sekizde ictim baya bi etkisi oldu basim fln donuyodu yatmadan icsem daha iyi olur

3. Aya kadar kullancaksin demekki 2 ay demiş ya benim de haftaya 1 ay olmuş olacak kullanmaya başlayalı 3. Haftamdaydim progestan zararlı bisey olduğunu sanmıyorum o yönden telaslanma canım bak benim dün rahim de kasılma gordu progestan in dozunu yükseltti kullan ilacı ni yan etkilerine dikkat et korkma çok kötü olursan da vajinal kullan aynen yaticaz bi sure napalim bebis ler iyi olsun yeterki

eşinde seninle geldimş duydumu doktorun dediklerini

eşinde seninle geldimş duydumu doktorun dediklerini
Geldi duydu evet zaten halimi de gordu iki gundur ya eşim aslında hep yanimdadir o gün pislik kardeşi bizi bu hale getirdi onu savundugundan değil ama işte onun da zoruna gitti sanırım kardeşine o kadar iyilik yapmisken onu dinlememesi fln onu da çok kırdı

Mrb kızlar 13. Haftaya girerken bulantılarim tavan yaptı çok fena yım cokkk .çok geçmiş olsun herkese.az kaldı diyelim inşallah. Doktor konusunda dikkatli olmak lazım ne alaka sütyen askısı ben olsam o askı ile onu bogardim pis kart eşşek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…