2017 Şubat Anneleri

Çok fenasin

Canım dondurma yemeyi deneseneevinde varsa.ağzının tadını değiştirir soğuk mideni ferahlatır bide iyi hissettiriyor diye biliyorum.

Ayy ne güzel yardım ediyorsa benimki bir iki sevimlilik yapıyor ama her akşam eve gelince çok açım gün boyu naptin gömleğimi neden ütülemedinn bıdı bıdı ediyor

An anı tutmuyor valla bizde de durumlar aynı.... eşim çok yoğun çalışıyor bir de benden hizmet bekliyor

Zor bankacıların işi allah yardımcın olsun

Canım o midenden gelen su yakmıştır ben her kustuğumda oluyor ekmek yiyorum biraz bol su iç meyvesuyu falan da iyi gelir

Farklı bir bakış açısı getirmek istedim. 71 yaşında bir erkeğin o tarz yaklaşacağını zannetmiyorum. Doğum doktoru erkekler sürekli görmekten duyarsızlaşıyorlar. Arkadaşımın eşi de kadın doğumcu, sıradan bir el görmek ve göğüs görmek aynı onun için diyordu. Bir de erkek milleti emeklilik zamanı gelince üstüne vazife olmayan işlere burun sokmaya bayılır. Gereksiz muhabbete girmiş sütyen falan. Valla ben sutyensiz uyuyorum büyüdüler zatennn büyük almam lazım normali de iz yapıyor. Taciz edildim gibi düşünmemeye çalış. Ayrıca da yemez yani açıkça görev başında taciz. O niyette olduğunu sanmıyorum. Fazlasıyla düşüncesizlik etmiş

Öyle yapmaya çalışıyorum ama ilaçları yazarken sinirden bişey soramadım ve o yüzden acaba ilaçlarda doğrumu diye düşünmekten almadım. Sinirime dokunan bacağıma göbeğime ve göğsüme dokunarak kremi sür demesi. Aklımada kötü bişeyi bu dokunuşu getirdi. Dinç bir adamdı yaşına göre. Gece kanama B2-3 damla gelmiş . Aynı hastanenin bayan doktoruna gidip tekrar muayene olucam ve anlayışlı ise durumu izah edip . Gerekirse alttan baksın..

Can'ım geçmiş olsun.senin mesajının üstünde benimde bir mesajım var. İşaç sorunumuz aynı? Bende biraz kanama ile gittim banada Progestan verdi. Bulantı halsizlik yapmaz dimi deyince fitile çevirdi. Öncesinde doktorun bana dokunması (sapık olduğunu düşünecekten)yazdığı fitilden bende şüphe ettim. Şimdi tekrar gidicem sanırım... Geçmiş olsun sanada. Aklımızda kalmasın tekrar gidelim.

Canım iki türlü de kullanılabiliyor. Alttan alınca Hem etkisi daha kuvvetli okuyor Hem de Yan etkisi azalıyor diye biliyorum. Içini ferah tut bol bol yat dinlen inşaallah bebeğin sağlıcakla kalsın
Dun gece ictim iki tane bir saat fln sonra sanki basim donuyo uyusuyo gibiyim iki uc gun daha kullanim olmassa tekrar giderim doktora alttan kullanirim bide bana iki ay kullandi cok degilmi sizce

Saol canm bi kac gun kullanim banada etki edwrse o sekilde doktoruma giderim tekrar zaten iki hafta sonra ikili test istediler insalah ozmana kadar da gecer bebegim iyi olsunda. Duyunca cok kotu oldum ilk de kadin dedi bi kese daha var bebek olusmaya calismis ama olmamais kendi kendiligine dusucek diye diger doktorumda kese disi kan olmus dedi insan neye inanacagini sasiriyo valla ya

Abana iki ay kullanmami soyledi bana cok fazla geldi ama iki hafta sonra tekrar gidicem olmazsa bu ilacc icinde arayio soylerim alltan kullanirim

Oyle yapim ozman. Yok daha gecmedi canm aslinda ama azaldi gibi sabahlari biraz daha az oluyo kusmuyorum enazindan

Ben ne yapcam ya geçmiyo (( gözlerimi açtım anda sanki çalar saat gibi başlıyo. Sonra Uyu uyuyabilirsen hayırlısı ile şu dönemleri bir atlatayım bir çocuğu sevindircem valla...

Ben ne yapcam ya geçmiyo (( gözlerimi açtım anda sanki çalar saat gibi başlıyo. Sonra Uyu uyuyabilirsen hayırlısı ile şu dönemleri bir atlatayım bir çocuğu sevindircem valla...
12.haftadan sonra geciyo diyolar bende daha 10 haftamdayim hareket wdiyo bende gecer sanmistim ama maleseff ama sen 12. Haftndasin canm gecmesi lazim enazindan azlasin yada annesi seninki biraz seni yorucak gibi bak sana rahat birakmiyo hem dr. Gittibmi ikili testler icin

Günaydın kızlar. 13.cü haftanın son günündeyim..
Bulantı ve tiksinme iyice azaldı ama ağız tadı ile yemek yiyemiyorum. Canım hiç bir şey istemiyor . Kendimi zorluyorum adeta bir kaç lokma yemek için.
Özellikle akşam yemeklerinden sonra da çok sıkıntı yaşıyorum. Yediğim bi avuç yemek midemde taş'a dönüşüyor sanki. Saatlerce sıkıntı çekiyorum sonra.
Tamam hedefim ilk 6 ay kilo almamaktı ama böyle de hayat çekilmiyor ki. Aç olduğum için özellikle sabahları midem kazınarak uyanıyorum valla.
Bu hamilelik fena çarptı beni ...

12.haftadan sonra geciyo diyolar bende daha 10 haftamdayim hareket wdiyo bende gecer sanmistim ama maleseff ama sen 12. Haftndasin canm gecmesi lazim enazindan azlasin yada annesi seninki biraz seni yorucak gibi bak sana rahat birakmiyo
Bugün 11+1 oldum daha yeni.. 5 ağustosta gidicem allah nasip edeerde bir sorun yoksa yaptırırım belki cinsiyet içinde birşey der :)

Ben de dün aynı temennide bulundum. Hayırlısı ile şu bulantılarım bitsin bir fakiri doyuracağım inşallah. İşe gelmemle çıkarmam bir oluyor. Sonrası da ağız içinde zehir gibi bir tat. Bunada şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…