2017 Şubat Anneleri

Çok sağol canım Kürşat hoca vardı saat 6 gibi daha acile nöbetçi Dr gelmemişti Kürşat hoca gördü baya da iyi yaklaştı iyice tatmin etti beni sanırım kasilma dan dolayı 2 al dedi haftaya zaten gitcem Huseyin hocaya o yüzden bi daha şimdi para vermek istemiyorum inş hepimiz hep güzel haberler veririz sen ne zaman gidiyorsun

ben ayın beşine randevu aldım bende bahsetmiştim ilk olarak kürşat beye gitmiştim çok tecrübeli bir dr olduğunu okumuştum etimesgut devlet hastanesinde uzun zaman kadın doğum drluğu yapmış güvenebilirsin ben acilde uzman olmayan bir dr baktı diye düşündüm. çok geçmiş olsun tekrar.

ben ayın beşine randevu aldım bende bahsetmiştim ilk olarak kürşat beye gitmiştim çok tecrübeli bir dr olduğunu okumuştum etimesgut devlet hastanesinde uzun zaman kadın doğum drluğu yapmış güvenebilirsin ben acilde uzman olmayan bir dr baktı diye düşündüm. çok geçmiş olsun tekrar.
Evet iyi Kürşat hoca da acil de hep uzman oluyo dışardan geliyomus nobete aklında olsun mutlaka bi kadın doğumcu uzman oluyo orda ve bu akşam para da vermedim acil gittiğimde 25 TL oduyodum bugün onu da almadılar ayın 5 i benim de o hafta 12. Haftam bende o aralarda gitcem Hüseyin hoca ya randevu alcam bende

Solante pregna kullanıyorum Güneş'e çıkmadan yarım saat önce leblebi kadar. Güneş'te kalıyorsam 3-4 saatte bir yineliyorum hiç lekem yok çok şükür.

Ya benim gittiğim hastane çok yoğun daha önce de yazmıştım cemaat olduğu için kapatılan hastane yüzünden. Ben de izin kullanacağız diye randevu almamıştım tatilde gidecektim doktora. O da kaldı malum. Şimdi ikili için devletin kafın doğum hastanesine gideyim diyordum ama bugün devlette ikili test yapılmıyor diye duydum. Saçma değil mi? Neden yapılmasın?

@casper ve diğer derdime ortak olan canlar şimdi geldim dr dan şükürler olsun bebeğim iyi Dr Allah in izniyle buna bisey olmaz yatış i yerleşmesi çok iyi dedi çok şükür Rabbim e amaaaaa sancin gorunuyo bebeğe baskı yapiyo dedi dün geceyi çok stresli gecirdim dedim belli zaten rahim de kasılma gorunuyo rahim ağzın fln kapalı ama sancı ve kasılma gorunuyo şuan bile bak rahim kasiliyo stres yapma dedi kanama alanım yok denilecek kadar azalmış ama progestan i 100 luk kullanıyorum günde 3 dedim 2ser tane vajinal günde 2 kullan dedi kendi Dr um değildi sizce oyle mi yapiyim ??? Zaten riskin azalmış bi hafta 10 gün sonra daha rahat olur ama o sure içinde yatiyosun dedi desteğiniz için merakınız için hepinize cookkkk tesekkur ederim Rabbim meleklerimizi korusun
Loveali çok çok çok sevindim gerçekten allah bebeğini sana bağışlasın.

Ikili test devlet hastanelerindede yapılıyordu arkadaslarim ve yengem hep devlet hastanesinde yaptırdı.

Ya 71 yasında doktormu
olur :))) adam gerilerde kalmış elle muayene etmesi doğalmı acep... :)))
:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: alcaksin eline sopayı bir güzel dovceksin o adamı.Kadın dogumcum hep bayandi,başka bir yere gidince kaldım erkek dr.çok şükür kötü bir hareketle karşı karşıya kalmadım ama kalsam herhalde doverdim:sinirli::sinirli::sinirli::KK53::KK53:

Evet iyi Kürşat hoca da acil de hep uzman oluyo dışardan geliyomus nobete aklında olsun mutlaka bi kadın doğumcu uzman oluyo orda ve bu akşam para da vermedim acil gittiğimde 25 TL oduyodum bugün onu da almadılar ayın 5 i benim de o hafta 12. Haftam bende o aralarda gitcem Hüseyin hoca ya randevu alcam bende

tamam aklımda olsun belki karşılaşırız şimdi güzelce dinlen şöyle için rahat rahat güzel bir uyku çek

Merhaba kizlar uzun zamandir yazmiyorum 10 haftalik oldu dun gce iliskiye girdik sabak kahve rengi akintim oldu doktora gittim cok iyi hareket ediyomus ama yaninfa bi kese daha olusmus cift gebelik ama diger gebelik gelidemedigi icin dusucekmis oyle sacma bisey soyledi bi ilac verdi gunde iki tanefitil ben guvenemedim ozl doktora gittim oyle olurmu dedi kese disi kanaman olmus bebek saglikli ama dusuk tehkikesi olabilir dedi progestan verdi sabah bir tane aksam iki tane iciceksin dedi bol bil dinlen dedi ua kizlar kafama cok takildi bisey olurmu sizce boyle olan varmi okudum nettende progeston alttan aliniyomus ama ben iciyorum amlamadim kafama karisik yardim edin lutfennnnn

:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: alcaksin eline sopayı bir güzel dovceksin o adamı.Kadın dogumcum hep bayandi,başka bir yere gidince kaldım erkek dr.çok şükür kötü bir hareketle karşı karşıya kalmadım ama kalsam herhalde doverdim:sinirli::sinirli::sinirli::KK53::KK53:
İnsan anlar zaten muayene mi yapıyo tacizmi ediyor nöbetçi doktoramı kalmış gece sütyenle yat demek estaf.estf. böyle doktorları atcaksın yılları hapisenede geçen kadın yüzü görmemiş adamların arasına :))) anlarsınızya :p taciz nedir anlarlar.

Kesinlikle hiç bişey ailenin yerini tutamaz ama bak sende kendi başına bi ailesin artık karnındaki bebişinle:KK200: sıkılınca ona sarıl. Yapılan araştırmalarda hamileliği dingin ve huzurlu geçen bayanların bebeklerinin doğduktan sonra sakin ve sorunsuz mutlu bebekler oldugu tespit edilmiş bak sen huzur ver ona canım benim
Kesinlikle doğru bu. Ben akıllandım bu hamileliğimde takmıyorum kimseyi. Alışverişe gidiyorum, arkadaşlarımla buluşuyorum, annemle aynı şehirde olmanın tadını çıkarıyorum. Hiç evde durmuyorum bir de kızım var zaten kendimi dinleyecek zamanım olmuyor. Hele bir de iş başlasın değmeyin keyfime:)

Eşlerinize maşallah deyin kızlar.
Çünkü benim eşim bebeği benden kat kat fazla istemesine rağmen 2 güne bir kavga çıkıyo.
Ben çok dalgalı bi ruh halindeyim, bulantım bi türlü geçmiyo ve o kaldıramıyo artık, sabırsız.
Güzelce konuşup çözüyoruz sonra yine bi kabalık yapıyo, farkında değilim diyo.
Burda okuyunca herkesin eşinin sevgi dolu tavırlarını, acaba ben biyerde hata mı ediyorum diyorum :KK43:
Herkesin eşinin sevgi dolu tavırları mı?? Ayy valla çok güldüm hiçbir erkek hamile bir kadını anlayamaz kadın da ona anlatamaz en iyisi gülüp geçmek.ben her akşam küsüyorum adama sabah neden küstüğümü unutuyorum.

ACİL! Kızlar az once kustum agzım yemek borusu burnum yanıyor:KK43:(( ne iyi gelir sizce yutkundukca her yanım acıyor, agzımın tadı degıssın dıye bır atayım dedım agzıma acı ıle cıkarttım:KK43:( acile mi gitsem

ACİL! Kızlar az once kustum agzım yemek borusu burnum yanıyor:KK43:(( ne iyi gelir sizce yutkundukca her yanım acıyor, agzımın tadı degıssın dıye bır atayım dedım agzıma acı ıle cıkarttım:KK43:( acile mi gitsem
Balkona çık. Bana da oluyordu kustuktan sonra olabilir geçici bir durum ama.

Merhaba kizlar uzun zamandir yazmiyorum 10 haftalik oldu dun gce iliskiye girdik sabak kahve rengi akintim oldu doktora gittim cok iyi hareket ediyomus ama yaninfa bi kese daha olusmus cift gebelik ama diger gebelik gelidemedigi icin dusucekmis oyle sacma bisey soyledi bi ilac verdi gunde iki tanefitil ben guvenemedim ozl doktora gittim oyle olurmu dedi kese disi kanaman olmus bebek saglikli ama dusuk tehkikesi olabilir dedi progestan verdi sabah bir tane aksam iki tane iciceksin dedi bol bil dinlen dedi ua kizlar kafama cok takildi bisey olurmu sizce boyle olan varmi okudum nettende progeston alttan aliniyomus ama ben iciyorum amlamadim kafama karisik yardim edin lutfennnnn
Canım iki türlü de kullanılabiliyor. Alttan alınca Hem etkisi daha kuvvetli okuyor Hem de Yan etkisi azalıyor diye biliyorum. Içini ferah tut bol bol yat dinlen inşaallah bebeğin sağlıcakla kalsın

Canım iki haftadır aynı durumdayım kese etrafında bi kanamam var progestan başladık ilk bana da ağızdan dedi günde 3 kez 100 luk kullanıyorum ama bi kaç gün sonra beni mahvetti ve kontrole gittiğimde Dr a dedim vajinal al dedi ağızdan kullandığım bihafta icinde de kanama alanım baya azalmıştı etki eder mi etmez mi diye dusunme bana baya iyi geldi ama yan etkisini çok yaşadım vajinal e döndüm hala kullanıyorum normalde ağızdan zaten ama yan etkisi çok etki ettiği için vajinal oneriyo Dr lar daha az yan etki oluyo bunun yanında dinlen yat bol bol geçmiş olsun

X