2017 Şubat Anneleri

Kizlar meraba yine ben ve yine bir soru:)
Aslinda ben de hamileligim devam ederse subat annesi olacagim cunku sezeryan. Neyse sey sorcam lekelenmesi hala devam eden var mi? Benim 20 gune yaklasti hala gecmedi her gun illaki bikac damla kahve leke geliyor. Normal mi bu durum beni cok uzuyor. Kanama alanim var birde.

Aslinda ben de hamileligim devam ederse subat annesi olacagim cunku sezeryan. Neyse sey sorcam lekelenmesi hala devam eden var mi? Benim 20 gune yaklasti hala gecmedi her gun illaki bikac damla kahve leke geliyor. Normal mi bu durum beni cok uzuyor. Kanama alanim var birde.
canım..8.haftada benim de kanamam oldu ve ultrasonda kanama alanları gördü doktorum,"proluton depot" diye haftalık bir iğne oldum.doktorun önerdiği tek şey; istirahatti.1 hafta içinde lekelenmeye döndü ve azalarak bitti.ilk gebeliğimde de kanamam ve lekelenmelerim olmuştu.moralini bozma ,ilk haftalarda olabiliyor.

Benim de dışardan bisey yok ama içerde kanama alanı var kanama alanı olduğu için Dr um lekelenme olur korkma demişti ama hiç gelmedi ilaç kullanıp dinlenmeye devam

canım..8.haftada benim de kanamam oldu ve ultrasonda kanama alanları gördü doktorum,"proluton depot" diye haftalık bir iğne oldum.doktorun önerdiği tek şey; istirahatti.1 hafta içinde lekelenmeye döndü ve azalarak bitti.ilk gebeliğimde de kanamam ve lekelenmelerim olmuştu.moralini bozma ,ilk haftalarda olabiliyor.
Peki lekelenmeler ne kadar surdu ve bitti?

Benim de dışardan bisey yok ama içerde kanama alanı var kanama alanı olduğu için Dr um lekelenme olur korkma demişti ama hiç gelmedi ilaç kullanıp dinlenmeye devam
Anladim canim. Benim disa vuruyor gordukce canim skiliyor. Sen hala yatmaya devam mi ediyorsun? Benim kanama alani kuculmus baya ama geliyor iste lekeler. Hatta iki kere fazla geldi bosalir gibi.

O apayrı bisey zaten :KK70:
bi an önce normale dönüp buu hallerimize gülelim ya . ben cok sukur bugun daha verimli bir gün gecirdim inşallh böyle devam eder

benimde kanamam oldu sonra lekelenme seklınde devam etti ara ara geldi hergun yoktu yani. progestan ve proluton depot kullanacam 5, aya kadar

bi an önce normale dönüp buu hallerimize gülelim ya . ben cok sukur bugun daha verimli bir gün gecirdim inşallh böyle devam eder

benimde kanamam oldu sonra lekelenme seklınde devam etti ara ara geldi hergun yoktu yani. progestan ve proluton depot kullanacam 5, aya kadar
Simdi kesildi mi lekelenmeler peki ne zaman kesildi

Merhabalar bende geldim araniza 9 haftalik hamileyim 2. Hamileliyim
merhaba bende 9 hafta 4 günlük hamileyim. gebelik belirtilerim kayboldu. çok endişeliyim cuma günü kalp atışı vardi. 5 gün geriden geliyor dedi. daha önce bir kaybım var ondan çok huzursuzum.

Anladim canim. Benim disa vuruyor gordukce canim skiliyor. Sen hala yatmaya devam mi ediyorsun? Benim kanama alani kuculmus baya ama geliyor iste lekeler. Hatta iki kere fazla geldi bosalir gibi.
Maalesef yatmaya devam canım 12. Haftaya kadar progestan a da devam yatmaya da yatmak derken de çok yatalak pozisyon da değilim ev işlerinden uzagim bisey yapmıyorum bi yere gitmiyorum bi kayinvalideme gidiyorum ama işlerden uzagim uzanış yatış halindeyim hep benim de çarşamba kontrol vardı kanama alanı küçülmüş ama tam olarak geçmemiş inş şuan geçmiştir bakalım

Maalesef yatmaya devam canım 12. Haftaya kadar progestan a da devam yatmaya da yatmak derken de çok yatalak pozisyon da değilim ev işlerinden uzagim bisey yapmıyorum bi yere gitmiyorum bi kayinvalideme gidiyorum ama işlerden uzagim uzanış yatış halindeyim hep benim de çarşamba kontrol vardı kanama alanı küçülmüş ama olarak geçmemiş inş şuan geçmiştir bakalım
progestan uyku yapıormu canım sana kaç tane içiosun günde

Maalesef yatmaya devam canım 12. Haftaya kadar progestan a da devam yatmaya da yatmak derken de çok yatalak pozisyon da değilim ev işlerinden uzagim bisey yapmıyorum bi yere gitmiyorum bi kayinvalideme gidiyorum ama işlerden uzagim uzanış yatış halindeyim hep benim de çarşamba kontrol vardı kanama alanı küçülmüş ama tam olarak geçmemiş inş şuan geçmiştir bakalım
Off cok skici ama katlancaz napalim. Ben 3 haftadir yatiyorum daha 12. Haftaya cok var bir aksilik olmazsa o zaman kontrolum.

ay ciddi misin? benim eşim de kilo mu aldın sen diye sinirimi bozup duruyor. ama yok 2 kg vermişim hatta. minnacık bir göbüşüm var onun dışında bir şey yok. hatta çamaşır aldım dün, büyük mü alsam acaba diyordum beden kalmamıştı, kendi bedenimden küçük bir beden aldım oldu yani şaşkınım:kahve:

Canım ben de 5 kilo verdim ama aksi gibi basen ve bacaklardan gitti.
Göbek ve göğüs şişti.
Üst geniş alt dar çok tipsiz oldum diye üzülüyorum.
Önceden 87 70 95ti ölçülerim.
Şimdi ölçtüm 97 76 91 olmuş :KK43:
Göğüsler gülle gibi :KK43:
Eşim bile tuhaf buldu, çok taşıyo çamaşırından diye.
Ki 95 toparlayıcı kullanıyorum.
İnşallah doğumda basenim genişler de dengeye gelirim dua ediyorum.

ben de bu konuyu soracaktım size. ben 1 sene lazere gittim, tam bitmemişti ama tek tük kalmıştı. e şimdi hamilelikte hepsi dirildi sanki:KK43::KK43::KK43: çok üzgünüm ya. her yerim kıllı yine. ben de niye işe yaramadı acaba? jiletle yapıyordum, ağdaya başladım tekrar ama aşırı hızlı çıkıyor. nası başedicem:KK49:

Ben de gittim lazere 1 yıl. Bitmedi ama :KK43:
Genital bölgeyi kuaföre gitmek içimden gelmiyo.
Bakalım, son zamanlarki psikolojm ne olur naparım bilemiyorm.
Muhtemelen epilatörle ayna yardımıyla yaparım heralde.

X