2017 Şubat Anneleri

hayırlı olsun canım darısı başıma inşallah bende kese görmek için bekliyorum sabırsızlıkla, bende oruç tutmuyorum çok baş dönmelerim var birde bol su tüketmemiz gerek ilk 3 ay çok önemli bebeğin gelişimi için artık sonradan telafi edicem ama şuan tutamıyorum
teşekkür ederim tatlım. amin darısı burdaki herkese ... Tek dileğim sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi. Aminnn

Merhaba ben de şubatta bekliyorum meleğimi inşallah. çoğunuzun yaşadığı şeyleri ben de yaşıyorum. kahverengi akıntım var çok hafifi ilk gördüğümde hemen doktoruma gittik progestan verdi ama panik olma önlem amaçlı bu dedi. kesemizi de 4+5 te dün gördük çokk şükür. 3 hafta sonra da kalp atışı için gideceğiz inşallah.

Ne guzel gormussunuz canim keseyi sevinmelisin bence darisi basimiza
Masaallah ne guzel gormussun bencede keseyi bence sevin boyuna falan hic takilma, bide biz gorebilsek insaAllah cok zor geciyor zaman, annenin de derdi hic bitmiyor baksaniza keseyi gorecek miyim keseyi gordum boyu kucuk kesenin icin bebek var mi? Ohooooo ne yapacagiz arkadaslar biz boyle :anneadayı:

arkadaşlar kese vajinal ultrasonda bhcg değeri en az 1000-1500 olduğunda, göbekten ultrasonda da en az 3000-3500 olduğunda görünüyormuş.

Merhaba canim ben 5+1de goremedim o gun 1398 di bhcg. Allaha şükür dün 5+3te gordum ama 3mm dedi. Bana kucuk geldi tedirginim.
Kisiden kişiye değişiyor demekki canım kesenin gorunumu
Kucuk olması ilae ilgili doktor olumsuz bişey demediyse normaldir canım içini ferah tut. Sağlıklı bi şekilde büyücekler insallah

48 saatte bir 2 katına çıktıgını hesap edersek benim de cuma günü 2500 e yakın olacak tahmini belki gözükür :)

Masaallah ne guzel gormussun bencede keseyi bence sevin boyuna falan hic takilma, bide biz gorebilsek insaAllah cok zor geciyor zaman, annenin de derdi hic bitmiyor baksaniza keseyi gorecek miyim keseyi gordum boyu kucuk kesenin icin bebek var mi? Ohooooo ne yapacagiz arkadaslar biz boyle :anneadayı:
Canim insallah sizde goreceksiniz Allaha şükür gördüm ama vajinadan 3mm. Benim haftamdakilerin min 10mm. Hayırlısı Allah büyük.

Kızlar göğüsler ve akşam üşümeleri dışında hiç belirti yok. Sizin belirtileriniz neler bulantisi baslayan var mi?

Hanımlar günaydın. Sağlık ocağı sabah 9,30 a kadar kan alıyormuş. Bu akşam doktora gideceğim bir aksilik çıkmazsa. Umarım kese görünür de kan vermeye gerek kalmaz. Çok merak ediyorum,kese boştur diye endişeleniyorum. Off

X