2017 Şubat Anneleri

Yapılsın bittercim neden korkuyorsun. Ben öğrenir öğrenmez gece gittim doktora,baktılar ama iki yolla da göremediler

Hanımlar günaydın. Sağlık ocağı sabah 9,30 a kadar kan alıyormuş. Bu akşam doktora gideceğim bir aksilik çıkmazsa. Umarım kese görünür de kan vermeye gerek kalmaz. Çok merak ediyorum,kese boştur diye endişeleniyorum. Off
Korkma canım benım de aklıma turlu turlu seyler gelıyor ilk doktora gittiğimde aca dış gebelikmi dedım doktorum kan degerilerimin güzel oldugunu dış gebelik olmayacagını soyledı simdide sizinle konusmutuk dun artısın dusuk olması benı endıselndırdı bunuda atlatırsam abadkanaklıma ne gelecek merak ediyorum :)

slm kızlar nasılsınız benim de ara ara belimde ve kasıklarımda sancılar oluyor şuna hafif bulantım var en kötüsü halsizlik hiçbişey yapasım yok sadece uyumak istiyorum şuan belimde ağrıyor:işsiz:

kizlar aranizda sigara icen yok mu Yahu birbirimizi Motive edelim. Birakmak icin cabaliyorum. Ögrenince birakan var mi?

Ah malesef. 3-4 e düşürdüm şükür. Tamamen bitecek inşallah.

Kızlar göğüsler ve akşam üşümeleri dışında hiç belirti yok. Sizin belirtileriniz neler bulantisi baslayan var mi?

Hiç belirti yok. Ben de sabah bulantısı bekliyorum ama malesef. Oğlumda da bulantım olmamıştı ama keyifsizlik vardı. Her gebelikte olmuyor yani

Korkma canım benım de aklıma turlu turlu seyler gelıyor ilk doktora gittiğimde aca dış gebelikmi dedım doktorum kan degerilerimin güzel oldugunu dış gebelik olmayacagını soyledı simdide sizinle konusmutuk dun artısın dusuk olması benı endıselndırdı bunuda atlatırsam abadkanaklıma ne gelecek merak ediyorum :)
Cuma mı randevun canım?

slm kızlar nasılsınız benim de ara ara belimde ve kasıklarımda sancılar oluyor şuna hafif bulantım var en kötüsü halsizlik hiçbişey yapasım yok sadece uyumak istiyorum şuan belimde ağrıyor:işsiz:
bnm de canım :KK1:

Ben bu sabah zorla uyandım çalışıyorum öğle oldu uykum var hala kasık ve bel ağrısı oluyor ara ara progestan kullanıyorum bende birde bebek aspirini verdi doktor onu kullanıyorum

Bende de kasik agrisi gecmek bilmiyor ozellikle ayaga kalktigim da simdi doktora gidecegim kan verecegim bakalim kac olmus merak ediyorum bide oruc tutma durumunu konusacagim progestan icip oruc nasil tutarim diye?
Belirtilerim; kasik agrisi, gece uyuyamama, gogusler de hafif aci eskisi kadar yogun degil ama devam ediyor, akinti sari renk

kızlar ben sürekli sıkışıp tuvalete gidiyorum sabah 7 de uyanıyorum kaç gündür midem kazınıyor sürekli bişeyler yiyorum saat başı idrara çıkıyorum nerdeyse kasıklarımdaki baskıdan zor duruyorum.Sigarayıda öğrendiğim gün bıraktım.Önceki hamileliğimdede öğrendiğimde bırakmıştım.İş yerinde zor dayansamda sigara içmeden mecbur duruyorum bide herkes şaşırıyor aaa sigarayı mı bıraktın diye kimseye söylemedim daha eşim ve annem hariç biraz büyüsün istiyorum tabi bu gidişle ben baya bir kilo alıcam bide sigarayı bıraktığım için herkes anlıcak zaten şimdiden şişmiş gibiyim ilk bebeğimde 30 kilo aldım 3 senede 30 kiloyu verdim eski halime döndüm şimdi yine hamileyim bu sefer çok almamak istiyorum ama 3-4 saat arayla midem kazınıyor içim bayılıyor duramıyorum bakalım nasıl olacak :110:

Kızlar bende inşallah Allah ım izin verirse Şubat annesi adayıyım dün adetimin 26. Günü 76 çıktı. Normal adetim yarındi.

Yarın yine kan vericem bakalım ☺

X