2017 Şubat Anneleri

Aynen uyumakla uyuyamamk halinde kalıyorum sersem gibi oluyorum gün içinde aslında bu bebeğe hazirlanmakmis sanırım doğum sonrası da uykusuz kalinacagi için vücut kendini hazırlıyormuş öyle diyolar
Ayyy ne tatlı bi bakış açısı :anne::emir_bebek: Ben bir de bu hafta raporluydum ama haftaya calismaya başlıycam. Çalışırken ne olacak bilmiyorum uykusuz uykusuz kalkıp işe gitmek..:işsiz:

duyguserhat duyguserhat bi densize denkgelmişin.
Hem densiz hem cahil.
9.haftadan ense ölçülmez.
Onu da mı biz öğretcez bu şom ağızlılara yaa.
Sıkma canını tatlım.
Üzme bebişini.
Bişi olmıcak gör bak.

selam kızlar maalesef izinler iptal işe gelip gidiyoruz. ikili için 11+2 de bile doktorum erken haftaya gel o zaman bakalım ama ense kalınlığı gayet iyi dedi. 9 hafta çok erken değil mi? canını sıkma hiç lütfen duyguserhat duyguserhat . Bazen doktorlar düşüncesiz olabiliyor. Hepimiz sağlıkla geçirelim şu günleri inşallah.

Ayyy ne tatlı bi bakış açısı :anne::emir_bebek: Ben bir de bu hafta raporluydum ama haftaya calismaya başlıycam. Çalışırken ne olacak bilmiyorum uykusuz uykusuz kalkıp işe gitmek..:işsiz:
Bende yaklaşık 1 aydır raporluyum pazartesi bende baslayacam napacan hiç bir fikrim yok. İş yerinde uyurum artık :KK70:

Aynen mantıklı ama sonuçta şimdiden vücut hazırlıyor kendini kiii bi anda afallamayalim diye demekki Rabbim herşeyi dusunup öyle veriyo onu bize şükürler olsun :dua:

Canım uzak olmasa gebzeye git derim medikal park hastahanesi ne burhan şeker var mükemmel bir doktor
Bende gebze den ankaraya gelin geldim burhan şeker bizim orda baya ünlü hastası çok fatih devletteydi bi ara şimdi medical a mi geçmiş

Mecbur yardım etmesi eşinin... yoksa zor yani bu tempoda çalışıp hangi birine yetişeceksin :KK43:
Eşinin çalışma saatleri nasıl? Senden azsa hele de zorlamak lazım kocaları :KK53:
O da çok yogun haftada 6 gün çalışıyor ama ev işlerine de hiç haz etmez. Yani boş bile olsa yapmaz sanırım yardimci tutupbu işi goturecem.aslında bi 6 ay zor olucak sonrasında ikisi de kreşe gidecek bebeğe d é bakıcı bulucam artık ne yapalım herkesin yapısı farklı. Maaşı da yardımcı ya veririm artık kocaya ceza :KK11::KK48::rolleyes:

bende çalışıyorum canım. sen evdesin sanırım. evde nasıl zaman geçiriyorsun? ne güzel yürüyüş yapamaya fırsatın vardır. çalışınca akşam eve zor atıyoruz kendimizi. yemekti bulaşıktı 21:00 den sonra gözler gidiyor. yürüyüşe falan fırsat yok yani..
ben de sizlere özeniyorum

Bende gebze den ankaraya gelin geldim burhan şeker bizim orda baya ünlü hastası çok fatih devletteydi bi ara şimdi medical a mi geçmiş
Evet canım ben 1 kere ona gittim sürekli gidemem ama önümüzdeki ay da ona gitmeyi düşünüyorum iyi bir doktor

X