2017 Şubat Anneleri

folik asit , progestan., proluton depot iğne, decavit , osteocare, cuca, magosit kullandıgım ilaçlar bunlar dusuk rıskım var

aksam banada oldu baya tadım tuzum kactı sonra gecti olabiliyormus bu haftalarda
Ya oluyodu da şuan tamamen orda bi kramp halı var o korkutuyor beni vajina da ağrı var batiyo oraya bisey inş normaldir

ARADA BENDE DE OLUYO DA KENDINI DINLEME :) BENDE ÇOK TAKIODUM AMA TAKMIYORUM ARTIK PALDIR KÜLDÜR

ARADA BENDE DE OLUYO DA KENDINI DINLEME :) BENDE ÇOK TAKIODUM AMA TAKMIYORUM ARTIK PALDIR KÜLDÜR
Cvbin banaysa benim de arada oluyodu ama şuan sabahtan beri gecmiyo maalesef ondan tedirgin oldum sanki her an bi parça bisey gelecek gibi ordan o_O

Ya oluyodu da şuan tamamen orda bi kramp halı var o korkutuyor beni vajina da ağrı var batiyo oraya bisey inş normaldir
dün bana da oldu. vajinama kramp giriyor gibiydi. hatta biraz yürüdüm ondan mı diye korktum.doktoru aradım sordum ve normal dedi. ağrı, sancı şeklinde sürekli birşey değilse ve beline vurmuyorsa normaldir, rahim büyüyor artık dedi.

Bu arada kizlar ben bu saatlerde cok acikiyorum saglikli atistirmalik olsun diye 1 kase yogurt evdeki bir meyveden dogruyorum biraz tarcin dokup karistiyor ve yiyorum aklinizda olsun tabii bu tiksinmeyenler icin bende acikinca cok bulanti yasiyorum
Meyve yoğurt vs yiyince daha da aç hissediyorum kendimi ben ya napıcam sürekli yemek yiyorum üç saatte bir acıkıyorum yemezsem midem çok kötü olıyor

Kızlar 9+4 Ken ultrason görüntüsü. Nud u belli oluyor mu sizce?

Eklentiler

• IMG_20160722_165121.JPG
    IMG_20160722_165121.JPG
    48,8 KB · Görüntüleme: 47
dün bana da oldu. vajinama kramp giriyor gibiydi. hatta biraz yürüdüm ondan mı diye korktum.doktoru aradım sordum ve normal dedi. ağrı, sancı şeklinde sürekli birşey değilse ve beline vurmuyorsa normaldir, rahim büyüyor artık dedi.
Bende sancı midir kramp midir cozemedim ama bisey girip cikiyo gibi oraya öyle bisey çok şükür şuan azaldı gibi bende yuruyus fln da yapmadım yasak zaten yuruyus bana az yurusem lekem geliyo hemen inş korkulcak bisey değildir

Ay ne güzelmiş öyle rahat olmak lazım aslında stres falan da yok tabi oralarda insanlar rahat geçim derdi kv görümce derdi de yoktur zaar :KK70:
Öyle rahat olunca da bir sorun çıkmıyor demek ki :ıslık:

Ben de salı günü gittim 10+1 deydim tam ağırlık için birsey demedi ama uzunluğu 3.30 mm dedi beni de 12. Haftada çağırdı 2li test için yaptırmayacağım dedim ama yine de kontrole gitsem mi? :KK17:
Bence git ztn ultrason da bakiyorlarmis bazi doktorlar gerek.gormuyormus..önemli dedi bana mutlaka gel dedi doktorum

Meyve yoğurt vs yiyince daha da aç hissediyorum kendimi ben ya napıcam sürekli yemek yiyorum üç saatte bir acıkıyorum yemezsem midem çok kötü olıyor
Yiyebiliyosan ne güzel bende normalde kahvaltiyla ertesi günü eden biriydim yemek fazla yemezdim inadına acikiyorum ama maalesef yiyemiyorum :KK43: keşke yiyebilsem midem iyice kötü oluyo

Merhaba arkadaşlar. . Bende 2017 Şubat annesi olacağım inşallah. 2 tane 2017 Şubat anneleri grubu varmış yeni fark ettim. Bej diğer taraftan takibimi yapıyordum. Artık buraya da uğradım. ☺
Bugün itibariyle 11+6 yim. Ama ultrasonda bir iki gün geriden geliyor. Şimdilik başka sorun gözükmüyor hamdolsun. 4 yaşında bir kızım var. Ardından bir boş gebelik ve düşük yaşadım. O yüzden biraz endişeli bir hamilelik geçiyorum ama Allahın takdiri bundan sonrasi artık. . Pazartesi ikili test var ense kalınlığına bakılacak ins iyi çıkar şimdiden onun stresi sardı bakalım.
Bu arada 31 yaşındayım ve Ankara da yaşıyorum

Yiyebiliyosan ne güzel bende normalde kahvaltiyla ertesi günü eden biriydim yemek fazla yemezdim inadına acikiyorum ama maalesef yiyemiyorum :KK43: keşke yiyebilsem midem iyice kötü oluyo
Ben yemezsem kötü oluyor özellikle iki gündür günde dört yada beş öğün yiyorum

Merhaba arkadaşlar. . Bende 2017 Şubat annesi olacağım inşallah. 2 tane 2017 Şubat anneleri grubu varmış yeni fark ettim. Bej diğer taraftan takibimi yapıyordum. Artık buraya da uğradım. ☺
Bugün itibariyle 11+6 yim. Ama ultrasonda bir iki gün geriden geliyor. Şimdilik başka sorun gözükmüyor hamdolsun. 4 yaşında bir kızım var. Ardından bir boş gebelik ve düşük yaşadım. O yüzden biraz endişeli bir hamilelik geçiyorum ama Allahın takdiri bundan sonrasi artık. . Pazartesi ikili test var ense kalınlığına bakılacak ins iyi çıkar şimdiden onun stresi sardı bakalım.
Bu arada 31 yaşındayım ve Ankara da yaşıyorum
Bende Ankara dayım neresindesin

Merhaba teyzelerimiz. biz bugün doktorumuza gittik. 10+1 haftamızdayız ve 37 mm olmuşuz. 11+4te ikili tarama için gideceğiz. cinsiyet tahmini ne zaman yapabiliriz dedim 15-16. haftalarda dedi. hani ultrason görüntüsü yorumlanarak cinsiyet tahmini yapılıyormuş ya bilen var mı aramızda? bana da bi tahmin yapar mısınız?
Canim 37mm olduguna eminmisin bnde 10+2 deyim suan 3,7 cm bebegimm

Yok canım yegenim bu tombalak için sakat olucak aldirmalisin dediler hep hem kötü düşüncede olanlara Dr u korkutanlar için belki az moral olur diye bi selam verelim dedik :KK24:hem de kızı olacaklar belki şimdiden bi dusunur damat olarak dedik :KK39::p

Hmmm evettt kızımız olursa düşünebiliriz :KK51: çok tatlı maşallah allah esirgesin

maalesef o şişlik bende hep var
kilo aldım kabul ediyorum ama bir de bunun yanında şişkinlikten 5 aylık hamile gibi görünüyorum
ben dün sordum dr.a hormonlardan şişlik, yorgunluk, kabızlık olabilir çok normal dedi.

Evettt aynı bennnn birdenbire şişiyor bugün de indi hiç birşey yok:KK34:
Normalde çok az bir göbeğim vardı şimdi ise kocamannn :KK64:

X