2017 Şubat Anneleri

canını sıkma benim de idrarımda lökosit çıktı. doktorum bilgisine güvendiğim bir bey, çok üstünde durmadı. 4.ayda tekrar tahlil yapılacak o zaman sıkıntı görürse o zaman enfeksiyon için ilaç kullandırıcak. dediğiniz gibi idrar yolu enfeksiyonu erken doğuma sebep oluyor ama 4.aydan sonra yapılacak tahlil için doktor bi adım atar. siz bol su içmeye dikkat edin. gerçi ben bulantıdan çok içemiyorum ne yazık ki:KK43:(

Su içemezseniz ayran
Ya da sabahları suyun içine bi iki damla limon sıkın diyolar yapabilirseniz tabi

Insallah bir an önce şu progestandan da kurtulursun benim de mg düşük ama uykuyu o yapıyor büyük ihtimal :KK12:
12. Haftaya kadar devam dedi daha 2 hafta kullancam maalesef :KK43: ama inş sonrası olmaz bakalım hormonlar birbirine girmiş durumda :KK42:
Insallah bir an önce şu progestandan da kurtulursun benim de mg düşük ama uykuyu o yapıyor büyük ihtimal :KK12:
12. Haftaya kadar devam dedi daha 2 haftam var maalesef :KK43: ama inş devamı olmaz hormonlar iyice birbirine girmiş durumda :KK42:

Kızsa anneye erkekse babaya benzesin istiyorum.
Yada en iyisi direkt birine benzemesin ortaya karışık olsun.
Babasına benzeyen kızlar ya da annesine benzeyen erkekler komik görünüyo nedense gözüme :)

Mrb kızlar

Sağol canim Allah sağlık verdin çocuklara aslında iki oğlum var çalışıyorum 3. İstemiyordum ama bu fındık kurdu sürpriz yaptı şimdi diyorum ki hepten zor olucak.kocam da hiç yardım etmez. Korkuyorum altından çıkmam diye.
Mecbur yardım etmesi eşinin... yoksa zor yani bu tempoda çalışıp hangi birine yetişeceksin :KK43:
Eşinin çalışma saatleri nasıl? Senden azsa hele de zorlamak lazım kocaları :KK53:

Bi bakiyon küçücük kızda babasının kaşları :)
Ya da erkek bebek ama kıvır kıvır annesinin kirpiğini almış :)
Komik ama sevimli :))
Tabi sevimli büyüdükçe oturuyor yüzleri zaten :)))
En sevdiğim de bir kız bir erkek kız anneye erkek babaya sanki küçük halleri gibi :KK5:

IMG_20160722_141547.JPG
Piştttttt naber fıstık hatunlar :KK39::cool:

Merhaba yakışıklı :KK54:

Senin mi bu tatlış?
Yok canım yegenim bu tombalak için sakat olucak aldirmalisin dediler hep hem kötü düşüncede olanlara Dr u korkutanlar için belki az moral olur diye bi selam verelim dedik :KK24:hem de kızı olacaklar belki şimdiden bi dusunur damat olarak dedik :KK39::p

Günaydın kızlar
Dün doktora gittik ikili test için çağırdılar ama doktor hiç iyi şeyler söylemedi:KK43:
11 haftalıgız bize 9 haftalıksın dedi bebeğin ensesı kalın 2,2 mm dedi tabı ben hüngür hüngür ağlamaya başladım çıktım eve gıttım eşimle
Daha sonra farklı bı doktora gittik ense kalınlıgının 11 inci hafta dolmadan soylenmemesı gerektıgını soyledı bızde daha doldurmadık 11 i bebeğin sağlıklı oldugunu burun kemıgının olustugunu ensesı ıcın ıse haftaya cağırdı kızlar gerçekten cok streslıyım:dua::dua:
Bu patavatsız doktorları ne yapmalı bilmiyorim sıkma canını inşallah öyle şey yoktur bak ben hamile kaldığımda beri söylemedik şey bırakmadı doktor yok buyuj ihtimal düşer felan ama takma sen stres yaptıkça miniğin etkilenir sağlıkla doğacaktır insallah

X