2017 Şubat Anneleri

Aynen yaa. Şimdi işin kötüsü öyle bir zamanà denk geldi ki artık rapor da almiycaz. Bakalım artık orda burda uyuklarız :uykucu:
Aynen işin kötüsü yanımda ki çocuk da evlilik iznine gidecek 2 hafta yok işler de yoğun olacak bakalım ne olacak.iş arkadaşlarımda anlayışlı değiller nasıl olur da isten kaçarız diye bakiyorlar

Kizlar...beneginin cinsiyetini ogrenen var mi? Ben dun gittim dr a. Dayanamadim sordum. Henuz bir sey soylemek icin erken ama eger bir tahmin yurutmemi istersen ben kiz derim. Bir sey gosterdi uzunca ne oldugunu bilmiyorum.dedi eger bu yukari dogru olursa erkek duz ya da asagi dogru olursa erkek diyorum. Yanilma payim var dedi. Hareketlerin gordum. Cok sevindim. Insaallah sevincim yari da kalmaz. Cunku hala kanamam var. Bir de suan hangi ilaclari kullaniyorsunuz kizlar.

Kızlar aşırı nefesim daralıyo benim gibi olan var mı ? Şu an da öyleyim ölücem sanıyorum. Sanki kalbimde Bi yumruk var. Aşırı rahatsız oluyorum. Bi iki kez daha oldu. Çok kötüyüm :KK43: nefes alamıyorum. Balkona çıktım ama işe yaramıyor :KK43:

Kizlar...beneginin cinsiyetini ogrenen var mi? Ben dun gittim dr a. Dayanamadim sordum. Henuz bir sey soylemek icin erken ama eger bir tahmin yurutmemi istersen ben kiz derim. Bir sey gosterdi uzunca ne oldugunu bilmiyorum.dedi eger bu yukari dogru olursa erkek duz ya da asagi dogru olursa erkek diyorum. Yanilma payim var dedi. Hareketlerin gordum. Cok sevindim. Insaallah sevincim yari da kalmaz. Cunku hala kanamam var. Bir de suan hangi ilaclari kullaniyorsunuz kizlar.
Maşallah allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin sana inşallah.. Zaman geçmiyor bende 5 ağustosta gidicem 12+4 oluyorum belli olurmu acaba?

Benim de şuan icsrde hala bi kanama alanım var maalesef :KK43: progestan kullanıyorum günde 3 kez artı folikasit başka bisey kullanmiyorum şuan

Kızlar aşırı nefesim daralıyo benim gibi olan var mı ? Şu an da öyleyim ölücem sanıyorum. Sanki kalbimde Bi yumruk var. Aşırı rahatsız oluyorum. Bi iki kez daha oldu. Çok kötüyüm :KK43: nefes alamıyorum. Balkona çıktım ama işe yaramıyor :KK43:
Bende de oluyor bazen çok fena geliyo zor nefesimi topluyorum:KK64:

Merhaba teyzelerimiz. biz bugün doktorumuza gittik. 10+1 haftamızdayız ve 37 mm olmuşuz. 11+4te ikili tarama için gideceğiz. cinsiyet tahmini ne zaman yapabiliriz dedim 15-16. haftalarda dedi. hani ultrason görüntüsü yorumlanarak cinsiyet tahmini yapılıyormuş ya bilen var mı aramızda? bana da bi tahmin yapar mısınız?

Eklentiler

• 13726698_10154362740216310_4141793146233937946_n.jpg
    13726698_10154362740216310_4141793146233937946_n.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 60
Burnundan yavaş yavaş nefes alıp ağzından ver karnını şişir yani. Diyaframdan nefes al
Korkma doğal şeyler sanırım banada oluyor arada

Kızlar öğlen de yazmıştım gece kasık ağrısı ve batması yaşadım diye şimdi de vajinal kramp yaşıyorum sanki vajinaya bisey girip cikiyo batiyo gibi yaşayan var mı bunu tedirgin oldum biraz o_O

Kızlar gece kasık ağrısı ve batması yaşadım diye şimdi de vajinal kramp yaşıyorum sanki vajinaya bisey girip cikiyo batiyo gibi yaşayan var mı bunu tedirgin oldum biraz o_O

Bende ödem var ama su içemiyorum bulantımdan dolayı ona görüyorum zararı nedir ?
Canim tabi normal de olabilir bende sonradan aşırı ödemi tansiyon preeklampsi oluştu ama tabi erken bunun için ama belirtin varsa doktoruna konuş ben başta onnemsenmedim çok sıkıntı oldu bana senden uzak olsun.sadece tedbir olarak soyledim

folik asit , progestan., proluton depot iğne, decavit , osteocare, cuca, magosit kullandıgım ilaçlar bunlar dusuk rıskım var

Kızlar gece kasık ağrısı ve batması yaşadım diye şimdi de vajinal kramp yaşıyorum sanki vajinaya bisey girip cikiyo batiyo gibi yaşayan var mı bunu tedirgin oldum biraz o_O
aksam banada oldu baya tadım tuzum kactı sonra gecti olabiliyormus bu haftalarda

X