2017 Şubat Anneleri

Aynen bende öyleyim inan. Düşük geçmişim olmamasına rağmen keseyi görmeden rahatlayamiyorum. Bunlar normal endişeler, hepimiz aynı şeyleri dusunuyoruz
Rabbim bir daha göstermesin inşallah kimseye ysatmasın

Görünür caanım evham yapma hiç hamilelikte herkesin farklı oluyor 1hafta 2hafta oynar bu gibi şeyler doktorun herşey normal dediyse öyledir
Doktor normal dedi iste daha ultrasonla bakmadan sat ı söyleyince ve kan değerini görünce hemen dedi görünmez daha diye görünmedi de zaten

kızlar bende 4şubat annesi olucam allah izin verirse gebelik testim silik çizgi çıktı kan tahlili yaptırdım betam 134,6 çıktı sizce değer nasıl işk gebeliğim ve çok denedim korkuyorum o yüzden

Herkese gunaydin kizlar :) Ben de cok yeni anne adayiyim :) BAT 5 Hazirandi.battan 2 gun once hem idrar hemde kan testi ile ogrendim. Beta HCG ctesi 36 ydi dun tekrar bakildi 186 ya yukselmis. Doktorum hersey normal dedi. 17 Haziranda keseyi gormek icin gidecegim kismetse.

kizlar aranizda sigara icen yok mu Yahu birbirimizi Motive edelim. Birakmak icin cabaliyorum. Ögrenince birakan var mi?
Bende gecen sali ogrendim ogrendigim gibi biraktim zaten gunde 1 2 tane iciyordum ama aklima vurmuyor degil aksamlari, ne kadar zararli oldugunu biliyoruz onlar icin herseyi yapariz sende guclu ol bicak gibi kes at

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…