2017 Şubat Anneleri

ben de erkek doktor daha iyi oluyor diye duydum ama benim doktorum bayan ben de memnunum

ivooooo çok sevindim
Allah meleğine de sana da sağlık sıhhat versin..

benimki de öyle dedi başlarda da ben hamile kalmadan önce kontrol hem de ön hazırlık amaçlı rast gele seçmiştim doktoru sonra sevince devam ettim, o da bir şey diyemedi.
halbuki bakmıyorlar bile, vajinal ultrosonda üstüme bir bez örtmüştüm, bir yerimi görmemiştir.
bir kere de bekarken bayan doktora alttan muayene olmuşluğum var, iki gün popomun üstüne oturamadım. şimdi geldi aklıma, çok korkmuştum bir oldu mu diye belki o da bilinçaltıma işlemiş olabilir.
gerçi hepsi aynı olacak diye bir şey yok, benim arkadaşlarım da senin gibi doktorlarından çok memnunlar, rahat olacağın bir doktor olması yetiyor insana.

ben de erkek doktor daha iyi oluyor diye duydum ama benim doktorum bayan ben de memnunum
yani genelde erkeklere ön yargı oluyor ama aslında doğru değil bu.
yanında kendimizi güvenlli ve rahat hissetmemiz önemli olan tabii, bu oldu mu cinsiyet hiç önemli değil tabii.

Bende drumdan çok memnunum bayana gittim hiç memnun kalmadım şuanki drum erkek hem espirili hem anlayışlı hemde herşeyi ayrıntısına kadar anlatıyor

Kızlar ya şu herşeyin kokması olayına bi çözüm bulanınız var mı??
Resmen dünya kokuyoooğğ
Hiç bişeyin kokusu güzel gelmez mi insana :'(

yok canım ilk benim daha önce olmadı

Devlette eskiden böyle olaylar olduğunu duymuştum hala bu durumun devam etmesi çok düşündürücü zaten Allah kimseyi devlete düşürmesin kasap gibiler onlarıda anlıyorum aslında çok fazla hastaya bakmak zorunda kalıyorlar prosedür gereği,kimin ne olduğu da belli değil eyvallahta bu özeldekilere ne oluyor ?
Ben hiç haz etmem iletişim kurduğum insanın kollarını bağlamasından..bide ikili test Hakkında konuşurken yüzü düşüyor özeldeki doktorun para mı alıyorlar ekstradan nedir? Gerekli gereksiz bi sürü test istiyorlar.
Doğumun en kolayını seçiyorlar vala bu bir memleket sorunu erkek-kadın ayrımına girmeye gerek yok
Cümleten hakkımızda hayırlı olsun inşallah
-hiçbir doktora güvenemeyeceğim sanırım.

zaten bu olay olalı on yıl oluyor canım, ama yengemi de çok sevdiğimden beni etkilemişti baya.
evet şimdilerde şikayet duymuyorum, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım.
özelin de o yanı kötü işte.
illaki bulursun canım iyi bir doktor. hakkımızda hayırlısı.

Durum yeni sanmıştım,umarım değişmiştir şimdilerde üslup

İnşallah kafama göre bi doktor bulabilirim yoksa bu iş evde kendi kendime doğuma kadar gidecek

Kazasız belasız ruh sağlığımızı kaybetmeden bu işinde üstesinden hayırlısıyla gelelim inşallah

Kızlar sağlık çalışanları ile ilgili bu şekilde problemler yaşadığınızda Alo184 hattını arayabilirsiniz..
Hasta haklarınız var ve o birimde çalışan uzmanlar, sosyal çalışmacılar var..
Konu ile ilgili ifadeleri alınır ve size de bilgi verilir..

Haftaya çağırdı onun için canım.
Yoo cinsiyet anlaşılmıyodu biraz erken malum.
Doktor bana 4.ayın içerisinde belli olur cinsiyeti dedi ama bazıları 12. Haftada öğrenmiş oluyor tabi %100 emin olmamak kaydıyla

ilk çocugumda 3,ay da kız demıstı 5,ay gıttıgımde kızdı:) sağlıklı olsunda farketmıyor bayanlar en onemlısı bu seferkını merak etmıyorum

Benim eşim de pek istemiyordu hatta ben kendim de hep derdim kolay kolay gitmem diye ama ben ilk hormon tahlilleri fln yaptırdım kadındı o Dr ve hepsi tavan yapmış durumdaydı ve bana hiç tatmin edici bisey demeden bi daha ki tüp bebek menopoza girmek uzeresin dedi ve yüzüme bile bakmadı o an hastane başıma yıkıldı sanki aralıksız 9 saat ağladım ve o gün şimdi ki Dr uma gittim erkek ti napsam dedim gittim ve oraya o halde gittim gulerek çıktım Dr bana bu değerlerle senin kesinlikle adet bile gormemen lazım dedi kiii ben adeti 2 hafta bile aksamayan biriyim labaratuvar hatası olduğunu telaslanmamam gerektiğini söyledi o günden beri de hep ona gidiyorum eşim de bu yüzden bisey demiyo mesela geçen de Dr değişikliği yapmayı dusundugum için bi kliniğe kadın Dr a gittim ddirek bana dusuk riskin var sadece tuvalete kalkiyosun dedi yine kendi Dr uma gittim evet içerde bi kanama gorunuyo ama rahim ağzın kapalı ve bebek yukarda dinlen dedi bunun üzerine eşim bu kadın dr..lar... diye saydirdi :)

peynirli poğaça benim kıymetlim oldu birde canım ev yapımı şerbet istiyor ama yapanım yok bu ikiliyi dene derim

Yaşadığım şehirde hep erkek doktorlar nam salmış durumda tüm yakın çevrem belli doktorlara gidiyorlar hepside erkek ama ben tercih etmiyorum ısrarla -sanıyorum şehirdeki bütün kadın doktorları gezicem hala umduğunu bulamazsam kuzenin doktoruna giderim - inşallah gerek kalmaz

Kızlar selam
Yazılanları okuyorum
Yemek yiyebilenlere maşallah diyorum
Tatilimizi bile ertelemek zorunda kaldık biz
Hala su icemiyorum banyo yapmak bile işkence.
Kokular beni öldürecek
Azalsın diye dua ediyorum.
Benim gibi olanlar Allah yardımcımız olsun hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…