2017 Şubat Anneleri

Dr la konuştum bugün tutabilirsin dedi bu arada dedi ki hcg 1500 sonrası kese görünür acele etme dedi

bende burdan ayrılıyım tüm belirtileri yaşamama rağmen adet olamadım kan testimde negatif çıktı 2 kez yaptırdım artık 2017 şubat annesi olamayacağımda kesin oldu belli oldu sanırım kısmet diyelim belki 2017 mart annesi olurum Allah hepinizin bebğini sağlıklı bi şekilde kucaklarınıza versin

Bnde keseyi goremedim doktor biraz sabir dedi cumaya inşallah:anne:

Canim bende bu cuma gitcem cok merak ettim.sende karindan mi yaptircaksin ultrason muayenesi
Benim 4+5te göründü inşallah cuma da bebişi görür kalp atışını duyarız :dua:oruç konusunda doktoruma danışmadım ama cumartesiden bu yana bulantılarım da başladı çalışıyorum tokken bile çok halsizim açlığı düşünemiyorum Allahım affetsin inşallah

bende burdan ayrılıyım tüm belirtileri yaşamama rağmen adet olamadım kan testimde negatif çıktı 2 kez yaptırdım artık 2017 şubat annesi olamayacağımda kesin oldu belli oldu sanırım kısmet diyelim belki 2017 mart annesi olurum Allah hepinizin bebğini sağlıklı bi şekilde kucaklarınıza versin
Ah üzüldüm yahu. İnşallah rabbim gönlünüze göre verir.

Benim 4+5te göründü inşallah cuma da bebişi görür kalp atışını duyarız :dua:oruç konusunda doktoruma danışmadım ama cumartesiden bu yana bulantılarım da başladı çalışıyorum tokken bile çok halsizim açlığı düşünemiyorum Allahım affetsin inşallah
Maasallah bayagi erken görünmüş sizin kese. Ben bugün 4+6 da gittim ama görünmedi haftaya pazartesi bi daha gidicem bakalim görürüz inşallah.
Bide vajinal muayene ile mi gördünüz canım keseyi

Haftaya 1000 olur canim
İnsaallah, o kadar kasik agrim var ki bide leke geldi dun korkuyorum progestan ile clexane kullaniyorum doktor yemek ve wc disinda ayaga kalkma dedi bakalim nasip insaAllah sorunsuz bi sekilde yavrularimizi kucağımıza aliriz bide oglum var cok zor oluyo dusuk tehlikesi

Maasallah bayagi erken görünmüş sizin kese. Ben bugün 4+6 da gittim ama görünmedi haftaya pazartesi bi daha gidicem bakalim görürüz inşallah.
Bide vajinal muayene ile mi gördünüz canım keseyi
Normal karından baktık caanım :emir_bebek:sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum tabi ama inşallah kesem doludur bazı söylentiler bazen endişelendiriyor Allahım kucaklarımızı boş koymasın inşallah caanım :anneadayı::KK200:

günayydın herkese..hepimizin güzel bir hamilelik süreci olur ve yavrularımızı sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah.bu ikinci gebeliğim .bebeğimin doğacağı tahmini zaman şubat 2017,fakat ilk doğumum sezeryan olduğu için doktorum ocak ayı sonu gibi doğumun gerçekleşeceğini söyledi.yine de burdayım:) biz de sadece keseyi gördük kalp atışı için 2 hafta sonra gideceğim.kese etrafında bir kanama sözkonusu bende :KK43: progestan kullanıyorum.
Hayirli olsun kanama alani gecer insallah. Bende bugun keseyi gordum sukur 3mm dedi dr. Bana cok kucuk geldi. 2subat gozukuyo benim dogumda nasipse. Senin kese kac mm?

Normal karından baktık caanım :emir_bebek:sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum tabi ama inşallah kesem doludur bazı söylentiler bazen endişelendiriyor Allahım kucaklarımızı boş koymasın inşallah caanım :anneadayı::KK200:
Valla maasallah çabuk gelismis
Ben o söylentiler yüzünden kan sonucumu aldığımdan beri sevinemiyorum bi türlü değer düşecek diye..
Allâh sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin insallah

Uzun zaman oldu birşeyler yazmayalı,bugüne kısmetmiş.herşey yolunda giderse şubat 8 benim de muhtemel doğum tarihim.4 mayıs sat,3 gün geciken regli şikayetiyle (02.06.2016) doooğru doktora betahcg ölçtürmeye,değer 20.48, bazılarınız belki kızacak ama moralim yerlerde gezdim,ilk gebeliğin tramvaları canlandı gözümde,hergün kullanmak zorunda kaldığım kan sulandırıcı iğneler,hamilelikte aldığım 30 kilo,kromozom anomalileri yüzünden sıksık duyduğum "bebeğinizin down sendromlu olma ihtimali yüksek" cümlelerinin dünyamda yarattığı o umutsuz karanlık.vesaire vesaire.şükür kızım çok sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi, bugün 7 yaşında ama ona kardeş olmalı diye düşünüp dururken öğrendiğim bu gebelik bende şok etkisi yarattı.nolur kızmayın bana,34 yaşındayım,karmakarışık bir tedirginlik içine düştüm.RABBİM herşeyin hayırlısını versin, sadece benim için değil hepimiz için. Yarın iğneler başlayacak, ilk hamileliğimde bıkkınlıktan ağladığım o sinir bozucu iğneler yine hayatıma girecek ooofff.hepinize sağlıklı ve kolay bir gebelik süreci diliyorum, inşallah sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı...

İnsaallah, o kadar kasik agrim var ki bide leke geldi dun korkuyorum progestan ile clexane kullaniyorum doktor yemek ve wc disinda ayaga kalkma dedi bakalim nasip insaAllah sorunsuz bi sekilde yavrularimizi kucağımıza aliriz bide oglum var cok zor oluyo dusuk tehlikesi
Bu süreçte dinlen hic ayaga dahi kalkma canım

X