2017 Şubat Anneleri

Canım ben 5. haftadan itibaren kullanıyorum gyno ferro sanol. Mide bulantılarım benim de katlanılmaz. Bir hafta bıraktım sonra doktora gittiğimde demirin çok düşük ve kesinlikle kullanmalısın ileride sorun yaşamamak adına dedi.Hatta hamilelik boyunca kullanacaksın dedi. Folik değerlerim iyi olduğu halde ona da devam ediyorum.
Gece yatarken alıyorum demiri.
12. haftayı özlemle bekliyorum ben de. Geçecek inanıyorum. Ultrasonda o minicik bebeği görünce her şeyi unuttum o an.

İki tarama konusunda bende çok kararsızım doktoruma danışıp ona göre bir yol izleyeceğim.

İkili testi bende yaptırmıycam. Doktorum müdehale edilicek birşey yok sadece insanlar ne olacağını bilmek için yaptırır dedi herşey Allah tan inşaAllah hepimizin sağlık lı bebekleri olur Ben düşük Tehlikesiyle baştan beri piskololojimi çok bozdum kafama çok taktım o yüzden istemiyorum ikili testi

Maşallah canım gözün aydın ben haftaya gideceğim sabırsızlıktan öleceğim :). Kaç haftada bir kontrole idiyorsun?

Kizlarrrrrr 8+4teyim.inanilmaz bulantilar kusmalar..gittikçe şiddetlendi 3 gundur.doktorum 11. haftaya kadar gecer demişti.daha da siddetleniyor.dayanamiyorum artık.gecmeyecek gibi

Ben de ikili üçlü test yaptirmadimmm. Gerek yok o değerler isveç ya da isviçre kadınlarının yaklaşık değerleri. Bize uymaz yanii. O yüzden yanlış çıkıyor çoğunlukla hatta doğru çıkması tevaffuk. Ben de haftaya perşembe gidecem 11+3 olucam cinsiyeti öğrenebilirim belki
. İlk üç ay ya hep ya hiçtİr bebekte yani düşük olursa da bebek problemli olduğu içindir. Herkese sağlıklı bebisler olsun inşallah

Evet ben de öyle olanları duydum onun için stres yapıp da bebegimi etkilemek istemiyorum Loveali MaHlass sağlıksız olursa kısmeti yoksa kendi düşüyor zaten bebekler allah bilir sağlıklı olur da kıyarsam onun vicdan azabıyla yaşayamam

Inşallah benim oturuş seklimden dolayı oluyor bazen sanki kemiğim bir yana eğilmiş gibi bir his oluyor ama düzgün oturunca geçiyor geri

Arkadaşlar siz bilirsiniz ama bence testleri ihmal etmeyin..Onlar bizimle olduğu andan itibaren büyük sorumluluklara sahibiz. Tedbir Kuldan Takdir Allah'tan..Yine karar sizin elbette.. Şuan herkes bazı stresler yaşıyor ve bu stresimiz Anneler olarak bir ömür bizimle olacaktır.. Hepimiz sağlıkla mis kokulu evlatlarımızı kucaklarımıza alırız inşallah.. Bu mübarek cumada tek dileğim bu:)

Inşallah tabi ki :)

Allah korusun hastalık tespit edilse anne karnında tedavisi yok tek çözüm aldırmak kalbi atan bebeğime bunu yapabilir miyim bilmiyorum doktorumla görüşmeden kesin karar vermeyeceğim ama bakalım kısmet ne olursa artık

Şu dönemde en iyisi hiç aynaya bakmamak heralde

Selamlar tatlı annecikler bende geldim aranıza bugün itibariyle 9+1 olduk :) Rabbim hepimize sağlıkla kucaklamayı da nasip etsin inşallah :) yalnız şu imza kısmına hamilelik günlüğünü nedense eklemeyi beceremedim. bana yardım eder misiniz?

Merhaba kızlar. Bugün ara kontrole gittim. Çok şükür her şey yolunda. Baştan popoya 23 mm olmuş. Doktor renkli baktı Allah a çok şükür elleri ayakları oluşmuş artık çok net belli oluyor. O anı gördüğümden beri çok tuhafım. Allah'ımıza sonsuz şükürler olsun. İnşallah bundan sonrada cümlesi ile birlikte sağ salim kucağımıza almayı nasip eder.

Amin inşallah her isteyene nasip etsiz

Merhaba kızlar ya nedenini bilmiyorum ama sadece hafifi kasık Ağrı'm oluyor ve hiç bulantım. Yok sadece bazı yemeklere karşı sanki yiyemicekmişim gibi geliyor kiloluyum ve çok korkuyorum yavruma zarar veririm die sizden de kilolu olanlar çar mı

Holgeldiiin
Profilden kişisel bilgilere gir canım.
Bebeğinin doğacağı muhtemel tarihi yaz oraya.
Değişiklikleri kaydeti tıkla en aşağıda.
Kendiliğinden oluşuyo

Kızlar ya benim dünden beri çok fazla bel ve kasık ağrım var. Dün sol kasığım bayağı bi ağrıyordu. Bugün de sağa geçti. Yarın kontrolüm var. İnşallah bir problem yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…