2017 Şubat Anneleri

bir de karnınız çıkıyor mu kızlar ya? 12. haftaya yeni girdim çok erken değil mi bende karın çıktı. herkes 4. aydan önce olmaz şişkinliktir o diyor moralim bozuluyor

Benim devam ediyo bulantı.
Koku hassasiyeti oldukça da devam eder gibi.
En büyük duam koku hassasiyetim bitsin, iştahım açılsın...amin amin amin...
Halsizlik bende de var.
İşi gücü bıraktım.
Ancak ortalığı toplayabiliyorum.
Mutfağa giremiyorum.
1buçuk aydır yemek yapamıyorum.
Allah eşlerimize sabır, bize şifa versin.

bir de karnınız çıkıyor mu kızlar ya? 12. haftaya yeni girdim çok erken değil mi bende karın çıktı. herkes 4. aydan önce olmaz şişkinliktir o diyor moralim bozuluyor

Aynen canım.
Karnım çıktı.
Göğsüm şişti.
Popo altta küçücük kaldı.
Öyle ona üzülüyom ben de.
Inşallah doğumdan sonra basenim genişler belim incelir de normale döner fiziğim.

Canım adet günlerinde bende de oluyo.
Normalmiş o, doğuma kadar adet günlerinde kasık ve bel ağrısı olabiliyomuş.
Adet olmuyoz ama oluyo gibi tepki veriyo vücut.

Evet geçen hafta adet günümdü, bayağı hissettim adet sancısını falan da bu biraz fazla olunca korktum. İnşallah bir sıkıntı olmaz ve miniğimi ben de yarın sağlıklı bir şekilde görürüm

Ohhh maşallah Darısı bana inşallah canım.

Hamilelikte kiloyu bakmayın arkadaşlar sağlıklı beslenelim yeter. Ben şuan kusmamak veherşeyi yemek için neler vermezdim. İnanın bulantısı ve kusması olmayanlar çok şanslı

Benim de aynı yaa. benim zaten normalde de göbeğim vardı, şimdi neredeyse 5-6 aylık oldum Güya bir de 3. ay bitene kadar kimseye söylemeyelim diyorduk, benim göbek öyle bi kendini ele veriyor ki duymayan kalmadı

Kesinlikle önemli olan sağlıklı beslenmek bebeğe faydalı şeyler tüketmek

Hamilelikte kiloyu bakmayın arkadaşlar sağlıklı beslenelim yeter. Ben şuan kusmamak veherşeyi yemek için neler vermezdim. İnanın bulantısı ve kusması olmayanlar çok şanslı
Dimi ben dört kilo verdim hamile kalalı bulantılar geçince birden saldırırsam yemeye ondan korkuyorum

Merhaba kızlar adet dönemlerinizde lekelenme yaşıyormusunuz ?
Benimde bugün doktor kontrolüm var heyecan tavan :)
İlk gittiğimde 6+2 idi kalp atışını duymamıştım bugün Rabbimin izniyle bende duyarım inşallah...
Benim hiç belirtim yok tek belirtim öğrendiğim günden beri olan göğüs ucu ağrım
Ama rabbim biliyor ya her acaba bebişim benimlemi diye aklıma düştüğünde eğer rabbim nasib ettiyse olucak diye yüreğimi ferahlattım...
Çünkü bazı şeyler ne kadar düşünsekte nasip olmayınca olmuyor...
Rabbim hepimize yavrularımıza sağlığıyla kucağımıza almayı nasip etsin

benim de kimi zaman pantolonlarım çok rahatsız ediyor, kimi zaman rahat oluyor.
zaman zaman şişkinliklerimiz oluyor sanırım.
bende de çok fena halsizlik ve uyku var kızlar. evin işleri hak getire zaten. bütün arkadaşlarım memleketlerine gitti. aileler farklı şehirde zaten. gelen giden yok allahtan da kimse görmüyor evin rezilliğini bulantılar, öğürtü, kusmalarım 8.9. haftalarda tavan yapmıştı şimdi çok şükür yok denecek kadar az.

Decavit vitamindir. Doktorum 3. Ayda başlatmıştı ilk hamileliğimde ogüne kadar yine folik asit içtim.demiride 3. Ayda başlattı. benimde değerlerim iyi fakat yinede vitmin kullanıyorum suan çünkü halen oğlumu emziriyorum. Birde dogumdan sonra bebek emince vücudun ihtiyacı oluyor yine bir süre kullanılıyor.

Holgeldiiin
Profilden kişisel bilgilere gir canım.
Bebeğinin doğacağı muhtemel tarihi yaz oraya.
Değişiklikleri kaydeti tıkla en aşağıda.
Kendiliğinden oluşuyo
Hoşbuldum canım. çok teşekkür ederim yardımın için :)

Aynen bende sadece bulantı yaşadım bir kere kusma yaşadım onu da saymıyorum artık suydu sadece çok şükür diyorum benim de geçiyo yawaş yawaş ama işte yemek çok kaçırırsam yine bulanıyo onun dışında rahatım aynı şekilde yaşamışız sadece bende ateş olmadı halsizlik hala dewam ediyo kafamı kaldıramıyorum bide bende artık baş ağrıları başladı çok fena özellikle bugün

Benim çıkmadı öyle sadece adet gecikmesi olur hafif sertleşir karın yuwarlak bi hal alır ya öyle oldu sadece e biraz da zayıf olmayınca hemen belli olacağını düşünmüyorum

Sende ne kadar fazla Can'ım
Ben 110 cnm boyum uzun allahtan biraz ondan kurtarıyorum 177 boyum işte bununla teselli ediyorum kendimi malesef :) önceden zayıftım zaten bu kilolar çok moralimi bozuyodu şimdi de bebişe bişe olur diye korkuyorum bu 3. Gebeliğim diğerleri tedawiyle olmuştu o süreçte kullandığım ilaçlar mahwetti beni aşırı kilo aldım we bebişlerimi de kaybettim yaşayanım yok ama bu kendiliğinden hiç beklemediğim bi anda oldu 2. Kürtajdan 5 ay sonra hamile kaldım tam yok artık 3. Yü bu kilolarla yapamam zayıflamam lazım derken hamile olduğumu öğrendim yine weremedim artık beniş olsun da hayırlısıyla inş sonrasında weririz napalım

Benimde boyum 170 kilom 78 di hamile kaldigimda şimdi 80 oldum iki kilo aldım ama zaten gobegim oldugu için bende farketmiyorum kilo aldığından mi siskinlikten mi yada buyudumu heralde 5-6 aylık olana kadar kendi gobegimin icinde bi yer bulur benimki :))) bulantim hiç olmadı çok sukur ama uyku ve yorgunluk bende de cok belli ediyo kendini o da olmasa zaten hamile olduğumu unutcam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…