2017 Şubat Anneleri

Şuanki ölçülerimi ortalama bişi yazdım.
Tahmini yani.
Ama nekadar bozulduğunu anlamışınızdır

Doktora gittim normalde kanama düşük tehlikesidir dedi.dinlenmen gerek deyip progestan fitili günde 2 ye çıkardı.ilişkiyi tekrar yasakladı.çok şükür bebekte bişey yoktu

anlıyorum canım. inşallah en kısa zamanda normale döner. tabii ki bunlar özel durumlar, Allah muhafaza etsin bebişlerimizi. yoksa şimdilik babalar 2.planda

kızlar benim gibi rüyasında sürekli bebeğini gören var mı
her defasında da farklı bir kız çocuğu görüyorum ya bebek ya 2-3 yaşında ama hep şaşırıyorum aaa bu benim kızım mı diye :)) ve ben ilk rüyayı hamile kaldığım gece gördüm
acaba kızım mı olacakkk

Ayyyy aynı ben
Göğüslerim zaten büyüktü şimdi oldu davul..
Belim zayıf, basen zayıf, bacaklar zaaaten zayıf, çok komik oldum ya
Yarın bir gün karnım da çıkınca leblebi yutmuş gibi gezerim ortalıklarda

Kız senin yine belin inceymiş.bende kıvrım yok
Belim de kalın, göğüs de çuval gibi.
Bari belim incelseee
Belden üst herkül gibi.
Altı kuru :'(
Dua edelim de basenler genişlesin.
Yoksa doğumdan sonraki halimi düşünemiyom

Evettt bende de dün akşam vardı baya şiddetliydi korktum kanama falan da yoktu sabah devam etse gidecektim doktora neyse ki geçti sertlik oluyor sanki gaz gibi sağlıcakla büyüsün bebişlerimiz

Benimde ağrılar kısa kısa sürüyor ve geçiyor. Yalnız birkaç gündür kuyruk sokumumda ki ağrı pek gitmiyor. Neden olabilir acaba? Yarın ara kontrolüm var. Seyahate çıkacağımız için doktor gitmeden görüşelim dedi. İnşallah hepimizin evlatları sağlıklıdır.

Merhabalar
Yarın benimde doktor kontrolüm var inş her şey yolundadır benim bebeğim tüp bebek olduğu için hep vajinal muayene oluyorum 12. Haftaya kadar bu durum böyle olacak maalesef gerçi artık alıştım bu süreçlere önemli olan sağlıklı olması cinsel ilişki konusuna gelince 12. Haftaya kadar yasak ki sonrasında da insan korkar zor elde ettiğimiz için oğlumda da temkinliydik hep o normal bile olsa ayrıca cinsel ilişki gebeliğin son dönemlerinde normal doğum yapmak isteyen kişilere tavsiye ediliyor hem doğumu kolaylaştırıyor hem de çabuklaştırıyor .
Doktorum bende de bir sürü tahlil istedi özel hastaneye sordum 375 tl fiyat çıkardı aynı testleri devlet hastanesi de yapıyor üstelik ücretsiz bende öyle yaptım ne gerek var ki dedim zaten doktor muayenesi ödüyorum 325 tl o yüzden devlet hastanesinde de takibinizi yapan bir doktorunuzun olması iyi oluyor
Bulantılarım eskiye göre azaldı sanırım 12. Haftaya gelince daha da azalacak oğlumda hiç bulantım olmamıştı acaba bebeğim kız mı diye soruyorum kendime ama farketmez sağlıkla gelsin çünkü biz onu çok zor yollardan tedavilerden sonra elde ettik sabırla bekledik kız erkek farketmez artık bizim için

Selam kizlar insallah iyisinizdir,bulantilar icin Allah yardimciniz olsun diyorum,bugun.komtrole gittik 7+5 kalp atisini duyduk cok sukur,vitamin ilaci verdi,rutin kan tatlili istedi bir ay sonra kontrol var,rennie surup verdi midem.kotu demistim birde iliskiyi sordum ben sorun yok ama iceri....olmasin dedi(acik yazamadim anlarsiniz)hakkimizda hayirlisi Rabbim herkese nasip etsin insallah
Kizimdan sonra alisamamistim hamile olduguma aradan 6 sene gecmesinin etkisi var tabi fasulyeyi gorunce karnimda canimda oldugunun farkinda vardim cok heyecanliydim ama...saglikla kalin

Gunaydin kızlar tekrar herşey yolunda çok şükür aglamaktan için şişti.Çok şükür allaha.Detayları yazarım sonra ışteyim..öpüyorum hepinizi.
Cok sukur,yazdiklarini okudukca ben de strese girdim az sakin ol canim olmaz mi?stres cok.etkili bunu unutma kafanda kurma sunu dusun aksi bisey olursa belli eder biseyler yani ben oyle dusunuyorum lutfen stres yapma saglikla gelsin kuzumlarimiz

Doktora gittim normalde kanama düşük tehlikesidir dedi.dinlenmen gerek deyip progestan fitili günde 2 ye çıkardı.ilişkiyi tekrar yasakladı.çok şükür bebekte bişey yoktu
Evet Dr her kanamayı düşük tehlikesi olarak görüyor. Geçmiş olsun kolayla atlatıcsz İnşAllah

Çin takvimini bende yaptım benim de kız çıktı bakalım tutacak mı önemli olan sağlıklı olması tabi herkesin düşündüğü gibi ama insan merak da ediyor 1 ağustosta randevumuz 12.hafta oluyor belki göaterir diye heyecanlıyım Zaman çabuk geçse

Turuncu ben ağladım ya cinsiyet mevzusu gelince rahat dönem başlar genelde kızım olsa diyorum bazen tabi herkes için hayırlısı olsun.gözün aydın.

Oo hayırlısı olsun canım ikili testte sorunsuz çıkar inşallah

selam kızlar.
ben de bugün ikili test için gittim ama doktor bir hafta daha beklesek daha iyi olur dedi.haftaya yaptıracağım artık.
4cm olmuşsuz biz de. büyüyoruz yavaştan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…