2017 Şubat Anneleri

Cok.gecmis olsun zorlu surec insallah biran once biterde rahatlar tadini cikarirsin

Ben bugün çok fenayim.hic ogurmedigim kadar ogurdum.cikartamiyorum da. Off geçsin artık çok yoruldum

evet doğru diyorsun canım. 6. tüp bebek denememizde tuttu hem de. Rapor alsam da çok sabit kalacağımı sanmıyorum. Ama en azından daha rahat olurum evde. Tüp bebek transferinden hemen sonra bile çalışmaya başladım. Ama tabi şimdi hem ikişer saat gidiş dönüş yol mesafem hem de sıcakların artmasından dolayı tedirgin oluyorum. Rabbim hepimizinkini tamamına erdirir inşallah.

Ben sabah hiç bir şey yemememe rağmen içimdeki suyu çıkartmaya devam ettim. Çok zor gerçekten ama kendimi geçeceğine inanarak teskin ediyorum.

Ben sabah hiç bir şey yemememe rağmen içimdeki suyu çıkartmaya devam ettim. Çok zor gerçekten ama kendimi geçeceğine inanarak teskin ediyorum.
Ahhh ahhh bu telkin edisler ne akdar zor yavv hala sabah aksam mide bulantisi kusma vallahi en sonunda dayanamazsam serum taktiricam yemek yiyemiyom surekli midem bulaniyo ya mutfaga giremiyorum esim yemek yerken yatak odasina kaciyoruk bana misin demiyo gene cikartiyorum valal eridim bittim ya

Allah yardimcimiz olsun kixkar napalim anne olmak kolay degil evlatlarimiz icin bunlari cekmeye deger sabir lazim bize bizim yerimizde sabir tasi olsa catlar ama napalim rabbim kucaklamayida nasio etsin bize unuttursun bugunleri

Merhabalarbkizlar bende subatta dogum yapicam Allah nasip ederse 15 aylik bebegim var 2015 nisan annelerine uyeyim cok guzel hamilelikler ve sonrasindada bebisleri buyutuyoruz suandada 9 haftalik hamileyim biraz zor oldu bebegimi emziriyordum hamile olunca ishal oldu cocuk oyuzden biraktim herkese hayirli dogumlar diliyorum

Merhaba hanımlar nasılsınız?Yorumlarinizi okuyorum ama tek tek alıntı yapamıyorum bu ara işyerinde işler yoğun.Oturmaktan kasigimda ve belimde ağrılarım oluyor.Birde böyle su gibi birşey geliyor arada nedir anlamadım.Bulantı sadece sabahları çok oluyor azaldı artık eskiye göre.Bulantı bilekliginide taktım ama çok ise yaramadı.Kayıpları olan arkadaşlar üzülmeyin diyeceğim ama elde değil, allahım sağlıklı yeni hamilelikler nasip etsin sizlere.
Tatile gitcez bavul hazırlamak o kadar zor geliyor ki kızlar.

Canım nekadar yol gittinki kanaman oldu inşallah diner kanaman Allah yardımcın olsun
Aslında gidecegim yol önce 1.5 saatlik ordan da 4 saatlik fln di ama bayram trafiği nedeniyle o 1.5 saatlik yol bana zehir oldu İstanbul trafiği gibi dur kalk dur kalk çok sarstı 4 saat sürdü ordan da 4 saat daha gittik bide annemlerde de dinlenemedim geldim işte Dr a gittim leke fln yoktu Dr direk içerde kanama oluşmuş yeni dedi giderken yoktu dedim yol yormuş dinlenmemissin dedi halbuki kendi izin vermişti ama o trafik beni çok sarstı inş gecicic biseydir yatiyorum şuan bakalım

Bacak bacak üstüne atmakda neymiş diyorum artık :))) Saglik ocağına hamile olunca bilgi verdiniz mi kızlar?Ne yapıyorlar ?Aşılar falan oluyormuş.Tatilde nasıl beslendiniz?Dışardan ne yediniz mesala?

Vuuvvv 800 neymiş öyle benim hastane de 150 TL ydi ben devlette yaptırdım randevu mu aldım gittim Dr da iyiydi bu testleri burda yaptırmak istiyorum dedim hepsini de yaptılar

Bacak bacak üstüne atmakda neymiş diyorum artık :))) Saglik ocağına hamile olunca bilgi verdiniz mi kızlar?Ne yapıyorlar ?Aşılar falan oluyormuş.Tatilde nasıl beslendiniz?Dışardan ne yediniz mesala?
Sağlık ocağına gidiyorsun onlar kayıt aciyo sonra 21 . hafta cağirdilar beni tetenis aşısı için daha gitmediysen git bence

Slm kızlar bu sene kısa denk gelen gebelikler genelde kiz sanki bakalım bizimkiler ne olacak.benim de bulantılarim azalmisti ama dünden beri yine çok kötüyüm şükürler olsun Allah à onlar iyi olsun da bu gunler de geçer. Bu arada ben hiç kan vermedim bi kez gittim sadece kalp atışını dinledim.zaman olmadı bu hafta gideyim bakalım ya da sali ya giderim artık. İnşallah bi terslik yoktur.

Aynı durumdayız. Allah yardımcımız olsun.

Kiyamam ya Dr birşey demedi mi kilo konusunda ikinci uç aylık dönemde toparlarsin benim bildiğim en fazla 12. Haftaya kadar sürüyor bulantılar

Doktor zorlama boşver dedi.
Bulandırmayan şeylerden azar azar ye falan...
Ama insan korkuyo değerlerim iyce düşecek diye

Benim de bugün indi biraz adet dönemim geçti dün son günüydü onunla alakalı sanırım.

Peki tartildin mi hic?kiloda fark var mi bu siskinlikten dolayi
Ben 58 çıktım şişken, bu sabah 56,4 tekrar

Çok geçmiş olsun. Sıcak su ile duş alma ve ananas ye

Ay valiz hazırlamak da zor boşaltmak da. Ben Bayram valizini daha dün boşalttım. Yıkanacak çamaşır dolu evde

Sağlık ocağına kayıt olmak zorundayız. Ben gittim kalp atışlarını duyunca gel dedi. Bugün gidecektim uyanamadım. Yarın kalkabilirsem hem kayıt olurum hem de tiroidlere baktırırım diyorum.

Evet kayıt yaptırmak gerekiyor bn onu hep ihmal ediyorm ya bu hafta gidecektim sözde

Kan ne için acaba hcg mi? Ben iki kere baktrdm şimdiye kadar düzenli bakılması gerekiyor mu?

Geçmiş olsun canım.
Ben de 1 saatlik uçak ve şehiriçi yolculuk yaptım.
Bana da bişey olmaz demişti dr.
Ama ara ara turuncu kahve akıntı geldi
Allahım hepimizi korusun inşallah...

guzelimm valla tatilde bütün düzenim şaştı. Kahvaltı tamam, onun dışında denizde tost ye, yok dışarda ye çok sağlıksızdı ve ne zaman beyaz ekmekli bir şey yesem dokunuyor midem taş gibi olup yanıyor. Ağustosta eşimin yıllık izni var yemekler konusunda çok endişeliyim şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…