2017 Şubat Anneleri

Geçmiş olsun canım.
Ben de 1 saatlik uçak ve şehiriçi yolculuk yaptım.
Bana da bişey olmaz demişti dr.
Ama ara ara turuncu kahve akıntı geldi
Allahım hepimizi korusun inşallah...
Sağol canım ya benim leke vs bisey de gelmedi geldik genelde hislerim beni yaniltmaz içime bisey doğdu bi goruniyim bi aksilik var mı diye dusundum gittim direk dusuk riski dedi kendi Dr uma gittim o da evet ufak bi alan da kanama gorunuyo yeni olan bisey dedi yol ve dinlenememe dedi bakalım ne olacak

Kızlar merhaba. 8+1 iz.

Araya bayram tatilinin girmesi sebebiyle daha bugün duyabildik kap atışlarını. Nasıl duygulandım anlatamam. Yaşadığım tüm sıkıntıları unuttum bir anda. 1. 8 cm :) Maşallah.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Demiri de kesinlikle kullanmam gerektiğini ileride problem yaşamamam adına sıkı sıkı tembihledi. Çünkü çok düşük.

Hiç bir sıkıntımız yoktu hersey yolunda ve cok guzeldı bizim bu üçüncü iğnemizi hiç aksatmadık
elinay bende seni merak ettiğimden bir bakıyım dedim çok üzüldüm Allah sabır versin.Ama inş. bundan sonraki bebeğini Allah kucağına almayı nasip edecek.Önceki kayıpların kaç aylıkken oldu.

Mrb arkadaşlar ben dün 7+4 doktora gittim kalp atislarini dinlemek için ama bebegimin kalp atışları durmus dedi gelişimi durmus dedi alttan baktı yine göremedi o kadar Üzgünüm ki yıkılmış haldeyim hemen almalıyız yarın kürtaj yapacaz dedi ben tabiki hazır değilim bugün başka bir doktora gittim seni ilk defa muayene ediyorum bebeğin küçük 3 yada 4 gün bekleyelim bakalım bi keseden büyüme olcak mi dedi tabi bende umutlaniyorum ister istemez lütfen bana yardımcı olun napacam ben bebegimden ayrılmak istemiyorum erken karar verip dw hata etmek istemiyorum aynı durumda olup da ilerleyen kalp atisini daha sonra duyan yada etrafında örnekleri olan var mı bitkin haldeyim sürekli ağlıyorum

Bence bir üçüncü dr ye bile gidilebilir Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah her şey gönlünüzce olur.Dualarım sizinle...

bayanlar merhaba,
herşey yolunda dedi bana doktor çok şükür bir sıkıntı yok ama normalde 9+2 olmam lazım 9+6 gösterdi ultrasyon bu kötü birşeymi soramadım. birde ben ilişki konusunda çok tedirgindim 2 aydır hiçbirşey yok doktorada soramadım bunu yasak diyede birşey demedi ama :s

Olanı okumuştum sitede ama üzülme içini ferah tut herzman, Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin sana .

Cuma günü tartılacam canım hassas tartıyla. Gebelik uygulamasına baktım bu hafta için karın krampları olabilir diyor içim rahatladı biraz...
Benim de nadir de olsa var bi ara hiç yoktu. Oh senden bunu duyunca içim biraz rahatladı. Belime de ağrı vuruyor gibi oluyor regle benZer o korkuttu.

Ben de 9 saatlik yolculuk sonrası çok yoruldum ama doktora gitmedim. Karın ağrısı var korkudan gidemiyorum

Canm 20. Haftaya kadar bebeğin baş popo mesafesine göre tekrardan haftası belirleyebiliyor ve sat a göre farklı olabiliyor. Sen doktorun dediğine göre devam et

Sizlerde de oluyor mu bilmiyorum ama ara ara karnımda ağrı hissediyorum. Çok şiddetli değil ama ağrıyıp geçiyor. Bazen bölgesel sertlik oluyor ve öğleden sonra karnım geriliyor . Ve çok başlangıç olmasına rağmen birkaç gündür çatı ağrısı hissediyorum. Cuma günü ara kontrole gideceğim.

içini ferah tut kesinlikle başka bir dr a daha git. direk ablamın başına geldi aynı olay. kendi doktoruna gitmişti dr kalp atışı durmuş hemen alınması gerek yoksa sana zararı olur demiş sonra ablam ertesi gün başka bir dr a gitti ve herşeyi normalmiş kalp atışını dinlettirmiş ablamlara duyunca çok ağlamış ve son bakan doktor önceki doktora çok kızmış nasıl olur hemen alalım der nasıl duyamaz mesleği bıraksın falan demiş ablama. ablamlar şikayet edecekti ama uğraşmak istemediler. birde tam 6 yıl beklemişti çocuk sahibi olmak için. şimdi kızı orta ikiye gidiyor ve tek çocuğu. o ilk dr u dinleyip aldırsa belki bir daha anne olamayacaktı. onun için bu çok önemli bi karar ve sonuç. onun için hemen başka dr a git. sen elinden geleni yap da sonra keşke demezsin.sonuç olumlu da olumsuz da olsa hakkımda hayırlısı buymuş dersin.İnş.Allah gönlüne göre verir.haberdar et bizi duamız seninle.

Sat ayni cnm senle benmki.. Benmde oluo öyle ağrılar bugün kontrole gittim 22 mm olms kese bebisim de 2 mm normal dedi dr 2 hafta sonra 2 li tarama dedi yaptrmicam dedim.. İnşallah hepimizde sağlıklı sorunsuz hamilelik geçiririz moralimiz hep iyi olsun..Aminn

Ben de 9 saatlik yolculuk sonrası çok yoruldum ama doktora gitmedim. Karın ağrısı var korkudan gidemiyorum
İnş bisey yoktur bende şuan keşke gitmeseydim diyorum Dr izni ile gittim ama işte o trafik beni çok sarstı şuan tedirgin şekilde yatiyo ve dua ediyorum su hafta gelse bi an önce bence git gorun bi

Bende de var canım o dünden bugüne de rahim genişlediği icinmidir yoksa kanamadan mi bilmiyorum vajina da çok ağrı var sanki bisey girip cikiyo oraya bi anda öyle bi ağrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…