2017 Şubat Anneleri

Cevap verdiğin icin cok tsk edrim umarım benimki de öyle olur diğer doktor cuma günü gel tekrar bakalım ona göre kürtaja karar verelim dedi peki ablanın kalp atışları durmus dediğinde kaç haftalikti Benimki yle benzer mi acaba

Kızlar yazılarınızı okuyorum.
Bebeğini kaybedenler Allah sabır versin.
Ben hala annemde yatıyorum.
Herseyden tiksindim yemek de yiyemiyorum.
Geçsin diye bekliyorum artık.

Nasılsıniz kizlar. Benim ablam da da Kalbi durdu kürtaj ol dediler şimdi kızı 5 yaşında biraz beklemekte fayda var. Bekleyin isterseniz. Geçmiş olsun

Kızlar konu dışı bişey sorucam eşimin babasının arabasi yok diye her yere eşim götürüyor ve bu her hafta oluyor gitmişler o da kalıyor misafirliğe bu yüzden kavga ettik.babası çok yuzsuz bizi hiç düşünmüyor iki çocuk ve gebelik yalnız kalıyorum ve ben aksam da korkan biriyim.zaten babasına aşık resmen. Abartı yor muyum sizce.çok üzgünüm şu an

bende de sankı kasıklarımda bı kas kasılıyor gıbı oluyor, bıraz elımle ovalıyorum rahtlıyor. Insan ıster ıstemez korku yasıyor.

Bende de var canım o dünden bugüne de rahim genişlediği icinmidir yoksa kanamadan mi bilmiyorum vajina da çok ağrı var sanki bisey girip cikiyo oraya bi anda öyle bi ağrı

Merhaba bende şubat annesiyim inş formu görünce çok sevindim oğlumda da ocak annesiydim paylaşımlar çok faydalı oluyor aynı döneme gebelikler denk gelince yaşadığımız rahatsızlık vs şeylerle birbirimize hem yardımcı oluyoruz hem de destek Allah inş bizlere bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder

Bende böyle konulara takintiliyimdir. Ailenin bir ozeli olmali. Kimse kimsenin hizmetkarı değil bu baba annede olsa. aradaki dengeyi eşinin sağlaması lazım. Ama oda aşık diyorsun. Allah sabır versin. Gönül rahatlığı versin sana.

Canım rabbim inşallah bebeklerini sana bağışlar dua edelim hep beraber inşallah hiç bir şey olmaz sen yat dinlen

kızlar kız kardeşimin düğünü var Ağustos' un ikinci haftası. önce izmir' de sonra nevşehir' de olacak düğün.
o zamana 4 aylık olmuş olacağım ama izmir- nevşehir arası 12 13 saat. öncesinden de zaten İstanbul'dan izmir'e gidilmiş olacak. bir de tabii eşimin memlekete gidilecek 2-3 saatlik yol da o.
eşim nevşehir' e gitmek istemiyor ama doktora da danışırım da, çok kararsız kaldım siz olsanız ne yaparsınız?

Sakin olmaya çalış, ağlayarak bünyene daha fazla zarar veriyorsun. Başka doktora da git mutlaka. Yapılacak bir şey kalmadıysa da metanetli olmaya çalış, eğer Bebek sağlıksızsa vücut sonlandırıyor ama yiyecek ekmeği varsa doğar o. Allah yardımcın olsun

Hırmonlardan daha hassasız ama yaşadıkların da çok doğal. Bak biz de hastaneden dönerken eşimi annesi aradı bana den konuş diye uzattı istemedim bulantım çok vardı o sırada. Daha kendi anneme bile haber verememiştim kalbinin attığını. Bu triplere girdi telefonu fırlattı bağırıp çağırdı. Ben daha çok bağırdım, saatlerce ağladım. Çok korktu şimdi ısrar edemiyor hiçbir şey için. Bu erkekler araya çizgi koymayı pek beceremiyor.

Amin, hayırlı olsun senin de bebeğin

Evet ben de hiç beklemiyordum o kadar

Vuuvvv 800 neymiş öyle benim hastane de 150 TL ydi ben devlette yaptırdım randevu mu aldım gittim Dr da iyiydi bu testleri burda yaptırmak istiyorum dedim hepsini de yaptılar

Ben de öyle yapacağım sanırım. Dr un verdiği test listesini devlet hastanesine götürcem. İnşallah hepsini yapıyorlardır :)

Kızlar merhaba,

Bu hafta Başakşehir(Bahçeşehir) e taşınacağız inş. O civarda oturup özel veya devlet hastanelerinde memnun olduğunuz kadın doğum dr ları var mı acaba?

Eşimin özel sağlık sigortasında gebelik teminatı olmadığı için şu anda gittiğim hastanenin hem muayeneleri hem de testleri baya pahalı oluyor. Hem de taşınacağımız için biraz uzak kalıyor. Memnun olsam da dr umu değiştirmek durumunda kalacağım

Ben de öyle yapacağım sanırım. Dr un verdiği test listesini devlet hastanesine götürcem. İnşallah hepsini yapıyorlardır :)
Benden 6 tüp kan artı idrar aldılar bakılması gereken herşeye bakmışlar 6-7 dosya sonuç çıktısı vardı yapıyorlar yanı hepsini

bende de sankı kasıklarımda bı kas kasılıyor gıbı oluyor, bıraz elımle ovalıyorum rahtlıyor. Insan ıster ıstemez korku yasıyor.
Aynen normal olsun çekerim diyorum ama kapalı kutu resmen noluyo bilmiyoruz oyuzden tedirgin oluyo insan

Dr una iyice sor derim gerçi bende Dr dan izinli gittim gittiğim gün hiç bisey yokken geldim dün içerde kanama var yol yormuş olabilir dedi dinlenmemissin dedi ve şuan keşke gitmeseydim diyorum ama tabi senin riskli dönem biraz daha geçmiş olacak sanırım iyi düşün kendin karar vereceksin

Geçmiş olsun canım.
Ben de 1 saatlik uçak ve şehiriçi yolculuk yaptım.
Bana da bişey olmaz demişti dr.
Ama ara ara turuncu kahve akıntı geldi
Allahım hepimizi korusun inşallah...
Canım sen kaç haftalıkken uçağa bindin uçağa bildiğim kadarıyla kanaması galan yoksa çoğu doktor izin veriyo ya ağustosta bende tatil düşünüyorumda oyüzden soruyorum

5-6 saatten uzun yolculuğu hiçbir hamileye önermiyorlar cnm çok uzun ben su an yatakta bile döne döne yatamiom 5-6 aylikta olsam dayanamazdm..

çok geçmiş olsun canım, umarım bir an önce düzelirsin.

5-6 saatten uzun yolculuğu hiçbir hamileye önermiyorlar cnm çok uzun ben su an yatakta bile döne döne yatamiom 5-6 aylikta olsam dayanamazdm..

annem de izmir- nevşehir yolları kötü diyip duruyor zaten.
sanırım gitmeyeceğim kızlar.
ben bir düşük riski atlattım zaten. bir de progestan ben de alerji yapıyor bir daha kullanabileceğimi sanmıyorum. bir risk halinde büyük ihtimal ilaç da kullanamayacağım.
cevap yazdığınız için teşekkür ederim.:)

Arkadaşlar acil cvp
Biraz önce lavaboda kanama şeklinde bir kaç damla kan geldi çok korktum.sizce normal mi ne yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…