2017 Şubat Anneleri

6+2 de duydum 3 mm dedi bana da ama zor duyuldu ilk actiginda baya azdı ikinciye bi daha denedi biraz daha net duyuldu ertesi gün lekem geldiği için acile gittim 6+3 olmuştum o gün daha da güzel duydum inş duyarsin :dua:
Bende 6.2 de duydum ama vajinal bakildi rahmim ters oldugu icin 6.8 mm idi sonra 7.3 de karindan kendi dr um 11.3 mm dedi insallah saglicakla bu sekikde devam ediyordur

aynen benim de öyle karnım çıktı resmen alt tarafı doldu. İlk hamileliğimde 5 aylıktı ben daha kotlarımı giyebiliyordum.
Benim ilk gebeligim ama gazdan midir bilmiyorum kasik kismim o kadar degil ama mide kismim cok cikti o yuzden sanki karnim cikmia gibi duruyo. Daha 2 ay yeni bitti,cok erken ben 4.ayda falan anca cikar diyodum.

Ayni şeyleri düşündük demekki.
Çok zor yaşayan bilir bunu
Bnm de midem hic bulanmiyor arkadaslar masallah diyeyim boyle de insan hic hamile gibi hissetmior ama sizleri gorunce sukrediyorum insallah cabucak gecer sizlerinki de belki herkeste olur ama ayni haftalarda baslamaz diye dusunuyorm

Emin ol biz de hamile gibi hissettiğimizin keyfini yaşayamıyoruz hayat zindan oldu resmen. Bu öyle normal zamanda yaşadığımız bulantılar gibi bişey değil. Bazen midemi söküp alsam da kurtulsam diye düşünüyorum. Bittim artık.. O yüzden şanslı oluşunun kıymetini bil.. Şükret..

Kızlar merhaba konuyla pek alakası yok ama kaç gundur sizlerle birşeyler paylaşıyoruz ve bunu da paylaşmak istedim şuan burda yalnızım ve ailem izmitte pazar gitcem inş ... Benim abim tır soforuydu ve türkmenistan a çalışıyordu geçen sene mart 23 te trafik kazası yaptı ve cezaevine girdi karşı tarafta ölü olduğu için ailece mahvolduk bittik 4 abim var ama o baskaydi benim için düğünü mü bile ertelemek istemiştim ama 5 yıl almıştı hangi tarihe erteliceksin dediler güle aglaya düğün yaptım herseyimde eksikliğini yaşadım ailece tam 15 ay oldu 15 aydır yarimiz hep ordaydi iki aya bi genel aflar vardı ama abimi bir türlü tutmadı ve benim evlendigimden beri iki duam vardı biri şuan karnimdaki mucizem biri de abimin gelmesi ... Bebeğimi öğrendiğimde eşimin tedavisi olacaktı diye şok oldum hiç umudum yoktu ve öğrendiğimde Rabbim birinci duamı kabul ettin ikinci.... Dedim veeee bugün türkmenistan da kadir gecesi affı vardı günlerdir beklediğimiz Veee şükürler olsun abim den de haber geldi geliyo inş bu defa oldu niye buraya yazdım bilmiyorum ama paylaşmak istedim sanırım gözyaşlarım sevinçten bu defa Rabbim bugün de kimin ne niyeti ne duası varsa inş kabul eylesin su var ki tevekkül edersek gerçekten Rabbim mukafatini veriyo şüphesiz .... Rabbim dularinizi kabul etsin inş bebisim bize uğur getirdi dayısı geliyo :) inş size de melekleriniz uğur getirir ve içinizde gönlümüzdeki ne duaniz varsa kabul olur ... Hakkınızı helal edin baya uzun yazdım
Gozunuz aydin,insallah Allah boyle acilar yasatmasin. Bugun en buyuk duam saglik ve sabir. Allahim saglik versin sabir versin geri kalan hersey hayirlisiyla hallolur. Benim de abim var ve abim baba yarimdir. O yuzden acinizi da sevincinizi de anlayabiliyorum. Insallah cok guzel gunler gorursunuz ailecek :)

Hayirli Kadir Geceleri arkadaşlar
Bugün doktora gittim tekrar ilk özelde gitmiştim düşük riski kese cevresinde kanama var dedi korkuttu benj. Dün devlete gittim oda başından savdı. Bugün de asıl gitmeyi düşündüğüm doktora gittim ( en başta ona gidemedim çünkü izindeydi bayramdan sonra gelecekti erken gelmiş hemen gittim ). Ve bugün çok mutlu oldum. Doktor eski ultrasyona baktı evet kanama olmuş dedi. Ama bunları çok düşünmemek lazım dedi. Bebek yerleşmeye çalışıyor damarın üstune gelmiş ondan da olmuş olabilir dedi. Düşük gebeliklerin çoğu sağlıksız bebekler oluyor dedi.sonra muayene etti kana geçmiş dedi alttan da bakalim kalp atışlarını gör dedi.baktı ve noktanim kalp atışlarını gördüm. Ses yoktu ama noktamin kalbi yanıp yanıp sönüyor :) rahatladım. Öyle yatmaya gerek yok dedi progestan içme artık sadece folic içmeye devam et dedi :). Artık doktorumu buldun çok şükür bir dahaki kontrol 1 ay sonra
Gozun aydin yaaa harika bi haber! Insallah boyle saglikla ilerler minik mercimek :)

Hanımlar merhaba.. Garip gelecek bu soru ama karnınız çıktı mı? Özellikle 2.gebeliği olanlarda böyle bir durum var mı? Oğlumda 4 aylık kadar karnım var su anda. Çok şaşırıyorum,kilo almadığıma eminim çok erken .. Çevremdekiler 2 gebeliklerde böyle olur dediler,bir de size sorayım dedim :KK72:
Canım aynı durumdayız. Bu 2. gebeliğim ve ilkine göre çok daha erkenden karnım çıkmaya başladı. Ben de sadece 1- kilo aldım ama kilo göbeği gibi değil. Bildiğin hamile göbeği

Insallah ay gunler gecmiyo :) sanki 8.hafta bitse rahat gecicekms gbi hissediyorum
Allah nasip ederse 9 ay bu telasimiz devam edecek gibi canım çünkü kese yı görüyoruz kalp atışı diyoruz o oluyo acaba devam ediyo mu diyoruz :) böyle böyle devam edecek böyle :)

Canım aynı durumdayız. Bu 2. gebeliğim ve ilkine göre çok daha erkenden karnım çıkmaya başladı. Ben de sadece 1- kilo aldım ama kilo göbeği gibi değil. Bildiğin hamile göbeği
Kiz benim karnimda daha 1 bucuk aylik olmasina ragmrn baya toparlandi top gibi oldu sanki 4 aylikmisim gibi cikti gobusum :-)

Gozunuz aydin,insallah Allah boyle acilar yasatmasin. Bugun en buyuk duam saglik ve sabir. Allahim saglik versin sabir versin geri kalan hersey hayirlisiyla hallolur. Benim de abim var ve abim baba yarimdir. O yuzden acinizi da sevincinizi de anlayabiliyorum. Insallah cok guzel gunler gorursunuz ailecek :)
Sağol canım amin inş bugün bize bayram oldu resmen keşke ailemle yasayabilseydim bide :KK43: ama nasipse pazar gitcem inş abim de yarın uçağa binecek Rabbim herkesin duasını kabul etsin bu gecede inş

Kiz bendr 8 temnuzda gidicem duyarim dimk dun dengesiz bi dra denk geldim neyse ona inanmiyorum cnku ozeldeki drum 6 haftaliksin demisti vajinal baktiginda dunkide 5 +2 gunluk dedi ustten bakti keseyi gorduk 8 temmuzds devlettekine bakarsak 6+4 gunluk olucak ama ozeldekine gorede 7+4gunluk olucak yani her halukarda duymam gerekir dimj
Duyarsın inş canım genelde 6+2/3 ondan sonra duyuluyo burda çoğumuz o şekilde duyduk sende duyacaksin merak etme :KK66:

Benim ilk gebeligim ama gazdan midir bilmiyorum kasik kismim o kadar degil ama mide kismim cok cikti o yuzden sanki karnim cikmia gibi duruyo. Daha 2 ay yeni bitti,cok erken ben 4.ayda falan anca cikar diyodum.
Gaz sanırım benim de öyle baya baya belirgin ve sıkıştırıyor sanki giydiklerim :)

Duyarsın inş canım genelde 6+2/3 ondan sonra duyuluyo burda çoğumuz o şekilde duyduk sende duyacaksin merak etme :KK66:
Hadi knsaAllah bana da dua edin nolir bu gecenjn hurmetinr iki dusuk yaptim anlicanix cok kiymetli suan baya da korkutucu seyler yasadim dun ozellikle ondam ister istemez korkuuom allah razi olsun iyi dilegin icin :KK66:

Bende 6.2 de duydum ama vajinal bakildi rahmim ters oldugu icin 6.8 mm idi sonra 7.3 de karindan kendi dr um 11.3 mm dedi insallah saglicakla bu sekikde devam ediyordur
Vajinal la karından degisiyo benim hiç vajinal bakmadı ama vajinal de daha büyük yanı tam olduğu kadar gorunuyo sanırım

Hadi knsaAllah bana da dua edin nolir bu gecenjn hurmetinr iki dusuk yaptim anlicanix cok kiymetli suan baya da korkutucu seyler yasadim dun ozellikle ondam ister istemez korkuuom allah razi olsun iyi dilegin icin :KK66:
Ne demek canım benim burda hepimiz birbirimize duaciyiz çünkü hepimiz aynı duygulardayiz :) Rabbim bunu sağlıcakla kucağına alabilmeyi nasio etsin inş yicek ekmeği varsa Rabbim onu kavuşturur sana inş ta öyle olur :dua::dua:

Ne demek canım benim burda hepimiz birbirimize duaciyiz çünkü hepimiz aynı duygulardayiz :) Rabbim bunu sağlıcakla kucağına alabilmeyi nasio etsin inş yicek ekmeği varsa Rabbim onu kavuşturur sana inş ta öyle olur :dua::dua:
Hiiiii agzini bal yesin emi senjn yaaaa allah razi olsun canim benim vallahi dun koskica kadin hastanrnin icindr hickira hickira aglamsotim rihsuz ve dengesiz bi dra denk gelmistim daha arastirmsdan bos gebelik sonlanacak falan alinacak gbi seyler dedi oysa bebekte kesede vardi vajinal usg dr yani ozeldeko dra kostum hrmen boyle bisi diyo devletteko diye kadin guzelce anlatti sende boyle bisi olamaz dedi icini ferah tut dedi ve 8 temmuzda duyucaz dedi kalp atisini tabi insaAllah :KK66:

X