2017 Şubat Anneleri

Benimde üçüncü canım aynı tek marka farkımız var ilk gebeliğim 8 / 9hafta sürdü ikinicisi 7 /8 hafta artıları vardı ama pek önemli degıl şuan 10. Haftanın içindeyiz inşallah bu sefer hersey guzal olcak
Bütün herşeyimiz aynı gitmiş seninle benim de aynı haftalardaydı şimdi de aynı haftadayız bu sefer de sonucumuz aynı olur da inş sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi

selam kızlar bende ŞUBAT annesi olucam inşallah Allahın izniyle. bugun kesemizi gördük haftaya kalp atışlarımızı duymaya gidicez inşAllah kahverengi lekelenmem geliyo biraz korkuyorum ama dr korkulcak bişey yok dedi yinede içim rahat değil kalp atışlarını duysam ıyıce rahatlıcam:110:

Eczacida oyle dedi lakin tedirgin oluyorum acikcasi bende bilemiyorum cevap icin sogolun
Rica ederim iç parol zararsız hamilelikte

Ya bulantıdan hiçbirşey yiyemediğim halde midemde taş varmış hissi ve sanki kalbim atar gibi midemin güm güm atması durumlarını yaşıyorum. Çok fena. Bunu yaşayan var mı. Çok yoruldum artık şu midemden:KK43::KK43::KK43:

Aynısı :KK43:

Cnm cok da hareketli degilim hatta genelde yatiyorm ama bilemedm yaaa ogretmenim aslinda tam tatile denk geldi evde vakit geciriyorm da uste kahverengilerle basim belada hayirlara ciksin insalalh kalp atisini duyalim gelisimi iyi olsun da ona da raziyim sadecw korkutuyor

Ben de öğretmenim ve ilk ayların yaz tatiline gelmesi çok güzel oldu. Acaba 2. Dönemi de kapatabilecek miyiz bakalım.
Ay ben daha gitmedm kalp icin 1hafta once keseyi gormustk simdi kalp icin korkuyorm ya duyamazsam diye gitmek de istemiorm dr 15 20 gun sonra gel demisti sanirim garanti olsn diye ama sabredemeyip gidersem bilemiyorm
Korkma canm duyarsın 1 haftaya kadar

Herkese günaydın kızlar. Biz dün eşimle tartıştık ve ben çok incindim. Oturup saatlerce ağladım durduramadım kendimi. Kalp atışlarını duymuştum ve ailesi yüzünden kavga çıkardı. Oruçluydu sigara içemediğinden kendini kontrol edemedi ve ben de hormonların etkisiyle o kadar alındım ki. Belki 6 saat aralıksız ağladım akşam hiçbir şey yiyemedim başım çok ağrıdı ve uyudum sonra. Şimdi de canm kimseyle konuşmak istemiyor. Yataktan çıkmak istemiyorum ve midem bulanmıyor bebeğim için endişeliyim :KK43:

Arkadaşlar Merhaba bende aranıza yeni katıldım. 2 düşükten sonra yeniden hamileyim suan bebek 5+3 haftalik...biraz endişelerim ve korkularim var ama sağlıkla kucağımıza aliriz ins bebislerimizi☺
CANIM 2 DÜŞÜĞÜN SEBEBİ ARAŞTIRILDIMI YANİ NEDEN DOLAYI DÜŞMÜŞ KAN PIHTILAŞMASI FALAN MI VARDI ?

Bulanti için ilaç kullanan var mi ben çok kötü oluyorum ağzıma lokma alsam çıkarıyorum günde 10-15 kez çıkarıyorum ve böyle olunca tansiyonun düşüyor bayilcak gibi oluyorum doktor zofer diye ilaç verdi onu icince kendime geliyorum zararı olacak diye korkuyorumda

Hanımlar merhaba.. Garip gelecek bu soru ama karnınız çıktı mı? Özellikle 2.gebeliği olanlarda böyle bir durum var mı? Oğlumda 4 aylık kadar karnım var su anda. Çok şaşırıyorum,kilo almadığıma eminim çok erken .. Çevremdekiler 2 gebeliklerde böyle olur dediler,bir de size sorayım dedim :KK72:

Tatlım ben de bir bakıyorum 4-5 aylık gibi karnım var bir bakıyorum gitmiş içine :rolleyes:

Ama bende felaket gaz var ondan dolayı olduğunu düşünüyorum

Kızlar merhaba konuyla pek alakası yok ama kaç gundur sizlerle birşeyler paylaşıyoruz ve bunu da paylaşmak istedim şuan burda yalnızım ve ailem izmitte pazar gitcem inş ... Benim abim tır soforuydu ve türkmenistan a çalışıyordu geçen sene mart 23 te trafik kazası yaptı ve cezaevine girdi karşı tarafta ölü olduğu için ailece mahvolduk bittik 4 abim var ama o baskaydi benim için düğünü mü bile ertelemek istemiştim ama 5 yıl almıştı hangi tarihe erteliceksin dediler güle aglaya düğün yaptım herseyimde eksikliğini yaşadım ailece tam 15 ay oldu 15 aydır yarimiz hep ordaydi iki aya bi genel aflar vardı ama abimi bir türlü tutmadı ve benim evlendigimden beri iki duam vardı biri şuan karnimdaki mucizem biri de abimin gelmesi ... Bebeğimi öğrendiğimde eşimin tedavisi olacaktı diye şok oldum hiç umudum yoktu ve öğrendiğimde Rabbim birinci duamı kabul ettin ikinci.... Dedim veeee bugün türkmenistan da kadir gecesi affı vardı günlerdir beklediğimiz Veee şükürler olsun abim den de haber geldi geliyo inş bu defa oldu niye buraya yazdım bilmiyorum ama paylaşmak istedim sanırım gözyaşlarım sevinçten bu defa Rabbim bugün de kimin ne niyeti ne duası varsa inş kabul eylesin su var ki tevekkül edersek gerçekten Rabbim mukafatini veriyo şüphesiz .... Rabbim dularinizi kabul etsin inş bebisim bize uğur getirdi dayısı geliyo :) inş size de melekleriniz uğur getirir ve içinizde gönlümüzdeki ne duaniz varsa kabul olur ... Hakkınızı helal edin baya uzun yazdım

Canım benim gözün aydın Allah iki duani birden kabul etmiş şükürler olsun :)

Inşallah hayırlısıyla bebeğini de kucağına alırsın :KK31:

Bulanti için ilaç kullanan var mi ben çok kötü oluyorum ağzıma lokma alsam çıkarıyorum günde 10-15 kez çıkarıyorum ve böyle olunca tansiyonun düşüyor bayilcak gibi oluyorum doktor zofer diye ilaç verdi onu icince kendime geliyorum zararı olacak diye korkuyorumda
Arkadaşım inan ilaçlar hiç bi işe yaramıyor 3 şişe serum yedim eve geldim aynı şekilde cıkarmaya devam ettim,ne yapacağımı bilmiyorum kilo veriyorum tek umudum 12. Haftada bitmesi genelde ozamanlar bitiyomuş. İnşallah daha uzun sürmez hiç halim kalmadı , midem bomboş yinede cıkarıyorum Allah yardımcımız olsun başka yapçak bişey yok.

Bütün herşeyimiz aynı gitmiş seninle benim de aynı haftalardaydı şimdi de aynı haftadayız bu sefer de sonucumuz aynı olur da inş sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi
Ayy yaa inşallahh bu sefer guzel olacak sizindemi ilk olcak nasipse

X