2017 Şubat Anneleri

Şimdi okudum canım dengesiz doktorları hiç kafana takma ben epey tecrübe kazandım onlardan sen güzel dusun meleğin seni bırakmaz annesi nasipte varsa onlar mercimek kadarda olsa savaşçılar içini ferah tut gerginliğin yansimasin.
Yok dun daha kotuydum ama simdi on kat daha iyiyim sadece dun fazla bastirdi devletteki dr lar sanirim ondan gobek alti varya kesenjn oldugu yer karnin altj orasi aciyo dokununca ama bi sikinti yok cok sukur ins kalp atisinjda duyarim ancak o zaman %100 rahat olucam gerci suanda rahatim heycanliym o kadsr :KK66:

Hiiiii agzini bal yesin emi senjn yaaaa allah razi olsun canim benim vallahi dun koskica kadin hastanrnin icindr hickira hickira aglamsotim rihsuz ve dengesiz bi dra denk gelmistim daha arastirmsdan bos gebelik sonlanacak falan alinacak gbi seyler dedi oysa bebekte kesede vardi vajinal usg dr yani ozeldeko dra kostum hrmen boyle bisi diyo devletteko diye kadin guzelce anlatti sende boyle bisi olamaz dedi icini ferah tut dedi ve 8 temmuzda duyucaz dedi kalp atisini tabi insaAllah :KK66:
Dr lar öyle bazıları vicdansız Allah korkuları da yok benim Yengem birinci çocukta Dr hatası yüzünden bacağında damar tıkanıklığı çıktı ikinci çocuk olmaz diyorlardı ve Yengem kan sulandırıcı hap kullanıyordu o ara hamile kalmış gittiği Dr lar yok beyniyok eli yok ayağı gelişmez dediler hep aldir aldir dediler 3 ay ağladı Yengem aldirmam dedi sonra bi Dr buldu ve o hep iyimserdi risklibi dogumdu evet Yengem de bebekte tehlikedeydi ama her doğumun herşeyin bi riski var sonuçta ama bunu anlatmak önemli neyse sadete geliyim şuan bebisimiz tombalak 5 aylık oldu nurtopu gibi hiç bi yerinde de bisey yok şükür işte Dr a kalıp aldirsaydi bütün ömrü boyunca içinde dert olacaktı o yüzden gönlünü ferah tut inş bebislerimiz bize iyi birer imtihandir inş hepimiz de alırız sağlıkla kucagimiza ve Salih Saliha evlatlar yetiştiririz :KK66:

Yok dun daha kotuydum ama simdi on kat daha iyiyim sadece dun fazla bastirdi devletteki dr lar sanirim ondan gobek alti varya kesenjn oldugu yer karnin altj orasi aciyo dokununca ama bi sikinti yok cok sukur ins kalp atisinjda duyarim ancak o zaman %100 rahat olucam gerci suanda rahatim heycanliym o kadsr :KK66:
O zaman rahat olamiyosun sonrasında devam ediyomu atiyo mu acaba diye kuruyosun merak etme :)

Dr lar öyle bazıları vicdansız Allah korkuları da yok benim Yengem birinci çocukta Dr hatası yüzünden bacağında damar tıkanıklığı çıktı ikinci çocuk olmaz diyorlardı ve Yengem kan sulandırıcı hap kullanıyordu o ara hamile kalmış gittiği Dr lar yok beyniyok eli yok ayağı gelişmez dediler hep aldir aldir dediler 3 ay ağladı Yengem aldirmam dedi sonra bi Dr buldu ve o hep iyimserdi risklibi dogumdu evet Yengem de bebekte tehlikedeydi ama her doğumun herşeyin bi riski var sonuçta ama bunu anlatmak önemli neyse sadete geliyim şuan bebisimiz tombalak 5 aylık oldu nurtopu gibi hiç bi yerinde de bisey yok şükür işte Dr a kalıp aldirsaydi bütün ömrü boyunca içinde dert olacaktı o yüzden gönlünü ferah tut inş bebislerimiz bize iyi birer imtihandir inş hepimiz de alırız sağlıkla kucagimiza ve Salih Saliha evlatlar yetiştiririz :KK66:
Suan icimi oyle bir su serptinki anlatamam artik dhada rahatim allah razi olsun canim bnm :KK66:

Benim de etrafımda çok fazla var halama devlet doktoru yüzde 99 sen yüzde yüz bebek ölur dediler haşa onlar bahşediyor sanki özel yerine gidince hiç birşey olmamış gibi doğumu yaptırdı Halam bunun üzerine ikinci bebeğini yaptı.
Ve geçen sene arkadaşıma İstanbul un en seçkin doktorlarından biri bebeğe özürlü dedi ikili üçlü test vs kızın burnundan geldi 9 ay maşallah bir yaşında Zeynebimiz var sağlıklı kesin konuşanlara sinir oluyorum gergin geçirdikleri 9 ayla kaldı bu insanlar. Haklı çıktıkları da olabil r saygim var ama herşeyi de bilemezler...
Kucagimiza alınca da bitmiyor en güzel duygu annelik ama en zor meslek dünyadaki.

Sağol canım amin inş bugün bize bayram oldu resmen keşke ailemle yasayabilseydim bide :KK43: ama nasipse pazar gitcem inş abim de yarın uçağa binecek Rabbim herkesin duasını kabul etsin bu gecede inş
Amin canim benim. Allahim daim etsin mutlulugunuzu bozulmasin.

Ya bulantıdan hiçbirşey yiyemediğim halde midemde taş varmış hissi ve sanki kalbim atar gibi midemin güm güm atması durumlarını yaşıyorum. Çok fena. Bunu yaşayan var mı. Çok yoruldum artık şu midemden:KK43::KK43::KK43:

aynen migdeme yemek oturmus kussam rahatliyacak gibiyim

Kızlar tahliller yapıldı ama sonuçlara bidaha gelince bakalım dedi internetten baktım şimdi
CMV lgG pozitif ve rubella lgG pozitif anlatan var mı aranızda merak ettim
Canım igg değerlerinin pozitif çıkması iyi bişey o hastalıkları daha önce geçirdiğini ve bagisikliginin olduğunu gösteriyor. Igm lerin pozitif cikmamasi önemli.
Benimde igg ler pozitif ve tedirgin olmuştum ama doktor sonuçların çok iyi dedi

Vajinal la karından degisiyo benim hiç vajinal bakmadı ama vajinal de daha büyük yanı tam olduğu kadar gorunuyo sanırım
Evet canim benim hafuf bi kanamam olmustu ondan vajinal bakildi ve malesef rahim ters acildeki cihazlard pek iyi degil ama bence tam gelisimi herhalde 12 -14 haftalik olunca tamam dicem evet iyi diye insallah o gunleri goruruz

Canım aynı durumdayız. Bu 2. gebeliğim ve ilkine göre çok daha erkenden karnım çıkmaya başladı. Ben de sadece 1- kilo aldım ama kilo göbeği gibi değil. Bildiğin hamile göbeği
Benimde karnım cıktı kilo degıl hakkaten dun banyoya girecektim gobegım alt tarafını elimle elleyince çıkıntı oldugunu fark ettim cok mutlu ve heyecanlandım cok guzel bır duygu:nazar::KK200:

Kızlar bayrama ne yapacaksınız gidecekmi kalcakmısınız memleketlere

Canım igg değerlerinin pozitif çıkması iyi bişey o hastalıkları daha önce geçirdiğini ve bagisikliginin olduğunu gösteriyor. Igm lerin pozitif cikmamasi önemli.
Benimde igg ler pozitif ve tedirgin olmuştum ama doktor sonuçların çok iyi dedi
Çok sağol canım cevabın için endişelenmiştim açıkçası

bayanlar, 2 li taarama testi dedi bana doktorum ağustosta , ya sanki ilk defa yaşıyorum bunları oğlum 9 yaşında herşeyi unuttum , oğlumla bile ilgilenemiyorum midem çok kötü sürekli çıkarmakta iyi değilmiş , verdiği ilaç baş dönmesi yapıyor aklımda deli sorular ve biran önce zaman geçsin diye sürekli uyuyorum :KK43:( ve oğlumu özlüyorum

X