2017 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba konuyla pek alakası yok ama kaç gundur sizlerle birşeyler paylaşıyoruz ve bunu da paylaşmak istedim şuan burda yalnızım ve ailem izmitte pazar gitcem inş ... Benim abim tır soforuydu ve türkmenistan a çalışıyordu geçen sene mart 23 te trafik kazası yaptı ve cezaevine girdi karşı tarafta ölü olduğu için ailece mahvolduk bittik 4 abim var ama o baskaydi benim için düğünü mü bile ertelemek istemiştim ama 5 yıl almıştı hangi tarihe erteliceksin dediler güle aglaya düğün yaptım herseyimde eksikliğini yaşadım ailece tam 15 ay oldu 15 aydır yarimiz hep ordaydi iki aya bi genel aflar vardı ama abimi bir türlü tutmadı ve benim evlendigimden beri iki duam vardı biri şuan karnimdaki mucizem biri de abimin gelmesi ... Bebeğimi öğrendiğimde eşimin tedavisi olacaktı diye şok oldum hiç umudum yoktu ve öğrendiğimde Rabbim birinci duamı kabul ettin ikinci.... Dedim veeee bugün türkmenistan da kadir gecesi affı vardı günlerdir beklediğimiz Veee şükürler olsun abim den de haber geldi geliyo inş bu defa oldu niye buraya yazdım bilmiyorum ama paylaşmak istedim sanırım gözyaşlarım sevinçten bu defa Rabbim bugün de kimin ne niyeti ne duası varsa inş kabul eylesin su var ki tevekkül edersek gerçekten Rabbim mukafatini veriyo şüphesiz .... Rabbim dularinizi kabul etsin inş bebisim bize uğur getirdi dayısı geliyo :) inş size de melekleriniz uğur getirir ve içinizde gönlümüzdeki ne duaniz varsa kabul olur ... Hakkınızı helal edin baya uzun yazdım
CNim benim çok duygulandim göz yaşlarımla okudum Allah hiç ayırmasın ni daha yavrucagini kucağına aldığında abicinde yanında olur insallah

Bugün devlet hastanesindeki bi doktora gittim kanamalarim için. adamın suratı aşık ağzından zorla laf alıyorsunuz. anlattım. 3 hafta önce bir kanamam olduğunu hala kahverengi ve bazen de kırmızı olduğunu. bana kendiliğinden dikkat etmem gereken şeyleri söylemeyi geçtim sorduğum sorulara zar zor cevap verdi. Özelden doktorumun aksine benim içerde bi kanama var mı diye sormamdan sonra bi kanama var dedi.ozeldeki doktorum yok demişti. oz eldeki doktorum dinlen yat dedi. Bu da tam tersi normal hayatına devam et sadece ağır şeyler yapma dedi. Ultrasonda salı oz eldeki doktorum 8+6 görmüştü. 3 gün sonra yine 8+6 gördü devletteki doktor. Ben bişey anlamadım bu işten. ben şimdi kime göre hareket edeceğim. :duduk:
Canım benimde devletten aynısını dedi ilk gittiğim özelde ki de baya korkuttu. Bugün asıl tavsiye aldigim doktor gittim ve çok memnun kaldım.
Doktor bana dedi ki bu içerdeki kanama olabilirmis aşırı korkulacak bişi yokmuş yerleşirken damara da gelmiş o yüzden içte kanama olmus olabilr dedi. Çok stres yapma o da iyi değil dedi. Belki senin de içini rahatlatır bu soylediklerim

Ya bulantıdan hiçbirşey yiyemediğim halde midemde taş varmış hissi ve sanki kalbim atar gibi midemin güm güm atması durumlarını yaşıyorum. Çok fena. Bunu yaşayan var mı. Çok yoruldum artık şu midemden:KK43::KK43::KK43:

Ya bulantıdan hiçbirşey yiyemediğim halde midemde taş varmış hissi ve sanki kalbim atar gibi midemin güm güm atması durumlarını yaşıyorum. Çok fena. Bunu yaşayan var mı. Çok yoruldum artık şu midemden:KK43::KK43::KK43:
Mide olaylarından bende acaip yoruldum hiç tadım yok kustum gene ama böyle böyle geçicek herhalde dayanmak lazım elden bişi geldiği yok başka

Mide olaylarından bende acaip yoruldum hiç tadım yok kustum gene ama böyle böyle geçicek herhalde dayanmak lazım elden bişi geldiği yok başka

Sanki bebiş midemde büyüyor gerçekten çok yoruldum artık. Bide etrafta hamileliğim boyunca Bi kere bile midem bulanmadı diyenler yok mu çıldırıyorum. Biri beni uyutsa 1,5 ay falan sonra uyandırsa herşey yoluna girmiş olsa keşke.....

Biz bugun 5+4 7.7mm olctu keseyi doktor yolku bugun gorduk bayramdan sonrada kalp atisini duycaz siz kacinci haftada duydunuz
Hayırlı olsun sağlıkla gelirler ınsallag bebisler bende bugün gittin 6+2 ama kese 4.6 mm doktor hersey normal de hatta alttan bakıp kalp atışını izleti hayırlısı bakalim

Hayirli Kadir Geceleri arkadaşlar
Bugün doktora gittim tekrar ilk özelde gitmiştim düşük riski kese cevresinde kanama var dedi korkuttu benj. Dün devlete gittim oda başından savdı. Bugün de asıl gitmeyi düşündüğüm doktora gittim ( en başta ona gidemedim çünkü izindeydi bayramdan sonra gelecekti erken gelmiş hemen gittim ). Ve bugün çok mutlu oldum. Doktor eski ultrasyona baktı evet kanama olmuş dedi. Ama bunları çok düşünmemek lazım dedi. Bebek yerleşmeye çalışıyor damarın üstune gelmiş ondan da olmuş olabilir dedi. Düşük gebeliklerin çoğu sağlıksız bebekler oluyor dedi.sonra muayene etti kana geçmiş dedi alttan da bakalim kalp atışlarını gör dedi.baktı ve noktanim kalp atışlarını gördüm. Ses yoktu ama noktamin kalbi yanıp yanıp sönüyor :) rahatladım. Öyle yatmaya gerek yok dedi progestan içme artık sadece folic içmeye devam et dedi :). Artık doktorumu buldun çok şükür bir dahaki kontrol 1 ay sonra

Sanki bebiş midemde büyüyor gerçekten çok yoruldum artık. Bide etrafta hamileliğim boyunca Bi kere bile midem bulanmadı diyenler yok mu çıldırıyorum. Biri beni uyutsa 1,5 ay falan sonra uyandırsa herşey yoluna girmiş olsa keşke.....
Ah keşkem keşke bulanmadığı gibi bulananlara özeniyolar yapmayın arkadaşım cidden zor ya of elma falan yiyorum anca

Kahverengi akıntı normal ama vücudunun sana çok yoruldun mesajı yat dinlen olursa dedi doktorum. Çok mu hareketlisin?

Hayırlı olsun canm
Cnm cok da hareketli degilim hatta genelde yatiyorm ama bilemedm yaaa ogretmenim aslinda tam tatile denk geldi evde vakit geciriyorm da uste kahverengilerle basim belada hayirlara ciksin insalalh kalp atisini duyalim gelisimi iyi olsun da ona da raziyim sadecw korkutuyor

Bnm de midem hic bulanmiyor arkadaslar masallah diyeyim boyle de insan hic hamile gibi hissetmior ama sizleri gorunce sukrediyorum insallah cabucak gecer sizlerinki de belki herkeste olur ama ayni haftalarda baslamaz diye dusunuyorm

X