2017 Şubat Anneleri

Kizlar ben 7 aydir emziriyorum ve memelerim hafif aşağı inmiş gibi , gecen gün fark ettim ve moralim bozuldu, ôzellikle emzirdikten sonra daha net görüyorum..sizin nasıl..?

Kizz ciddi misin ??? İsteyerek mi hamile kaldin ? Hayirli olsun , valla ben bi tanesiyle zor baş ediyorum...

Benimki de yemiyor canim cicibebe ben de alayim deniyeyim dedim ama o.zaman yumurtanin tadina alismaz dediler aklim karisti nasil olcak bilemedim
Anladim canim... Aslinda yumurtanin kokusu bile rahatsiz edici yememesine hak veriyorum.. Nasil yapsak acaba ? Cici bebeye anne sütü karistirip verdim onda bile 4 kasik ancak yedi..

Çok şükür sağlıklı canım.

Kilosunu takmıyorum ya benim için iyi ama doktorlar öyle söyleyince insanın aklında soru işareti kalıyor.

Seninkinin kilosu da iyi takma.
Sağlıklı olmaları yeter canım
İnşallah alerjisi de geçer rahatlarsınız.

Sağol canım.
Belki de yoktur 1 yaşında netleşicek dedi bakalım.
İnşallah düzelir.

Kizz ciddi misin ??? İsteyerek mi hamile kaldin ? Hayirli olsun , valla ben bi tanesiyle zor baş ediyorum...
Yok Cnm hemen aklımda yoktu . Zaten bebeğin tadına varmaya çalışırken eşimle pek vakit geçiremiyorduk ve dikkat etmedik aslında . Şükür rabbim güzel imtihanlar versin

Anladim canim , kismet böyleymis demekki olsun..inanir misin bazen hamileliğimi özlüyorum... cinsiyet belli mi ? Ben kizim 3 yasina geldiginde eger nasipse 2.yi düsünüyorum...

Yok Cnm hemen aklımda yoktu . Zaten bebeğin tadına varmaya çalışırken eşimle pek vakit geçiremiyorduk ve dikkat etmedik aslında . Şükür rabbim güzel imtihanlar versin
Hayirli olsun canim benim de bu ay adetim gecikti iki ayri test yaptim negatif cikti ama hala adet olmadim aklimda deli sorular bizim bu ikinsi yavrumuz hayirlisiyla degilimdir insallah diyirum

Tebrik ederiiimm ay bende istiyorum da esim istemiyor zaten kolay olmuyor 1 yılda anca oldu kızım

Evet canım ama bayadir kaşiniyordu ağlıyordu. Ucu çıkmış sadece
Bu arada hamileliğin hayirli olsun Rabbim tamamına erdirsin
Sağol Cnm Allah razı olsun . Bizim eller 2 aylıktan beri ağızda ve şükür Ateş vs olmadan atlattık . Yada bi anlamadık bu arada gece uykularınız nasıl ? Emziren anneler için soruyorum . Biz 5-6 kez kalkıyoruz ve sebepsizce ağlıyoruz . Tabi uzun sürmüyor ağlamalar ama insanı yıpratır gecenin bi vakti .

Selam kızlar bende bayadir giremiyorum fındıkla uğraşmaktan biz 1 hafta sonra 7.ayı bitircez disimiz 5aylikken çıktı ondan sonra hep kucak ilgi ister oldu gece sk uyanır oldu geçen hafta iyice huysuzlasti yine dis diye düşündük gittik doktora çıkan dış yok dedi boğazına baktı yara olmuş salgın var havadan mikrop kapiyolar dedi kuzumun derdi oymus antibiyotik verdi sakinlesti kontrole gitceez. bebislerin bu aralar huysuzlugu atarsa boğazına baktirin bi derim inşallah hasta olmaz hiçbiri

Gece çok sık uyanıyor benim kızımda maalesef çözüm bulamadim emiyor çünkü kilosuda az olduğu için emziriyorım uyandığında

Ben yine inatla her uyabisinda emzirmedrn uyutmaya calistim bi hafta icinde duzelm3ye başladık. Eh iste en azindan 4 saati bulduruyoruz insaallah 6 7 saatlik uykulara gecis baslar..

Su teklif ettin mi canım? Bizim buralarda hava çok kuru ben bile kaç kere su içmeye kalkıyorum kızıma da su veriyorum bazen emmiyor sadece su içip yatıyor

Canim blw istikrarli bir sekilde blw uygulayanlardansin ben karma gidiyorum simdilik.peki kizin kac kilo suan bu sekilde

Dün tartıldı 8.300 olmuş canım ama benim kız çok zayıftı önceden. Sadece blw ile ilerliyoruz gündqe 2 kere aynı gıdayı ya da 1 yeni bir de daha önce tattığı bir gıdayı veriyorum. Okul açıldı açılalı da 3 kereye çıkardım tadımları yoksa bana yemek yedirmiyor elma veriyorum eline o yerken ben de rahat rahat yemeğimi yiyorum:)

Hayırlı olsun hamileliğin canımmm hamilelik takvimini görünce çok sevindim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…