2017 Şubat Anneleri

Hayirli olsun bende 7 deym calisiyorum ve çok zor oluyor sürekli uykulu ve halsiz mide bilantili gecio

Benim adete göre 7+2 gosteriyo takvim ctesi özele gittiğimde kalp atışı için 6+2 demişti yanı bugün 7 yım ama dün devlette de 6+4 dedi kafamda deli sorular bilin bakalım ben kaç haftaligim benim ki daha vahim

Bence 7sin :)
Çok olan olsun
Benim adete bakarsak 9+6.
Artık adeti geçtim de, sabit bi gün olsa demi :)

Senle benim SAT ayni değil mi 11mayis..ben bgn gittim.doktora 7ci hafta dedi SATA göre de 7+1 cikio...normal dedi doktor da

Amin cok teşekkür ederim simdi iyiyiz evede ciktik kanamamizda durdu insallah bi daha olmaz

Canım çok geçmiş olsun.
Burda bi arkadaş daha yazmıştı çok kanaması olmuş ama bebeği sağlıkla doğmuş.
İçini ferah tut.
Mübarek günde Allah korktuklarımızdan korusun inşallah.

Tesekkurler canim :) bende babasini uyuz ederiz dedim ama olmadi hahahah :)

Canım çok geçmiş olsun.
Burda bi arkadaş daha yazmıştı çok kanaması olmuş ama bebeği sağlıkla doğmuş.
İçini ferah tut.
Mübarek günde Allah korktuklarımızdan korusun inşallah.
Amin canim icim rahat cok sukur yiyicek ekmegi varsa gelicek minisim evet dahada yogun kanamasi olup ta saglikli dogum yapanlar var Rabbim şu mübarek günlerde hepimizn yüzüne baksın sağlıkla alalım minikleri kucağımıza inşallah

Mrb kizlar Allah nasip ederse bende Şubat annelerinden olacağım inşallah.. ilk bebeğimi hamileliğimin 7-8 hafta aralığında kalbi durduğu için kaybetmiştim.. Rabbim bu bebeğimi bize bağışlar inşallah. RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin.. Allah u teala cümlemizin yardımcısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…