2017 Şubat Anneleri

kızlar ağzıma ne alsam suda dahil çıkarıyorum mideme arılar girdi artık çıkarmaktan ne önerirsiniz ne iyi gelir

maşallah ne güzel güzel çıkmış sonuçlar evet randevu almıştım benden dr tahlil ister sanıyorum bakalım . bir gün karşılaşırız inşallah
Aynen güzel dedi bakalım bi sorun yok dedi çıkmayan ikisi de iyi olur inş kaç ta randevun devam edersek karşılaşabiliriz belki bi gün :) ayrıca tahlilleri isterse devlette yaptırdım ben 151 TL çıkardı orda

O halsizlik bende de var hep bi kafayı koyasim var uyumasam da yatış pozisyonuna giriyorum hep

Doktora güvenmek en iyisi :)

Ben de öyleyim inan...
Sancı girse lavaboya gidiyorum bakıyorum acaba kalbi atıyor mu acaba bugün neresi gelişti acaba yediğim cevizler yeter mi

Sorular çok bendeee
Bence de Dr a güvenmek en iyisi ama işte evham yapıp acaba arada bisey kaçırmış olabilir mi diye düşünmeden edemiyo insan Allah ım annelerimiz ne de gormus ne bisey bizde Dr begenmiyoz guvenmiyoz hepsi boşluktan sanırım

Bana gülmeyinde bişey duydum bi alet armış onunla kalpatışlarını duyuyomuşsun falan gibi bişey. Bugün bi arkadaşım dedi. Araştırsakmı

Aynennn annem 7 ay hiç doktora bile gitmemiş valla kardeşim de turp gibi maşallah

Bana gülmeyinde bişey duydum bi alet armış onunla kalpatışlarını duyuyomuşsun falan gibi bişey. Bugün bi arkadaşım dedi. Araştırsakmı

Anammmmm neymiş o ki

Çok şükür hem yiyorum hem içiyorum ağzımın tadı yok iştahsızlık var ama ara ara sürekli atistiriyorum meyve çerez yoğurt süt. suyu da kendimi takip amaçlı 1 lt lik şişeden tüketiyorum 3 oluyor tutmasam kendimi geçerim bile 3 ltyi.. henüz bulantı yok öyle aman aman günde bir iki kere midem kabarıyor o kadar.

Valla bilmiyorum bi duyum aldım sadece öyle bi alet var dedi arkadaşım ,ne kadar doğru. Varsa nerde satılır, bir zararı varmıdır bilmiyorum bakıcez

Herkesin belirtileri ve bunları yaşadığı zamanlar fark ediyor. 5,5 aya kadar yaşayanlar da var hamilelik boyu çekenler de. Tansiyonun düşmüştür açlıktan. Başucuna peynir ekmek koy geceden, sabah kalkmadan ye yatakta. Çok rahatlatıyor
Sen doktoruna güven canım zararı olsa verir mi hiç. Pratisyen falan değildi değil mi, doğum doktorunsa sorun yoktur. Başkasına yan etki yapmıştır takma kafana.
Bende de çok sivilceler oldu yüzüm falan da cok çıktı. Normal sanirsam hormonlar değişti onun etk8sidir
Hafta hafta gebelikte okumuştum bu haftalarda normalmiş ama herkeste olacak diye de bir şey yokmuş
Amin. Sen de sağ salim doğduğunu görürsün inşallah. %20 hamile grubu hiç bulantı yaşamadan tamamlarmış. Daha haftan erken ama inşallah o gruptasındır da rahat edersin. Hem çocuk hem hamilelik zordur.
Karamsar olma. Nasibi varsa doğacak ve nasibi varsa yaşayacak. Düşün ki hayat kadınları bir kere bile doktor görmeden sağlıklı doğumlar yapıyor çünkü nasibi var o canın. İçini ferah tut, gerisi Allahtan
kızlar ağzıma ne alsam suda dahil çıkarıyorum mideme arılar girdi artık çıkarmaktan ne önerirsiniz ne iyi gelir
O kadar kötü isen doktoruna sor ilaç kullananlar var sana da yazar bir ilaç geçmiş olsun
Ben de aynı durumdayım inşallah kusmadan atlatırız şu üç ayı. Son 2 ayda 3 kere midemi üşüttüm ve üçer gün safraya kadar kusup hiçbir şey yiyemedim şimdi de kusmaktan çok korkuyorum. Sabah bulantılarım arttı inşallah sadece öğürme ile kalır

Merhaba kizlar bugun dr gittim bebisim kalp atisini dinledim cok rahatladim. Dr bir kac oneriyi sizle paylasmak istedim midem bulantim cok oldugu icin su icemedigimi soyledim merak etme 3 ay bebek senin depolarindan alir problem olmaz dedi ama kusmamaya bak kusmak zorlar sizi dedi eger gunde 2 kez kusarsan hemen gel serum takayim dedi mide bilantisi icin ilac verdi sen kendini ne kadar iyi hissedersen bebek sana o kadar baglanir sen stres yaparsan o da problem yasar dedi icin ne zaman rahat etmezse gel hemen ultrasonda gostereyim dedi bu arada clexan igne kullaniyorum kayiplarim var onu da 12 haftaya kadar devam edelim dedi evet bizden bu kadar hamisler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…