2017 Şubat Anneleri

Benim de ilk hamileliğim, sat 22.05.2016 tah doğum 27.02.2017 ekleyebilir misiniz:)
ok ekledim

Bende istiyorum... Zaten bugün çok karamsarım kendi kendime ya kalp atışı durursa, durduysa diye kurup duruyorum. Allahım korusun hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım. 30 temmuzda konrtolüm sanırım duramıycam o zamna kadar:KK43:
içini ferah tut, ben oğlumda 2 günde bir gidiyordum ultrasona, ağlayarak giriyordum içeri... bu sefer de aynı olacaktım ama ilgilenmem gereken bir oğlum var, inan gün içerisinde defalarca unutuyorum bile... bu dünyada yiyecek bir lokma dahi ekmegi varsa almaya gelecek, iyi olsun iyi olmasını iste, öyle dua et... hayatındaki yerini aç bence... inan dün dr a gidene kadar ya kotuyse diye eşimi arkadaşlarımı sıkıyordum... en önemlisi kendini dinleme, yok acıdı, yok acımadı, midem bulanıyordu, şimdi az koku alıyorum gibi bir sürü şey... dinlemeyince biraz daha iyi basıyor ayaklar... inşallah o cennet kokularını çekeceğiz içimize... Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin...

Sizdemi kan sulandırıcı kullanıyorsunuz bende kullanıyorum ikisındedemi kullandınız bizim ilk olcak inşallah da belki doktorum ıkıncıye gerek kalmaz dedı oylemi olur acaba
evet benim ilk bebegim kayıp :KK43: zor zamanlardı. o nedenle gebeliğimi öğrendiğim anda başlayıp son 1 haftaya kadar da kullanıyorum yani oğlumda öyleydi. bunda ise öğrenince başladık ve dr aynı şekilde devam edeceğiz dedi. hangi iğneyi kullanıyorsun benimki Hibor5000. kendin yapabiliyor musun

R rainblue bende varım 2. Çocuk sat 15 mayıs beklenen tarih 20 şubat
ekledim

bende 2 cocuk inşallah sat 18 mayıs tahmini doğum 22.02.2017 inşallah
ekledim

Aynen beni anlatmissin rainblue :) benim de aşırı bulantim kusmam yok, agrim yok, rabbim bizim yüzümüze gülüyor , yoksa bu bebelerle nasıl geçerdi 2. Hamilelik :) çok şükür
yaa işte iyi ve kotu yanları da var... ben çok dua etmistim birazcık da olsa midem bulansa diye... öyle şükür bebişler sağlıklı olsun da anne her türlü kendine sıkıntı yaratıyor. ayy aklıma şey geldi, çocuğum olmadan önce meğer ne çok uyuyormuşum, ne çok dinleniyormuşum... 2 senedir hiç kalkmadan uyuyabildiğim sabahında keyif yaptığım bir gece olmadı :) tatlı telaşlar tabi... sağlıcakla huzurla alalım kucaklarımıza :))

Ilk gebeligimde kalp atislari duyulmadi ikincisi dis gebelikti sag tupum alindi insallah rabbim yuzumuze gulerde bu yavrularimizi kucagimiza alir kokularini duyariz

Kızlar mrb giremedim kaç gündür tatile geldik biz denize girdiö bi sıkıntı olmadı doktora sormuştum zaten bulantım da daha ii çok şükür aramıza yeni katolanlar hoş geldiniz :-)

Bence 7sin :)
Çok olan olsun :KK66:
Benim adete bakarsak 9+6.
Artık adeti geçtim de, sabit bi gün olsa demi :)
Devlet hastanesinin cihaz çok eskiydi zaten sadece goruntusu var kalp atışını bile sesli dinletemedi eski bicihaz o yüzden de o kadar fark etmiş olabilir özel e gore bugün tam 7 yım sanırım

Adsız.png

Rainblue canım satım 03 mayıs olacak.yanlış mi yazdım. Hakkını helal et canim.gerçi bi cizelge ama madem emek veriyorsun soylim dedim

Mrb kizlar Allah nasip ederse bende Şubat annelerinden olacağım inşallah.. ilk bebeğimi hamileliğimin 7-8 hafta aralığında kalbi durduğu için kaybetmiştim.. Rabbim bu bebeğimi bize bağışlar inşallah. RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin.. Allah u teala cümlemizin yardımcısı olsun..

Hoşgeldiiin :)
Allahım bu bebişini hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :)

Bence 7sin :)
Çok olan olsun :KK66:
Benim adete bakarsak 9+6.
Artık adeti geçtim de, sabit bi gün olsa demi :)
ya son adet tarihine göre hesaplanmıyor mu? son adetin başlangıç günü baz alınıyor diye biliyorum siz tarihi hatırlamadığınız için mi hafta hesabı tutmuyor anlamadm o_O

Arkadaslar doktora gittiğimde ultrasonda kesenin etrafında kanama gördü :KK43: progestan yazdı onu kullanmaya başladım 6 gündür içiyorum bu kanama beni çok tedirgin ediyor aynı durumda olan var mı yada bildiginiz birileri aynı durumda olup da bebeğini kucağına alan var mı yardimci olur musunuz :KK43: çok merak ediyorum

Aahh ahhh kelin ilacı olsa hesabı. Ben bunun çaresi olduğuna inanmıyorum artık.. O kadar umutsuzum..
tam diyorum ki bugün galiba yiyebilirim ama pişirip masaya oturunca bütün iştah gidiyor. ben onu değil sanki o beni yiyor :KK43: eskiler derler ya biri pişirirse kokusunu almazsan yersin.maalesef öyle bir imkanım da yok. yurtdışında olduğum için hazır alma imkanları da kısıtlı :KK43: ne yapacağımı şaşırdım

ya son adet tarihine göre hesaplanmıyor mu? son adetin başlangıç günü baz alınıyor diye biliyorum siz tarihi hatırlamadığınız için mi hafta hesabı tutmuyor anlamadm o_O

Yok canım benimki geç döllenme.
Yani son adetim 22 nisan.
Yumurtlamam 4-7 mayıs arasında olması gerekirken 14-17 mayısta olmuş.
Oyüzden sat'a göre hesaplayınca doğru çıkmıyo.
Şuan 9+6 olması gerekirken 8+3.
Adetlerim düzensizdi onla alakalı bi durum.

Arkadaslar doktora gittiğimde ultrasonda kesenin etrafında kanama gördü :KK43: progestan yazdı onu kullanmaya başladım 6 gündür içiyorum bu kanama beni çok tedirgin ediyor aynı durumda olan var mı yada bildiginiz birileri aynı durumda olup da bebeğini kucağına alan var mı yardimci olur musunuz :KK43: çok merak ediyorum
Bana da aynı şeyi söyledi ama daha sonraki gidişimde herşey normaldi

Canım ultrason da bi iki gün şeyden oynuyo sanırım ultrason 28 günde adet gormeyi baz alıyor galiba ama mesela ben 29-30 günlerde fln adet oluyodum değişiyordu bi iki gün o yüzden sanırım ultrasonda oynuyo ama devlet hastanesinde niye o kadar oynadı benim anlamadım :)

Canım içini ferah tut benimde oğlumda kesede kanama göründü ama hiç kanamam olmadı sağlıkla kucağıma aldm paşam 5 yaşında oldu bile bundada kesede kanama yok ama bende var için rahat olsun ilacını düzenli al dinlen bol bol

Canım içini ferah tut benimde oğlumda kesede kanama göründü ama hiç kanamam olmadı sağlıkla kucağıma aldm paşam 5 yaşında oldu bile bundada kesede kanama yok ama bende var için rahat olsun ilacını düzenli al dinlen bol bol
Ayyy bende ferahladm simdj. Pazartesi bana da aynısını dedi doktor hatta o gün aksama kadar hastahanede yatırdı sonra da rapor verdi. Yarın ilk defa sürekli gitmeyi düşündüğüm doktora gidecem izindeydi bayramdan sonra gelecwk dediler tesadüf gelmiş öğrendim hemen gideyim.
Bugün devlete gittim baştan savdı. Özelde ki doktorun sonuçlarını gösterdim bu kanama değil önemsiz felan dedi iyice kafam karıştı yarın hayırlısıyla bakacaz artik

X