2017 Şubat Anneleri

Kızınız senle iyi yeni bebiş de babasıyla daha iyi anlaşcak gibi.
Ama genel olarak sen eşinle, çocuklar da birbiriyle daha uyumlu görünüyo
Ben yengecim,esim yay, tostosta kismetse kova olacak. Nedir durumlar merkez? Tostosla bir olur babayi yer miyiz :KK70:

Merhaba kizlar bugun dr gittim bebisim kalp atisini dinledim cok rahatladim. Dr bir kac oneriyi sizle paylasmak istedim midem bulantim cok oldugu icin su icemedigimi soyledim merak etme 3 ay bebek senin depolarindan alir problem olmaz dedi ama kusmamaya bak kusmak zorlar sizi dedi eger gunde 2 kez kusarsan hemen gel serum takayim dedi mide bilantisi icin ilac verdi sen kendini ne kadar iyi hissedersen bebek sana o kadar baglanir sen stres yaparsan o da problem yasar dedi icin ne zaman rahat etmezse gel hemen ultrasonda gostereyim dedi bu arada clexan igne kullaniyorum kayiplarim var onu da 12 haftaya kadar devam edelim dedi evet bizden bu kadar hamisler :anneadayı:
Benim doktorumla ayni kafadan seninkisi 3 ay kullanicam bende igneyi sen kendin yapabiliyormusun benim esim yapiyordu ama annemlere geldim esim yanimda yok baskasini buldum parayla yapiyor dun aksam kendim denedim yaptimda canim hic acimadi ama yeri morardi sizinde morsriyor mu.

merhaba kızlar,

oğlum hasta fırsat bulamıyorum... yine de dar vakitte hepsini okumaya çalıştım.
kalbinin sesini duyanlar, ilk duydugumda hayatımdaki en güzel melodi diye düşünmüştüm. sanki bu yaşıma kadar bu sesi beklemişim :) tebrik ederim, gül cemalini de inşallah hayırlısı ile görürsünüz... darısı bizlerin başına artık.

biz de dün gittik, sadece yerleştiğini öğrenebildim, haftaya cuma kalp için gideceğiz. ayrıca sil baştan kan sulandırıcı iğne için rapor vs... yine de oğlumdan farklı hisler, farklı ama guzel :KK66:
bu randevudan sonra hiç olumsuz bişey düşünmeyeceğime dair çevremdeki herkese söz verdim. bulantım yok:KK43: ağrım yok :KK43: Allah onu bize bağıslasın...

güneş kremi olarak solante pregna beyazlık yapsa da az sürün efenim.. gerçekten beklenen herşey onda...

sağlıcakla ve umutla kalın, benim canavar uyandı...
Aynen beni anlatmissin rainblue :) benim de aşırı bulantim kusmam yok, agrim yok, rabbim bizim yüzümüze gülüyor , yoksa bu bebelerle nasıl geçerdi 2. Hamilelik :) çok şükür

Ben yengecim,esim yay, tostosta kismetse kova olacak. Nedir durumlar merkez? Tostosla bir olur babayi yer miyiz :KK70:

Tatlım üzgünüm ama yayla kova, yengeçle kovaya göre daha iyi anlaşır.
Gerçi yükselene göre de değişebilir:KK66:
Kovalar uyumlu oluyo genelde, ikinizi de sever :)
Bulmuş yengeç gibi anaç anneyi sevsin bi zahmet :)

Benim doktorumla ayni kafadan seninkisi 3 ay kullanicam bende igneyi sen kendin yapabiliyormusun benim esim yapiyordu ama annemlere geldim esim yanimda yok baskasini buldum parayla yapiyor dun aksam kendim denedim yaptimda canim hic acimadi ama yeri morardi sizinde morsriyor mu.
Benimde eşim yapıyor ilk zamanlarda hiç sıkıntı olmuyordu ağrı falan duymuyordum ama şimdi çok ağrıyor iğne yapılan yerler sertleşti bayram tatilinden sonra benimde eşim yok sanırım kendım yapacagım bacagıma yapabildim yapamazsam bende birilerine bakacagım senin kaybın varmı canım yoksa tedbir amaçlı mı

Benimde eşim yapıyor ilk zamanlarda hiç sıkıntı olmuyordu ağrı falan duymuyordum ama şimdi çok ağrıyor iğne yapılan yerler sertleşti bayram tatilinden sonra benimde eşim yok sanırım kendım yapacagım bacagıma yapabildim yapamazsam bende birilerine bakacagım senin kaybın varmı canım yoksa tedbir amaçlı mı
Ilk gebeligimde kalp atislari duyulmadi ikincisi dis gebelikti sag tupum alindi insallah rabbim yuzumuze gulerde bu yavrularimizi kucagimiza alir kokularini duyariz

merhaba kızlar
elimden geldiğince hepsini okumaya çalıştım.
ben 4 gözle çarşambayı bekliyorum. hala belirti yok... kan testi yaptıracaktım içimi ferahlatmak için ama o da olmadı. oğlumun ateşi bugün bir türlü düşmedi:KK43: hala nöbetteyim....
üst üste geldi sanırım. Allah evlatlarımızı bize bağışlasın... yorgun yılgınım bugün...
tabi size geçmesin.
bu arada ben hiç bulantı yaşamadım ama oğlumda katıldığımız grupta 85 hamileydik :) inanın 13 ila 16 haftadan sonra o bulantılar gidecek, tembellik gidecek, güzel bir enerji gelecek ve demedi demeyin bugünleri özlemle anacağız :) minnaklar iyi olduktan sonra hepsi güzel anılar olarak kazınıyor hafızaya...
derimki buraya da bir liste yapalım. exe herkes sat ve kaçıncı cocuğu olduğunu yazsın bir liste yapalım. dosya olarak ekleriz. sonra cinsiyet ekleriz. grubun yoklaması olur :)

inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız. Hayırlı olsun gözünaydın...

biliyorumki söylemesi kolay uygulaması zor... ben de hala tereddütler içerisindeyim, hiçbir belirti yok... öyle batmalar oğlumda çok oluyordu. merak etme minnak yerleşiyor ve büyüyor:)

internette sahteleri de olabiliyor, çok az miktarlarda olanlarda özellikle çakma oluyor... eğer yakınında bir eczane varsa oradan alman daha güvenli bence.

lazerin sakıncaları olduğunu duymuştum. ne kadar doğru bilmem ama risk almaya değmez bence. tabi her bünye farklı...

benim zaten hamile kalmadan once hamile misin diye soranlar oluyordu. içime çekerek yürümeye çalışıyordum şimdi salıverdim eminim 4-5 ay diye tahmin yürütüyorlardır :)

Allah bağışlasın, ne güzel yapmışsın boy boy... şimdi sıkıntı çeksen de ileride rahatlık olur inşallah sana...

hayırlısı olsun canım, onlar melek oluyor ve bizi bekliyorlar diye düşünüyorum... inşallah tez zamanda gönlüne göre bir evlat kucagına verir...

hayırlı olsun, sağlıcakla kucağğına da al inşallah... ben yaşamadım ama oğlumda girdiğim grupta yaşayan analarımız vardı ve şimdi birbirinden güzel cocukları var... ayaklarını kaldırıp dinlen, içini ferah tut... hayırlısı ile gelir inşallah..
Beni de ekler misin rica etsem tabloya :) 2. Çocuk. Sat 22mayis, BDT 26şubat :KK66:

Aynen güzel dedi bakalım bi sorun yok dedi çıkmayan ikisi de iyi olur inş kaç ta randevun devam edersek karşılaşabiliriz belki bi gün :) ayrıca tahlilleri isterse devlette yaptırdım ben 151 TL çıkardı orda

yarın 10 gibi randevum çok pahalı tutmuş bende devlette dr nin kabul etmemesinden çekiniyorum

Kızlar Merhaba,
farklı gruplar varmış şubat anneleri için. burayı yeni gördüm.
bulantıları başlayanlar vardır benim gibi. iştahım 3 gün öncesine kadar çok güzeldi fakat 3 gündür hiç birşey yemek içmek istemiyorum. sadece 1 kere çıkarttım ama gün boyu midem felaket, sürekli havada sanki. ne kahvaltı yapabiliyorum ne akşam yemeği. çubuk kraker vs bile yiyemiyorum.
bu duruma önerisi olan varsa çok memnun olurum..

Iyi akşamlar güzel anne adayları işten geldim hemen yazayim dedim geçmişe donemedim henüz. Bugün dr kontrolum vardı bebegimin kalp atışını gördüm çok şükür. Allah duymayanlara nasip etsin sağlıklı sıhhatli hepimiz kucagimiza alalım.
Mide bulantısı dayanilmiyacak kadarsa ilaç verelim yoksa kullanma dedi,
Mide bulantısı olursa gebeligin devam ettiği anlamına gelirmiş, Mide bulantim yok diyede üzülmeyin onuda sizin için sordum herkesin bünyesi farklı gebelik yok diyemeyiz tabi dedi bulantı yoksada,
Nemlendirici olarak bepanten losyon onermedi ,öyle çok paralar harcamayada gerek yok eğer catlamaya musaitse ne yaparsan yap çatlar dedi,
Denize girmenin bir sakıncası olmadığını denize bir cik hemen duş ve mayo değiştirmenin gereksiz olduğunu söyledi kızlar bende bilgiler bu yönde.sizler nasılsınız?

yarın 10 gibi randevum çok pahalı tutmuş bende devlette dr nin kabul etmemesinden çekiniyorum
Aynen hem muayene ücreti hem o ağır gelir yok ya bisey demiyo Hüseyin hoca ben yaptırdım işte sonucu da ona gosterdim sende öyle yaptirirsin mesela diyorum ya bugün tekrar muayene açtırmadı 107 TL verdirmedi yanı o hoşuma gitti başka Dr olsa belki muayene actirirdi tahlillerime baktı gayet iyi sonuçlar dedi öyle işte

Kızlar Merhaba,
bulantıları başlayanlar vardır benim gibi. iştahım 3 gün öncesine kadar çok güzeldi fakat 3 gündür hiç birşey yemek içmek istemiyorum. sadece 1 kere çıkarttım ama gün boyu midem felaket, sürekli havada sanki. ne kahvaltı yapabiliyorum ne akşam yemeği. çubuk kraker vs bile yiyemiyorum.
Ben kaç gundur hem burda hem ordayim :) bulantı konusunda bende oyleyim resmen aç geziyorum o da iyice halsiz yapiyo yeni yicekler keşfet neyi yerken rahatsan onu ye mesela yeşil elma iyi geliyo anlık bastiriyo beyaz leblebi fln

Kızlar Merhaba,

Aahh ahhh kelin ilacı olsa hesabı. Ben bunun çaresi olduğuna inanmıyorum artık.. O kadar umutsuzum..

Iyi akşamlar güzel anne adayları işten geldim hemen yazayim dedim geçmişe donemedim henüz. Bugün dr kontrolum vardı bebegimin kalp atışını gördüm çok şükür. Allah duymayanlara nasip etsin sağlıklı sıhhatli hepimiz kucagimiza alalım.
Mide bulantısı dayanilmiyacak kadarsa ilaç verelim yoksa kullanma dedi,
Mide bulantısı olursa gebeligin devam ettiği anlamına gelirmiş, Mide bulantim yok diyede üzülmeyin onuda sizin için sordum herkesin bünyesi farklı gebelik yok diyemeyiz tabi dedi bulantı yoksada,
Nemlendirici olarak bepanten losyon onermedi ,öyle çok paralar harcamayada gerek yok eğer catlamaya musaitse ne yaparsan yap çatlar dedi,
Denize girmenin bir sakıncası olmadığını denize bir cik hemen duş ve mayo değiştirmenin gereksiz olduğunu söyledi kızlar bende bilgiler bu yönde.sizler nasılsınız?
Cok sevindim bebisin iyi olmasina cok sukur ayrica bilgilerini paylastigin ocinde cok tesekkurler saglikla gelsin meleklerimiz insallah

Doktordan geliyom.
Bu kez de 8+3 dedi haftama.
Geç döllenme varmı başka benim gibi kızlar?
Son adet tarihine göre hesaplayamayınca hiç bişi net olmuyo.
Hayırlısı bakalım.
7 şubattan 5 şubata kaydı doğum şimdilik :)
Oh şükür 2 gün daha az bulanacam :)))

Son düzenleme:
X