2017 Şubat Anneleri

Birşeyler almam lazım oyalanmasi için. Mama sandalyesi alacaktim zaten ama salıncaklısınıda görünce acabamı dedim. Sürekli kucak istiyor önceden arabasinda duruyordu şimdi oda yok

Birşeyler almam lazım oyalanmasi için. Mama sandalyesi alacaktim zaten ama salıncaklısınıda görünce acabamı dedim. Sürekli kucak istiyor önceden arabasinda duruyordu şimdi oda yok
Ben komşumun mama sandalyesine oturtup denedim 2 dkk durmadı bile.

Kızım sevmiyor öyle şeyleri.

Benim de ihtiyacım var birşeylerin oyalamasına ama bulamadım.

Acaba severler mı ?
Etrafında deneyebileceğin kimse Yok mu ?

Maalesef etrafta bebek yok annemlerin tarafindan hiç yok zaten.
İşte elimizde kalırsa bide.

Komşum oğluna almış mesela kırana kadar kullandık küçükken beşik olarak bile kullandım çok memnundum diyor.

Eşimde sürekli alalım diyor ama kullanmassa ben onu nerde zapdedicem çok eşyayı da sevmiyorum.
Bilemedim...
(

Aynen canım bende çok kararsizim etraf dolu bide hiç kullanamadik bazi şeyleri. Bakalım bir fikir veren olur belki

Bende alti aydan sonra sipral taktirsim ilk adetimde geri cekilme yontemine pek guvenmiyorum. Tabi hic biseyin yuzdelik koruma dgil ama sipral daha guvenli diye dusunuyorum olursada nasipdir biz onlemini aldik rabbim boyle uygun gormus deriz artik

Bendr adetimin 5. Gunu gityim gebelik testi yaptilar yapmadan takmiyolarmis ama ben saglik ocaginda taktirdim heralde buyuk hastanelerde oyle

yuruyecek :)

ne alirsan al hemen sıkılır. bi zaman sonra kucaga gelmiyorlar. o yuzden tadini cikar.
Adet olmadanda takiyolar canim sadece sezeryanlilarin uc ay beklemesi gerekiyo okadar normalde aseti beklemedende takiyolar.
ne bileyim dr adet ol deyince bende bilmedigimden hala bekliyorum. bir ara hap kullandim. simdi 3 aylik ignemi kullansam diyorum. bide biz 2tane cocuk pespese olunca 2 3 yontemle korunuyoruz. ahhaahhaa :)

Ay valla kolum ve sırtim ağrıyor gelmesin:)) mecbur mama sandalyesi alacağım çok yoruyor beni 10 dakkada olsa oyalansa bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…