2017 Şubat Anneleri

Merhaba kizlar ek gidaya gecmeye calisirken dis cikarma donemine girdik ve 15 gun kadqr erteledim simdi daha iyi poncigim ama ben neyi ne zaman verecegimi hala bilemiyorjm sabah kahvalti corba gece muhallebisu feln nasil yaoiliyor hem tarif hem de saatlerini paylsrsaniz sevinirim

Canim bayadir girmiyordum ev tasidik artik fethiyeliyim sonra dis cikarma felan derken ugrayamadim.Kalca gelismi icin cift bez kullanimini 5 ayda biraktik cunku pisik oluyordu.altinci ayda kontrole getirn demisti ama firsat bulup goturemdk bu ay goturmeyi planliyorjm yazarim sonuclari.sen goturdun mu duzelme ne durumda

Biz orteze basladik röntgen acisi 31 cıktı sinir 30 imiş. Persembe günü 2 hafta olacak. Ilk gunler cok zorlandık. Dakika yerinde durmuyor geri geri emeklemekte hızlıydı ileriye kendini atmaya başlamıştı. Birden sadece sırt ustu ayaklar açık pozisyonda kalmak cok zorladı onu da bizi de.. moral olarak yeni yeni kendimize geliyoruz Rabbim dermansiz dert vermesin sagligi nesesi yerinde olsun da. Aksatma bir an once götür sende.
Hayirli olsun yeni mekânın bu arada

Sırf hava yüzünden bayramlık karmaşası yaşıyorum.. Her yerde hala şort takımları var yeni sezon ürünleri doğru düzgün bulamadım sadece kaoşonlu yelek aldım..Içine araştırıyorum hala
Bende bulamadım bayramlik. Dediğin gibi heryerde şortlu takımlar var. Artık birseyler ayarlayacagiz yakışıklılara :)

Ne zamana kadar kullanilcak ortez yurume vktini oteler mi acaba

iyi gunler anneler..iki gece once kizim cook ateslendi acile gittik idrarda enfeksiyon cikti..gerizekalilar once idrari tahlile gondermeyi unuttular gonderilince de dokmusler.bi suru beklettiler bizi...dun sabah da kendi doktorruna goturdum...bogazi cok yara dedi ..el ayak agiz midir neyse ondan olmus kuzum..cok salgin varmis...iki gindur atesi var ates dusurucu ve fitil kullandik...bogazi yara oldugu icin yutkunurken bile agliyo yavrum...10 gun surermis insallah cabuk atlatiriz

Çok gerginim ağlamak üzereyim gerçekten.Bazen keşke doğurmasaymışım diyorum ya bıktım vallahi insanların anlayişsizliklarindan bıktım.
Az evel teyzem telefon açmiş elayi getir biz gelemiyoruz işlerimiz var getirde
Sevelim diyor ela 2 gündür aşiri huysız ben 2 saatlik uykuyla duruyorum.
Ordan ablam alıyor telefonu sert bir şekilde ayıp ediyorsun bu kadar insan getir diyor getirmiyorsun diyor ne alaka dedim ya:/dışarı gezmesini seviyor dedim durmayacak orda. Sen bilirsin diyip suratima kapadı.Hep bir ağizdan konuşuyorlar gerçekten yoruldum. 2 saatlik uykuyka birileri teyzelerim dahi olsa sevecek diye bu sıcakta gitmek istemiyorum haksızmıyım benmi abartiyorum çok yoruyorlar beni sürekli getir getir getir.

Çok geçmiş olsun inşallah iyileşir hemen.

Çok geçmiş olsun çok yaygın gerçekten şu ara inşallah çabucak atlatır yazık kuzucuğa

Valla bence abartmıyosun.. oyuncak bebek sanki elimizdeki.. huysuzsa durmayacaksa bu sıcakta eziyet çekmenin alemi ne.. o evden çocukla kolay çıkılıyo sanki.. hele de huysuz çocukla.. ben mi çok tahammülsüzleştim bilmiyorum ama kimsenin nazıyla oynayacak durumumuz yok valla.. hayır şartlar uygun olur çocuğun keyfi yerinde olur duracağını bilirsin gidersin de durmayacak diyosun bu ısrar niye dimi.. çok sevmek istiyorlarsa madem işleri var işleri olmadığı zaman gelsinler.. hem sevecekler hem yorulmayacaklar.. ay ben yine gerginim de bugün.. hiç olumlu bişey diyemicem galiba..

Bende kendi kendime diyorum oyuncak bebek sanki.Ela 2 gündür sürekli ağlıyor. Zaten başka yerde hiç durmuyor.Telefon açan teyzelerimden birisi trafik kazası sonucu felç oldu. Geçenlerde gittim hiç uyumadı orda sonradan ceremesini ben çekiyorum Oyüzden ablama çok sinirlendim o fitilledi onları durmuyor diyebilirdi. Ayip ediyorsun diyor sırtım tutulmuş 2 saat tek uyımuşum mutfak bulaşık kayniyor cidden yoruldum beyin olarakta beden olarakta

Boşver.. nasılsa kimse anlamıyor.. anlatmaya da çalışma ben artık öyle yapıyorum. Gerçekten bende öyle yorgunum ki... ama biliyoruz ki geçecek bu günler de.. hatta özleyeceğiz.. sıkma canını..

Boşver.. nasılsa kimse anlamıyor.. anlatmaya da çalışma ben artık öyle yapıyorum. Gerçekten bende öyle yorgunum ki... ama biliyoruz ki geçecek bu günler de.. hatta özleyeceğiz.. sıkma canını..
Evet haklısın canım.Herkes bencilleşmiş işte, çocuğu olan bu yollardan geçmiş insan bile anlamak istemiyorsa diyecek söz yok..

Şöför yolla alsınlar bizi deseydin bir de alacak kişi beklesin hastane çantası gibi çanta hazırlamak zorundayım bezi,kremi,kıyafeti,önlüğü,ek gıda malzemeleri, ıvırı zıvırı.. Haa gelince de yiyeceğini, sütünü hazırlarım ben gider içeri yatarım siz de hem sevin hem bakın derdim ben
Boşver canım anlamalarını bekleme onlar hiç doğurmamış gibi oluyor bir süre sonra nasıl zamanlardan geçildiğini unutuveriyorlar

Yok canım anca ağlatirlar kucaklarinda birde ağlayınca kızım beni istesede bana vermiyorlar taki kıpkırmızı olana kadar zor alıyorum ellerinden.Taksiyle gel parasını verecez diyorlar. Cidden sinirlerim bozuldu her gün en fazla 3 saat uykuyla duruyorum onun siniri yeter birde ela akşama kadar kucağimda yere bırakamıyorum sürekli mızmız. dişarda gezince susuyor evlere girince ağlıyor.
Bana diyorlar sen öyle şartlandirmişsin kendini ne alakaysa artık.anlayış sıfır

Vay gezmeci Ela'ya bak sen evcimen olmiiciiim mesajı mı veriyor şimdiden
Aile anlayışsızlığına da gelince mecbur kulak kapatmalı yoksa onlar bekler bekler bekler sonsuz döngü bir bekleyiş..

Instagramda beb_ek_gıda diye vir sayfa var on numara aylara gore tarifleri mutlaka bakmalisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…