2017 Şubat Anneleri

Canım o herkeste biraz var sanırım. Bende de var. Aşmak lazım da nasıl bilmiyorum. Benim ilk gebeliğim tecrübesizlikten galiba. İkinci de daha rahat olunuyormuş
Evet böyle geçmez, rabbim sabır ve kuvvet versin bize. Benim 3. gebeliğim( bir boş,bir kimyasal birde bu) Kaybetme korkusu çok kötü bişey

Kizlar biz de bugün bebisin kalp atışlarını duyduk Allah duymayanlara da en kısa sürede duymayi nasip etsin
Bikaç gündür göğsüm slklşıyor. Bugün baya rahatsız etti. Ondan korktum biraz
Hayırlı olsun canım aman dikkat et ceyranda kalmıssındır üşütmüşsündür

Sizdemi kan sulandırıcı kullanıyorsunuz bende kullanıyorum ikisındedemi kullandınız bizim ilk olcak inşallah da belki doktorum ıkıncıye gerek kalmaz dedı oylemi olur acaba

Canın şeytan vesvese veriyo sanırım hayır olanda çok takilirmis insana bu bebisler de bize bi hayır Rabbim den hepimize de o vesveseyi veriyo galiba ama Rabbim e emanetler yaradan Mevlam zaten yazdı onların yazısını bi ne yaparsak yapalım icimizi ferah tutalım ki bebislerimiz de iyi olsun kötü yu cagirmayalim

Bana dramamine verdi o iyi gelmezse premesis dedi dün verdi ama daha kullanmadim kararsizim

Ah canım benim, duaları kabul olmuş kuzunun annesi :))
biz de bayramda annemlere gidicez, çok uzak değil, dayanamazsam ben de giderim diyordum ama acilde bakabilirler mi?
Canim arkadaşım burada devlet hastanesinde Doktor gelip bebek gormek istiyorum dersen bayramda bakmazlar ama kendimi çok iyi hissetmiyorim dersen bakarız, bakılır dedi:) benim tansiyon şimdiden yerlerde.

bendede o sıkıntı vardı gerçi hala aşamadım.. acaba sağlıklımı kalbi atmaya devam ediyor mu. kapalı kutu insan açıpta bakamıyor:) Allaha emanet edeceğiz.. Sanırım bizler çok pimpirikli annelerden olacağız..

inşallah iyi çıkmıştır hepsi, bende yarın gidicem hüseyin beye keşke karşılaşabilseydik neyse başka sefere inşallah
Aynen ya keşke yarın gitseydim karsilasirdik belki :) iyi çıktı çok şükür stres oldum akşam ama şükür gayet iyi dedi iki tanesi çıkmamıştı o nu da netten bakıyorum çıkınca msjlicam bu arada benim kontrol surem bitmişti ama yeni muayene ettiği için kayıt açtırmadı sadece tahlillere baktı boşuna para vermemiş oldum yani ama çok yoğun randevunu almismiydin sen bayram öncesi diye acayip yoğundu bugün bide sezeryan dogumdaydi bi ara randevunu aldiysan beklemezsin ama

Canim arkadaşım burada devlet hastanesinde Doktor gelip bebek gormek istiyorum dersen bayramda bakmazlar ama kendimi çok iyi hissetmiyorim dersen bakarız, bakılır dedi:) benim tansiyon şimdiden yerlerde.
Ya benim de tansiyon sorunum var galiba. Ara ara basim oyle bi donuyor ki anlatamam. Hele ki disari cikayim 15-20 dk yuruyeyim hem hevesim kesiliyo zorlaniyorum hemde basim donuyo.

merhaba hamişler :) bende bir şubat annesi olacağım ve aranıza yeni katıldım. 5.haftanın içindeyim ve çalışıyorum, gün içinde çok fazla uykum geliyor ayrıca halsizlik çok var. Aranızda böyle bir durumu yaşayan var mı?

Aynen canım ya kurcalamamak lazım dün akşam netten baktım fln bi dünya kafam karıştı Dr a da gittim gayet iyi dedi çok şükür
Doktora güvenmek en iyisi :)

Ben de öyleyim inan...
Sancı girse lavaboya gidiyorum bakıyorum acaba kalbi atıyor mu acaba bugün neresi gelişti acaba yediğim cevizler yeter mi

Sorular çok bendeee

maşallah ne güzel güzel çıkmış sonuçlar evet randevu almıştım benden dr tahlil ister sanıyorum bakalım . bir gün karşılaşırız inşallah

merhabalar hayırlı olsun.. hepimiz öyleyiz.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…