2017 Şubat Anneleri

Bbende de var ayni kitap simdi kv deyim yarin eve gecince bi bakayim bende
Simdiden gecmis olsun okudugum kadariyla herkes kolay atlatti sunneti topikteki umarim sizin de oyle olur.

Yaaani. O yöntemde böyle olmuş bu yöntemi deneyelim belki sonuç iyi olacak.... kınamak değil ama karışmasınlar bize tek istediğim o vallahi

Annen anliyormus en azindan ben anneme bile laf anlatamiyorum. Benden gizli bildigini okuyacaksin dimi diyorum kıskıs gülüyor. Muz ezip bal katip yedirecekmis. Yoruldum laf anlatmaktan.

Facebook'ta blw sayfasına üye yaptım, Videolar izlettim anlattım çok beğendi yöntemi. Biraz çabaladım ama olsun değdi sağolsun destekliyor annem. Kitabımızı da aldık önce ben sonra o okuyacağız bakalım. İnsan annesine güvenmek istiyor haklısın ben tehdit bile ettim sana değil baloya bırskırım bak diye

Her vızıldandığında emziririyorum ben. Bence emerken emzir gitsin havalar sıcak susuyordur seni özlüyordur diş geliyordur ondan emmek istiyordur. Emeklerse hiç kilosu kalmaz. Benim kızım da çok iştahsız mesela 5 saat emzirme emmez ağlamaz vızıldamaz bile aç olsa o kadar kilo alır mı? O aç diyenlerin kafasına mama kutusu fırlatacağım az kaldı

Sen herşeyi hazırlarsan ona kolay gelir onları vermek. Baştan da söyle bence eğer anlaşamazsak bakıcıya verme niyetin varmış gibi gösterirsen çekinip senin söylediklerini yapabilir

A aysnrmzn bulantıdan hayattan soğuyan, yatalak hasta gibi gün boyu yataktan çıkamayan, tüm dünyanın berbat koktuğunu düşünen ve sıksık acilde soluğu alan biri olarak benim de 16. Hafta tamamen bitti.
Şafak sayar gibi gün saydım resmen biteceği güne kadar...
Allah yardımcın olsun.

Merhaba annisler. Nasilsiniz? Eskisi kadar takip edemiorum okusam da yazamiorum..biz de 5.5 aya yaklaştk bi kac gündür biraz huysusuz ilginin dibine vurmak istior resmen beyefendi yalanciktan mizmizlanip duruo.. gündüz uykular i guzeldi artk bi kac kere 30 dkka anca uyuyo sanaim varsa 1-2 saat uyudugu da olur.surunmeye basladi koltukların altina falan gitmeye çalışıo simdi bi de popo kaldirmayi ogrenmis takla atacak gibi kafasini gömüp popoyu havaya kaldırıo ondan sonra bir saga bir sola devrilip duruo:) tabi gece de boyle uyutmuor bi turlu gecen saat basi kalktım dengem sasti..besigimiz kucuk geldigi icin park yatak siparisi verdim mecburen bakalim güzel cikar insallah. Ek gidaya erken baslamak durumunda kalmistm asmyle gorustukten sonra da son bi kac gündür yumurta veriorum kahvaltida 1 cay kaşığı ilk gun mamayla kivamli hale getrdm biraz sonra 1 cay kasigi labne koymaya karar verdm hos ondan cok emin degilim ama yarin yogurtla deniycem. Bir ogun de sebze puresi veriorum az havuc patates kabak ve pirinc suzgecten gecrdkten sonra ( bunlar cam rendede olmuo bn mi beceremedm bilmem) yogurtla karistirip yediriorm bir ogun de meyve veriorom evde taze varsa. Karpuz kavun gibi kolay koparabilecegi seyleri ki korpardi daha önceden ezip veriorum posasi ve suyuyla şeftaliyi elimde yediriorum..bunlarin haricinde haftaya ise baslicam bakalim nolcak ne gitcek ev taşıyanlar olmus darisi basima inşallah:) ev arıyorm is yerine yakin hala icime sinen bi yer bulamadm.. durumlar böyle işte. .

Slm kızlar...
Bugün gecikmeli olarak 6.cı ay aşımızı yaptıracağız.. Zaten çok huzursuz oldu ,iyice huzursuzlanacak diye ödüm kopuyor valla..
Umarım kolay atlatırız :/..

Bu aralar gündüz çok zor uyutuyorum. Uyku araları 2 saatten 3 saate çıktı nerdeyse. Yorgunluktan bayılsa da uyutacağımı anladığı an kıyameti koparıyor.
Normalde emerek uyuyor ve meme teklif ettiğimde uyutacağımı sanıp onu da almıyor. Fenalardayız anlıyacağınız..
Sürekli kucak ve ilgi peşinde.
Yalnız başına bi oda da bırakılınca başlıyor ağlamaya..
Ben "ne oluyor bu çocuğa" diye düşünürkeen bi baktım 26.cı hafta şimşekli atak haftasındayız...
Velhasılı kelam şimdiden uyarayım dedim :))

kızlar oğluş sünnet oldu, 1 saat çok ağladı. şimdi evdeyiz uyuyor yavrum. o ameliyat önlüğüyle elimden alıp götürürken çok kötü oldum, çıkana kadar ağladım.annelik nasıl bişeymiş tabi bunlar güzel şeyler. Rabbim bizleri onların başından, onları da bizim başımızdan eksik etmesin. Çocuklar hasta olmasın. Sağlıklı günler diliyorum hepinize

Amiiinn .. Çok geçmiş olsun.. hayırlı olsun.. çabucak iyileşsin inşallah.

Amin.Çok geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşsin kuzucuk

Kızlar birşey danışacağım bir fikir verin lütfen. 8 saat otobüs yolculuğu yapabilirmiyim kızımla? Yada yapan varmı Eşim gidelim diyor da kararsızım biraz hava değişimi ikimize de iyi gelecek ama işte bebekle nasıl olur ki

Canim biz tatile arabayla gitmemize rağmen ara ara zorladı oglum sıkılgan ztn bol bol mola verip hava aldırdık dilayisiyla 5 saatlik yolu 7 saatte gittik..Birazda elosuna bagli..

ben 2 saatlik yolda bile çok gerildim ama bnm bebeğim emen bebek değil o yüzden bi yere gitmek büyük sorun bnm için. mola araları nasıl bilmiyorum genelde arabada uyuyorlar gece uykusu iyiyse gece gitmeyi deneyin derim.

Cok sukur oglusunda atlatti kuzum..Insallah cabucak iyilesir Birliktemi yapsak mevludu ne yapsak

Canim biz tatile arabayla gitmemize rağmen ara ara zorladı oglum sıkılgan ztn bol bol mola verip hava aldırdık dilayisiyla 5 saatlik yolu 7 saatte gittik..Birazda elosuna bagli..
Hadi ya eloşu biliyorsunuz zaten biraz gıcık valla. Kendi arabamız olsaydı keşke hiç düşünmeden giderdim de işte otobüs korkutuyor bir yandanda belki bize iyi gelir diyorum bakalım. Sağol canım fikir verdiğin için
ben 2 saatlik yolda bile çok gerildim ama bnm bebeğim emen bebek değil o yüzden bi yere gitmek büyük sorun bnm için. mola araları nasıl bilmiyorum genelde arabada uyuyorlar gece uykusu iyiyse gece gitmeyi deneyin derim.
Öylemi tırstım şimdi:)sadece kendi sütümle besliyorum akşam arabasi var bir tek kızım sadece akşamları uyuyor zaten ama işte arabada da uyurmu bilmiyorum

Bizde bayramda memlekete gideceğiz 8 saat civarı bakalım beni ne gibi ekşınlar bekliyo:))

Seni cok iyi anliyorum bizde evi alinca arabasizliktan cok cektik annem 1 saat uzaklikta nerdeyse bana fazla gidemiyordum babam pazarlari aliyordu o da isi olmadiginda..Cok sukur rabbim nasip etti bize sizede tez zamanda nasip etsin cnm..

amin canım inşallah. güzel fikir ayarlayalım. mbg24 derandiren sağolun kızlar amin. erkek olduk ona göre annişler
Yerim ben o minik erkeği:) damatlığınıda görürsünüz inşallah.Diğer eloşun başı bağlı ya canım:)) benim kızımıda görsen almaktan vazgeçersin
Seni cok iyi anliyorum bizde evi alinca arabasizliktan cok cektik annem 1 saat uzaklikta nerdeyse bana fazla gidemiyordum babam pazarlari aliyordu o da isi olmadiginda..Cok sukur rabbim nasip etti bize sizede tez zamanda nasip etsin cnm..
sağol canım Allah razı olsun sağlık,huzur olsunda gerisi boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…