2017 Şubat Anneleri

Geçmiş olsun..Gozunuz aydın.Damatlığını da görürsünüz inşallah..Bandaji alindiktan sonra bol bol suya oturtun su cabuk iyilestiriyor..
Amin inşallah Rabbim hepimizin evlatlarimizin güzel günlerini gormemizi nasip etsin. Bizde Bandaj yok bir aparat var pazar günü alınacak.Dr ye sorarım eğer uygunsa yaparım.

Amin inşallah Rabbim hepimizin evlatlarimizin güzel günlerini gormemizi nasip etsin. Bizde Bandaj yok bir aparat var pazar günü alınacak.Dr ye sorarım eğer uygunsa yaparım.
Klamp yöntemiyle dikissiz olandan olmussunuz o zmn onda da bandaj gibi klamp kendiliginden dusuyor su ile temasi bol olursa dr unuz muhtemelen oyle diyecek..Cabucak atlatir insallah..

damatlığını da görürsün inşallah canim geçmiş olsun

Aynı sorunşar.. offf çok yprgun ve bitkinim ben ya ne olacak böyle hiç durmuyor hiçç.
bende öyle canım yatağına 5 dakika birakir lavaboya girerdim oyuncakla oynarken onu da bıraktı şimdi orda dönme derdinde ve tehlikeli hareket ediyor boynu falan kac kere yakaladim inam çok yoruldum bu enerjiyle kilo almaması normalmiş diyor gören

Merhab kizlar surekli burayi takipteyim hergun girip yazdiklarinizi okumasam olmuyo arada bi yaziyorum belki hatirlarsiniz beni. Yani sessiz takipcInizim. Bu seferki derdimiz gece uykusu besbucuk ayligiz sabaha kadar en az 15 kere emmeye kalkiyo onu gectim uykuyada dalamiyo oyun oynamk istiyo. Atak donemidir anlamadim. Boyle olan bebisler varmi. Bide bizim şu atak donemlerimizi nasil hesaplicaz 7subatliyiz

Bizimde aynı yazmıştım hatta burda çok fazla kalkıyor atak dönemi falan da değil sürekli böyle bizimki

Günaydın herkese. Hanimlar bişey sorcam.oyun halisi 4.aydan once kullanilirsa gelisim sıkıntısı oluyomus bizim arkadasin doktru oyle demis. Bende oyun halisini 2aylikken.kullanmaya basladim bi bilginiz var mi bu konuda cok endise ettim

Benim oğlum da 5 ay 1 haftalık gece 6-7 saat uyanmayan çocuk sizinki gibi habire uyanmaya başladı. Ve çok daha fazla emiyor. Acaba büyüdü artık doymuyor mu diye düşünüyorum.

Kizimin hrika bi uyku duzeni vardi ama maalesef son 5 6 gundur hersey alt ust olmis durumda gecelri hep iyaniyor uyaninca uykuya dalamiyor hep agliyor gunduz de kendi kendine oynardi 10 15 dk feln am simdi asla durmuyor kucagima aliyorum yine ayni ne istedigni anlayamiyorum atak donemi oldugnu dusunuyorum insallah atlaticaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…