2017 Şubat Anneleri

Kızlar bu kv beni çıldırtıyor :kızgın:

Defalarca uyarmama rağmen kızıma aşkım diye hitap ediyor ve sırf gıcıklığına sürekli kızııım kızzııım diyor :kızgın: kaç kere ağzından kaçırdı annem anneciğim diye şimdi onu bıraktı kızıma kızım diyor sanki kendi kızıymış gibi :işsiz: ben mi abartıyorum acaba :KK11: çok sinirleniyorum ya

Sevgili anneler yavrularınız nasıl uyuyor. benim oğluş bi bakiyorum bulut yastığın altına girmiş :KK48: bi bakiyorum yatağın enine doğru yatmış bi bakıyorum yatagin köşesine başını sokmuş:KK48: siz de durumlar nasıl
Ayni durumlar bizde de mevcut canim bi bakiyorum yastiginda bi bakiyorum ayaklar yastikta donup duruyor poncigim kimil kimil masallah

Sevgili anneler yavrularınız nasıl uyuyor. benim oğluş bi bakiyorum bulut yastığın altına girmiş :KK48: bi bakiyorum yatağın enine doğru yatmış bi bakıyorum yatagin köşesine başını sokmuş:KK48: siz de durumlar nasıl
Valla yatirdigim gibi asla bulamıyorum yüzüstü dönmeye çalışıyo yan dönüyo dediğin gibi enine yatıyo buluyorum geçende Beşikte ayaklarının olduğu yere kafayı getirmiş dönmüş :KK48: uyurken dediğin gibi çeşit çeşit hallere giriyo:KK48:

Canlar daha önce de sormuştum ama n'olur bir cevap verin yahu..

Hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?
Sağlık ocağı Vegaferon mu ne onu verdi.. İçinde paraben var.. Ferrumda da paraben var.. Ferro Sanol da bir ara piyasadan kaldırılmış..

Enfamil diye bir ilaç buldum ama biraz pahalı.. Yurt dışından getiren tanıdığım var ama o kadar maddi imkanım yok.. sizne yapıyorsunuz? Ben hala demir ilacı başlamadım.. :KK43:

Canlar daha önce de sormuştum ama n'olur bir cevap verin yahu..

Hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?
Sağlık ocağı Vegaferon mu ne onu verdi.. İçinde paraben var.. Ferrumda da paraben var.. Ferro Sanol da bir ara piyasadan kaldırılmış..

Enfamil diye bir ilaç buldum ama biraz pahalı.. Yurt dışından getiren tanıdığım var ama o kadar maddi imkanım yok.. sizne yapıyorsunuz? Ben hala demir ilacı başlamadım.. :KK43:
canim ben ve bircok arkadas kullanmiyor 1 yasina kadar depolar yeterli 1 yasindan sonrada tahlil ile gerekirse kullanmayi dusunuyoruz

Kızlar bu kv beni çıldırtıyor :kızgın:

Defalarca uyarmama rağmen kızıma aşkım diye hitap ediyor ve sırf gıcıklığına sürekli kızııım kızzııım diyor :kızgın: kaç kere ağzından kaçırdı annem anneciğim diye şimdi onu bıraktı kızıma kızım diyor sanki kendi kızıymış gibi :işsiz: ben mi abartıyorum acaba :KK11: çok sinirleniyorum ya
Desin ne olacak :KK66: kızın senin sonuçta

Kızlar nasılsınız bebrkleriniz nasıl. ? Benim kızım yuvarlanıyo metrelerce. Az önce mutfağın yukarısına bıraktım yaklaşık 3 metre baktım dönmüş tam ayağımın dibinde. Bide çok hareketli ayaklarının üzerine bırakıyorum hafif yürümek istiyo. Bide çamaşı makinasına bayılıyo dönünce gülüyo:KK66:

Kızlar nasılsınız bebrkleriniz nasıl. ? Benim kızım yuvarlanıyo metrelerce. Az önce mutfağın yukarısına bıraktım yaklaşık 3 metre baktım dönmüş tam ayağımın dibinde. Bide çok hareketli ayaklarının üzerine bırakıyorum hafif yürümek istiyo. Bide çamaşı makinasına bayılıyo dönünce gülüyo:KK66:
benim kizda oyle canım yastık koyuyorum etrafına onları da ya ittiriyor ya aşıyor ayağının üstüne koyunca iki adim gidiyor komando sürünüşü yapıyor bide yerde arka arkaya dönüyor yatmak istemiyor azicik meyilli koymussam kendini kaldırıp oturur pozisyona getiyor bol tükürük ve karşısında dil çıkarınca dil çıkarma huylarımız var birde kardesim dudaklariyla araba sesi yapınca onu taklit ediyor iyice cadılaşmış bizim kızlar maşallah :KK66:

Kadir Tuğcu'nun uyku arşivinin tamamını (41 sayfa güncel şekliyle) okudum geldim :kahve:
Bakalım bu geceden itibaren uykuları yola koymaya çalışcam.
İlk hedef gece seyrek uyanması.
2.si meme yerine emziğe alıştırma (şuan beni emzik olarak kullanıyor da:işsiz:)
Ve son olarak yatak ayırma.
İnşallah başarılı olurum :dua::dua::dua:

benim kizda oyle canım yastık koyuyorum etrafına onları da ya ittiriyor ya aşıyor ayağının üstüne koyunca iki adim gidiyor komando sürünüşü yapıyor bide yerde arka arkaya dönüyor yatmak istemiyor azicik meyilli koymussam kendini kaldırıp oturur pozisyona getiyor bol tükürük ve karşısında dil çıkarınca dil çıkarma huylarımız var birde kardesim dudaklariyla araba sesi yapınca onu taklit ediyor iyice cadılaşmış bizim kızlar maşallah :KK66:
Aynen ya çok tatlılar. Bir an önce de yürüsün istiyo insan

Merhaba anneler ve bebisleri nasılsınız?
Kızlar benim kızımın bezi artik hic dolmuyor en son 6 kg du.
24 saat aynı bezi altında tutsam anca dolu dolu olur.Ve bezinde sarı alanlar var sizdede böyle durum var mi?

Merhaba anneler ve bebisleri nasılsınız?
Kızlar benim kızımın bezi artik hic dolmuyor en son 6 kg du.
24 saat aynı bezi altında tutsam anca dolu dolu olur.Ve bezinde sarı alanlar var sizdede böyle durum var mi?

Canim havalar cok sicak bebisin su iciyor mu? Benim oglumda cok bez doldirmaz ama yari dolu alirim bezleri.

Ay kızlar uyuz oluyorum resmen aynısı bizde de var. Annecim diyor , annem diyor, kızım diyor. Sanki o annesi , bide benden kıskanıyorlar resmen. Birşey deyince de o abimin kızı abim olmasaydı o olmazdı en çok ondan parça var bilmem ne bilmem ne nefret ediyorum...

X