2017 Şubat Anneleri

Rabbim sifa versin bir an once iyilessin kuzucuk..Umarim pnomokok asisinin da koruyuculugundan cok cabuk atlatır..

Kurt muuu
Hemen sikayetvar.com'a girip şikayetini yaz canım

R renklerguzeldir , bak az önce çektim bu resimi :))

Daha once bi blogta bende rastlamistim firma hava aldirmissiniz diye lakayt bi cevap vermis yalniz sadece aptamilde var bu disardan girmis olsa diger markalarda da olur..

Bizim de hiç belli olmuyo akşam 7-8-9-10 kaçta denk gelirse uyyo. Çoğunlukla 9 gibi ama.
Sabah da fix gün doğumunda.
5 dedin mi ayakta.
En geç 5buçuk.

Ek gıda hiç denedin mi Can'ım?
Belki erken geçmen gerekebilir.
Bazı bebekler sıvı beslenmeyi erken bırakabiliyormuş

gecmis olsun canim asiyi oldu insallah cabuk gecer

brnde 15 cc su veriyorum uc gundur cok sicsk burda hava nefes zor aliyoruz bu arada benim kiz cok merakli yemek yerken elimden kasigi alip kendi yemeye calisiyor sutunu kasikla verirken onu da krndi yemeye calisiyor biberonu kendi tutmak istiyor gecen karpuz emsin diye verdim cadi elimden aldi kendi emdi sonrada bi guzel eliyle ezdi ama ben blw icin sabirli degilim muhtemelen arada 3-4 kasik yediririm
Kurt muuu
Hemen sikayetvar.com'a girip şikayetini yaz canım

R renklerguzeldir , bak az önce çektim bu resimi :))

masallah bugra beye cok tatli uyuyor

brnim kiz gibi ezani duymazsak olmaz 7ye kadar oynuyor ek gida derken csnim annem bir kez pirinc unu verdi 60 cc kadar onu yedi birkac kez meyve dilimleri ve salatalik emsin diye verdim 5 defa da 1er cay kasigi kadar yogurt verdim bi sorun yok onlari aliyor ama mamaya gelince asla kabul etmiyor anlamadim bende

benimki de öyle, herşeye atlıyor ve kendi yemek istiyor. benim tam tersi kaşıkla yedirmeye sabrım yok, bu merakı ve ilgisi işime geliyor, kendi yesin yiyebildiği kadar:))

İki ayrı uyku arkadaşı var ikisiylede dövüşmekten uyuyamıyo bu kız yaa deliriciiiiimmmmm olan uykusunu da bunları ısırıcam koparıcam derken sinirlenip iyice ağlayıp kaçırıyo nerde hata yapıyorum acabaaaa

Eklentiler

• IMG_0299.JPG
    41,5 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0300.JPG
    53,5 KB · Görüntüleme: 53
Bende uyku arkadaşı almayi düşünüyor.... Emzik ağızda oluyor onu tutmak istiyor yada battaniye fln tutuyor. Elinde hep birseyler olsun istiyor. Alayım diyordum ama sizin kız öyle yapınca acaba dedim..

Bende uyku arkadaşı almayi düşünüyor.... Emzik ağızda oluyor onu tutmak istiyor yada battaniye fln tutuyor. Elinde hep birseyler olsun istiyor. Alayım diyordum ama sizin kız öyle yapınca acaba dedim..

Bizimki emzik biberon da almıyor ki cins olan benimki yani :)) bu ara herşeyi ağzına sokmak istediği için uykulu halde eline verdiğim an onu da ağzına sokmaya çalışıyor sonra kavga ediyor basıyor çığlığı ben bunu niye ısırıp koparamıyorum diye halbuki uykuluyken eliyle gözünü kapatmaya çalışıyor , yada emiyorsa üzerimdeki tişörtü çekiştiriyor.. ama bunlara gelince fos:) sıradan müslin bezlerden de denedim aynı vaka:) umudumu kesmelimiyim bilemiyorum

Dünür ,bizim uyku arkadaşı denememiz de çok kısa sürdü maalesef. Emerken beni çekiştirmeyi ,tişörtün altına girmeyi tercih ediyor :)
Hatta gündüz emme süresi kısaldığı için son bir haftadır meme yerine ana kucağında hafif sallanarak uyuyor :/
5 buçuk ay'a yaklaştık ama hala düzen yok.
Napcaz böyle bilmem :) (allahtan gece uykumuz güzel )

Benim de dikkatimi cekmisti o. Doktora soracaktim diger seylerin arasinda kaynadi. Ön disi degil kopek disi kabardi benim kizimin da. Siz sorarsaniz bana da yazar misiniz

Valla şu kk nın en marjinal en cins bebeleri heralde bunlar bizimki de emmediği zaman artık odasındaki yatağında uyuyor hafif yatağını sallayınca.. bence düzen müzen yok bize bundan sonra bi de hiperaktif midir nedir töbe töbe iki saniye eli ayağı kendisi durmuyo, iki saniyede 30 defa dönüyo fıldır fıldır (oha abarttım 30 da biraz fazla oldu sanki) çenesi de düştü iyice geveze oldu.. yazarken yoruldum bak

kizlar sut cekilince bu gogusler amma da sarkiomus yaabirakin kalemi kalemkutusu koysam durur yani

Senin de mi süt gitti canım.
Benim de okadar azaldı ki bi öğün bile çıkmıyor
Sadece gece tam emiyo uyku arasında.

Aptamili hiç bi Zaman sevmedim zaten.
Çıkar amaçlı tamamen, Bebek sağlığı umurlarında değil.
Aptamil, milupa, bebelac, similac, sma bunların hiçbirine güvenmiyorum.
Hele aptamil buram buram şeker kokuyo.
Evolvia kullanıyorum ilk günden beri çok da memnunum.

Dediğim gibi senin kız sıvı gıdayı bırakma meylinde Canım.
Bazı bebekler öyle olurmuş.
Hiç canını sıkma, sevdiği ek gıdalardan ver mamaya gerek bile yok
Bizimkiler ay gün doğmuştu demi 5 şubat :) gündeşler yani senin kızla :)
İnşallah benimki de ek gıdada sorun çıkarmaz.
Şimdilik biraz temkinli yaklaşıyor da hayırlısı bakalım

TuRuNCu onca işinin arasında benim için zahmet edip foto attığın için çok sağol Can'ım :*

Son düzenleme:

Çok geçmiş olsun.. inşallah bir an önce iyileşir .. söylemesi kolay belki ama çok yıpratmayın kendinizi moral herşeyin gidişatını etkiliyor.. güzel düşünün hızla güzelleşsin herşey inşallah..

canim benim kizin oynadigi tulum giydirdigim elyaf yastigi pamuklu ince iki bas ortum var biri rengarenk biri pembe onlari aliyor elinde biraz cekistiriyor sonra iki eliyle tutuyor uyku arasinda bile birakmiyor bizim kız elanın tam terseymiş desene :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…