2017 Şubat Anneleri

asiri terliyor bemim kiz canim ishalimiz yok cunku gunde 1 kez yapiyoruz ve biberonla annr sutu veriyorum bitiremiyor

Nasıl bişeyki resim atsana cnm

Eklentiler

• Screenshot_20170702-153847.png
    256 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20170702-153851.png
    236,4 KB · Görüntüleme: 84
alerjisi yokmus demekki kizinin canim anne sutu kadar vitaminli degil nede olsa kutu sutler icine birsey koyuyo musun peki

Yerim ya bacaklarini benim kız gibi çırpı:) elleride uzun ince elanınkide öyle. Dikkat et canım nefesini kesmesin yüzüne koymuş
icinde boncuk elyaf var canim istese de bastiramaz pofuduk bisey ve hafif :) tahmin edebiliyorum elayi da napalim zayif olsunlarda saglikli olsunlar boyle teselli ediyom kendimi

Evett öğretmenim. 7 aylik olacak o zamana kadar bardaktan içebilir mi ki sütü aslinda iyi tabii ayri kalmak zorunda olmasam uğraşmam alıştırmaya

İçer canım alışınca ben kahve fincanından kaşıktan hepsinden veriyorum öğrendi bir haftada :))) alıştırma bardakları var meme reddi yapmıyor onlar hem. Uygun bir tane alıp deneyebilirsin

Zor canım ya senin işin sana yetmiyor gibi bir de bu telaş çıkmış. Allah yardımcın olsun

Benimki emerek uyuyor canım biz de üçümüz beraber yatıyoruz mesela kızımın uyku saati 9-10 gibi ben 9 da uyutmaya gidiyorum mesela 10 buçuk gibi tam derin dalmış oluyor o zaman yerine koyuyorum uyanmıyor. Sonra da beraber biraz oturup vakit geçiriyoruz meyve falan yiyip uyuyoruz. Ama bazen biz de erken yatıyoruz yorulunca kızımı uyuyunca uyanamıyorum eşim de gelip kıvrılıyor ben de bir ara uyanıp koyuyorum kızımı yerine. Ama eşimden uzak tutuyorum kendi tarafımda dışa koyuyorum eşim deli yatıyor çünkü

Sadece anne sütü alan bebeklere su veriyormusunuz¿¿¿
Birde artık dolu dolu olmuyor çişli bezimiz sizde de öylemi acaba ¿¿¿

Vermiyorum canım ama her fırsatta meme teklif ediyorum o da iki fırt çekip bırakıyor susuzluğunu gideriyor heralde. Çişli bezler hiç azalmadı o yüzden

Yok canım benim düzene bindi benim de az oluyor ama önceden musluk gibiydim

canim iki aydir mamayi asla almiyor anne surune karistirsam bile icmiyor bebelac aptamil sma denedik olmadi kilo alimi biim iyice diplerde 90 cc ile 3saat duruyor 6000 gr hala ilk aydaki 1300 gr alan kizima noldu sonradan anlayamadim

Anne sütünü seviyo demekki artık damak tadı biraz oluştuysa ondan olabilir Canım.
Ben ilk günden beri evolvia veriyorum severek içiyo.
Ve güvenilir bi mama diye duydum.
Hatta tek gdo olmayan mama diye biliyorum, üreticilerini tanıyan birinden duymuştum inşallah doğrudur.
Keşke deneme numunesi alsan da denesen onu da.
Bazı markalar öyle numunelik gönderiyormuş sanırım.

Can'ım bizde ilk ay birlikte yattık ama artık eşim çok terliyor son 4 aydır ayrıyız ve bu durumdan gayet memnun eşim.
Geçen sitem ettim o da diyoki "gece ben bari dinleneyim de güzdüm seni dinlendireyim" bi nevi haklı, tüm evin işi üzerinde şuan ama yine de birlikte yatalım istiyorum

Merhaba bir sorum var. Bebeğinizin uyku düzeni oluştu mu? Bizim çok oluşmadı. 10:30 da da uyuyor 12'ye doğruda. Sabah Ses durumuna göre 9 dada kalkıyor, 11 dede. Gündüzde sıcaklardan uykuya zor dalıyor. Sizin uyku düzeniniz nasıl?

Yok sadece ufak bi şeker katıyorum iyi geldi
siz sanieim 5 aylik oldunuz canim evde kontrol ettin mi kilo alimini gecen aya gore nasil
aslinda sutu bitirse raziyim da sagdigimi icemiyorken mamada vermek icime sinmiyor yetmese tabiki veririm ama biberonla verip birakinca ustune kasik ile teklif ediyorum kalani iki kasik sonra almiyor hic

Aynen bizim de böyle canim darmadagun oldu hersey ve boyle olunca hic biseu yapasim gelmiyor

popo kaldrp sürünme bizde de var cok tatli oluolar o zamn:) ya bn de yuzunu burnunu kapatr diye korkuorm takip ediorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…