2017 Şubat Anneleri

Kizlar geceleri asiri sicak oluyor poncigim usur diye pencere de acamiyorum ssdece mutfagin acip tum kapilari acik tutuyorum ama yine de sicaktan uyuyamiyorum sersem gibi uyaniyorum bitkinim.siz ne yapiyorsunuz

Buralarda çok sıcak.
Yatak odasının penceresini neden açmıyorsun ki ?
Yenidoğan değil artık bebişler. Bizim hissettiğimizi hissediyor onlarda.
Ben yatmadan önce serin duş aldırıyorum. Sonra ince uzun kollu penye pijamasını giydirip yatırıyorum. Gece boyunca da yatak odamda ki balkon kapısı açık kalıyor.
Serin serin uyuyoruz hepimizde :)

Biz artık o dönme isteklerini geçtik ,popoyu havaya kaldırıp sürünmeye çalışıyoruz :)
Gece ise ben yan yatırıyorum ,bi bakıyorum yüz üstü dönmüş uyuyor :)
Yatağı geniş olduğu için rahat rahat dönerek uyuyor kuzum.

Kizlar geceleri asiri sicak oluyor poncigim usur diye pencere de acamiyorum ssdece mutfagin acip tum kapilari acik tutuyorum ama yine de sicaktan uyuyamiyorum sersem gibi uyaniyorum bitkinim.siz ne yapiyorsunuz
canim cami ac bence biz 1 aydir cam acik ustunde bazen bi citcitli bazen bi kapri tisort oluyo battaniye felan da kullanmiyom bazen ustu acik bazende bi carsaf ortuyorum bu sekilde bile terledigi oluyor soguktan degilde sicaktan hasta olur der annem

bizde surunmeye basladik yuz ustu donup asker gibi gitmeye calisiyor kizim az az da olsa ilerliyor

yatmadan önce camları açıp serinletiyorum odayı bi de ılık banyo. bizim oda nispeten daha serin olduğu için cam acmiyorum şimdilik ama sen acabilirsin. Bu arada komanda sürünüşü bizde de var dönme isteği de son sürat devam. sırt üstünden yüz üstüne dönüyordu. geceleri yüz üstü yatiriyorum gece bi bakıyorum sırt üstü yatıyor ama uyanıkken hiç denk gelmedim yüz üstünden sırt üstüne döndüğünü. Bu arada biz de ev bakıyoruz tasinicaz TuRuNCu nefret ediyorum tasinmaktan

Ne demek Canım dizde sallamak çok yoruyor, faydası olduysa ne Mutlu :)
Evet almıştım ve ilk 2 haftadan sonra onun sallaması kesmedi bizim kızı oyüzden böyle oda boyu sallanan bi şeyi akıl etti eşim. Ay keşke bizimki de ona geçse de artık eşimle ayrı yatmasak ama uykusu böyle çok hafifken biraz zor görünüyo

bende ayrı yatıyorum bes aydır malesef esım horluyor bebegm korkuyor 12 1 gıbı uyuyoruz sabaha kadar bı kac kez emmeye kalkıor oyleyız bızde

Bizde Bebek de ben de razıyız horlamaya ama eşim sıcakta yatamıyo kaçıyo neyse az da büyüsün kızım inşallah bi orta yol bulcaz, yüzünü göremez oldum adamın

kizlar idrar sayisi sizdede azaldi mi bizim bezlwr baya kuru acaba ac mi kalmaya basladi yoksa cok terledigi icin mi hava antepte cok sicak yavrum sirilsiklam kaliyor citcitli ile bile

Canim cok guzel ama malum kipirdaniyorlar artik 6 aydan sonra orda uyutup birakip is felan yapilir mi kemeri falan var mi cunku baya yuksekte

Canım ben son 3 aydır bunla çok rahat ettim.
İçi derin baya ama dediğin gibi ilerleyen aylarda riskli olabilir.
Şimdilik gözlemlediğim kadarıyla çıkamaz içinden.
Bi kaç aya da kendi beşiğinde uyuyacak kadar uykusu düzene girerse ihtiyaç olmaz inşallah.

Öyle Canım haklısın zaten renk vermeyen ve yırtamayacağı kalınlıkta olanları seçiyorum yoksa çok tehlikeli olabilir Allah korusun

kizlar idrar sayisi sizdede azaldi mi bizim bezlwr baya kuru acaba ac mi kalmaya basladi yoksa cok terledigi icin mi hava antepte cok sicak yavrum sirilsiklam kaliyor citcitli ile bile

Bizde öğün arasıkendiliğinden açıldı 3buçuk 4 saatten önce acıkmıyo ve ara açıldığı için mama miktarını artırdım sütüm çok az çünkü. Oyüzden günde 5 kez falan bez değişimi oluyo ve idrar miktarı normal

kac cc mama aliyor canim 4 saatte

kac cc mama aliyor canim 4 saatte

Hiç belli olmuyo Canım yani kilo alımı az olduğu için ben 180 içirmeye çalışıyorum ama okadar içmiyo.çoğu Zaman 160 anca içiyo bazen arada uyumayıp yorulduysa 180 içiyo. Tam bi düzeni oturmadı. Bazen 3 saatte acıkıp 120 içip bırakıyo.
Sen de mama veriyordun demi, sizde durumlar nası?

canim iki aydir mamayi asla almiyor anne surune karistirsam bile icmiyor bebelac aptamil sma denedik olmadi kilo alimi biim iyice diplerde 90 cc ile 3saat duruyor 6000 gr hala ilk aydaki 1300 gr alan kizima noldu sonradan anlayamadim

Boşver o zaman takma onları cnm.

Anne sütünde yeterince süt var ancak olan şu durumlar susuz kaldığını gösteriyo
1. Anne sütü azalması
2. Aşırı terleme
3. İshal
Cnm benimde öyle oldu su içir düzelir.bide doymuyodu benim kızım çok zayıfladı 3 gündür kutu süt teklif ettim 50 ml içiyo.

Revna ilk bir ay bizde yatakta 3 kişi yattık, oğlum kucağımızda, koynumuzda, üzerimizde uyudu. Sonra biz aşağıdaki beşiği aldık, o beşiğe alıştı şükürler olsun ki, şimdi o beşik küçük gelmeye başladı bizim küçük adama. Asla agashi beşikte yatmadı, uyutup koyunca bile uyanıyordu, büyük gelince güvende hissetmiyorlarmış. Geçen gün artık ağlamalarından yorulup koydum beşiğe ve salladım uyumuştu o şekilde. Sıcaktan da uyuyamıyorlar. Günde 3 kez duş alıyoruz, sürekli yelpaze alt değişimine rağmen her yanı isilik içinde. Bi de soranlar olmuş bizde de azaldı bez sayısı ve beslenme sayısı, doktoru aradım ter ile de su kaybettikleri için azalması normalmiş. Ben sık sık su veriyorum artık

aynen cnm oda kucuk mobilyalar büyük bnm siz iyi yapmışsınız:)

Nasıl bişeyki resim atsana cnm

Famm neden kutu süt, doktorunuza danıştınız mı?
Kutu sütün daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum birde 4 aydan sonra bebeklere artk mama dışında kutu sütün verilebileceğini doğru buluyorum şimdiye kadar kızım da bi sıkıntı olmadı aksine uyuyor doyuyor ve kilo aldı. Doktora geçen gittim kızımın alerjisi vardı kırmızı kırmızı meğerse çok sıcaktan oluyprmuş dr 80 tlye bi krem yazdı iki gün kullandım bi işe yaramadı cnm bende olması gerekenden serin tuttum iki gün sonra geçti bütün kızarıklıklar. yani bazen drları dinlememekte fayda olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…