2017 Şubat Anneleri

kızlar benim su yatak sorunuma bi el atin lutfennnnnn!!!!!!!!!
bnm oğlana bebek odasi yapmistk gunduz cogunlukla kanepede olmak uzere bazen de odasinda yatiyor ordaki yatagm yari ortopedik sertligi iyi sorun yok. yatak odasında ise kucuk bi besik kullanioruz yegenimden kalma bir ay kullanmisti sadece ama suntasinin ortası biraz egrilmis bn de onun uzerine ince bi yorgan attm üzerine annemin yaptigi elyaftan yatak var onun uzerinde de kendi ince sungeri. simdeye kadar bunn uzerine babynest koyuyodm ve bebisn hareketleri sınırlı oldugu icin idare etmistk..smdiyse yan donmek falan istio ama yumusak geldigi icin sabki icine gomuluo biraz bu da beni tedrgin edio bazen de gece kendini yukari dogru attirio basi besign bas ucuna degiyor iyce..smdi babynest kalkti sungeri naylonlu geldigi icin uzerine bn bisi daha orttm ve kat kat olduk anlayacağınız. .eskiden cok beklemem ayirirm diodm odasina ama artik 1 yasindan önce kesinlikle dusinmuprm ayirmayi dolayısıyla bi park yatak mi alsam diyorum? ??
park yatak kulllananlar uygum fiyatli hangi marka onerirsiniz?? icine hangi yayak kullaniyosunuz sertligi nasil?
yuzustu yatiranlar nasil oluor o benim oglan yuzusut cevirince yana almio basini beceremioz biz:)

Eki Görüntüle 2015406

Hah şimdi oldu :))
Üstüne dönence bağladık ekstradan, bizim kız ekşınsız uykuya dalamadığı için :))
Şu önden sarkan şey de benim sabahlığın kuşağı, Oraya bağladım yattığım yerden sallayım diye :)
@Blackflowerr
Canim cok guzel ama malum kipirdaniyorlar artik 6 aydan sonra orda uyutup birakip is felan yapilir mi kemeri falan var mi cunku baya yuksekte

poset
Ben de şöyle bi saatçik dahi olsa ben sallamadan uyuduğu günlere gelmek istiyorum artık.
Bi de ayakta sallamayı bıraktım artık canım menisküsüm çok ilerlediği için civilden hamak alıp tavana monte ettik.ucuna ip taktık onla yattığım yerden sallıyom.
O da olmasa kafayı yemek üzereydim çünkü gündüz uykusu çile bizde.

Hangi saatlerde uyuyor Canım seninki?

Ben 11 ay sonra ilk defa kuaföre gittim hafta içi.
Sevinç'ten ağlayacaktım resmen :)))
Çünkü artık yerden saçlarımı toplamak acı veriyodu
Kestirdim kurtuldum çoook şükürrr

Fisher Price de iyi hoş da şu anakucağını pamuklu kumaştan yapaymış keşke
Yavrum yandığı için oturmak istemiyo.
Keşke chicco alaydım ya da tini love onlar pamuklu sanırım.
Oyun halıları de hep polyester oyüzden almıcam minder daha mantıklı, at üstüne bi kaç oyuncak oh mis :)

Kızlar bu arada benim kız aldığım oyuncaklaryerine renkli mağaza poşetleri tespih ve mini su şişeleriyle oynamaya bayılıyo. Özellikle poşetle kendinden geçiyo.
Renkli poşetleri sirkeli suyla silip eline verebilirsiniz :KK66:
poset sesi hoslarina gider cnm ama posetle oynarken yalniz bırakmayasn sakin tehlikeli biliosundur..bebisler beni şaşırtio kucul daha yapamaz edemes diorz bazi seylere ama hic belli olmuo..bugun bnmki tepinirken agir sandalyeyi itti sok olduk hepimiz

Kizlar sizce şu damagindaki beyaz nokta gibi sey ne sert degil ama
aa bizde de var aynindan bi suredir ayni yerde alt cenede ortanin hafif solunda biraz asagida sadece sizinkinden.. hic bilmiorm ama bnmki cildirio agzina bisiler gotrmek için emmiyor sadece isirmaya calisio damaklari kasinio sanırım. .. öğrenirsen bana da yaz olur mu

bnm oğlana bebek odasi yapmistk gunduz cogunlukla kanepede olmak uzere bazen de odasinda yatiyor ordaki yatagm yari ortopedik sertligi iyi sorun yok. yatak odasında ise kucuk bi besik kullanioruz yegenimden kalma bir ay kullanmisti sadece ama suntasinin ortası biraz egrilmis bn de onun uzerine ince bi yorgan attm üzerine annemin yaptigi elyaftan yatak var onun uzerinde de kendi ince sungeri. simdeye kadar bunn uzerine babynest koyuyodm ve bebisn hareketleri sınırlı oldugu icin idare etmistk..smdiyse yan donmek falan istio ama yumusak geldigi icin sabki icine gomuluo biraz bu da beni tedrgin edio bazen de gece kendini yukari dogru attirio basi besign bas ucuna degiyor iyce..smdi babynest kalkti sungeri naylonlu geldigi icin uzerine bn bisi daha orttm ve kat kat olduk anlayacağınız. .eskiden cok beklemem ayirirm diodm odasina ama artik 1 yasindan önce kesinlikle dusinmuprm ayirmayi dolayısıyla bi park yatak mi alsam diyorum? ??
park yatak kulllananlar uygum fiyatli hangi marka onerirsiniz?? icine hangi yayak kullaniyosunuz sertligi nasil?
yuzustu yatiranlar nasil oluor o benim oglan yuzusut cevirince yana almio basini beceremioz biz:)
yatağı sizin odaya sığmaz mi canım. şimdi park yatak alsan onun içine alacağın yatak önemli bence basit bi şey olmamalı. ben ayağımda sallayıp yatağına yatırırken yüz üstü yatiriyorum başını yana çevirip. gerçi oğluş kendi istediği tarafa çeviriyor sonra. sen müdahale et canım. aslinda başını rahat hareket ettirebiliyorsa zamanla o da çevirir. ama ilk zamanlar dikkatli olmakta yarar var.

Bizimkide kasindi dr a.dedim.elini.goturuyo agliyo diye kasinir dedi patlatayim simdi ama kanar kendisi patlatsin dedi kendi sonra patlamis. Birde dilindeki beyazlik pamukcuk degil süt kalintisi ya da mama kalintisidir. pamukcuk beyaz beyaz noktalar seklinde dilin ucunda hafif tuysu gibi oluyor diye biliyorum ben
Tesekkur ederim canim bilgileriniz icin. Insallah bizimkide gecer bikac gune

yatağı sizin odaya sığmaz mi canım. şimdi park yatak alsan onun içine alacağın yatak önemli bence basit bi şey olmamalı. ben ayağımda sallayıp yatağına yatırırken yüz üstü yatiriyorum başını yana çevirip. gerçi oğluş kendi istediği tarafa çeviriyor sonra. sen müdahale et canım. aslinda başını rahat hareket ettirebiliyorsa zamanla o da çevirir. ama ilk zamanlar dikkatli olmakta yarar var.
imkansiz cnm büyüyen besik cunku cok yer kapliyor.. evet dikkat etmek lazm cesaret edemiorm öyle yatrmaya. bi de bnm oglan dönmeyi ogrenince cildirdi ha bire donmek istio gece yatarken bile dönmeye çalışıor sizlern de oyle mi??? eskiden oyun halisina birakp isimi hallediodm baya smdi uc hes dakkada bakmak zornda kaliorm napti diye yere yorgan serdm uzerinde takiliyor zaten gun icinde baska yerlere sigamiyorzz

aa bizde de var aynindan bi suredir ayni yerde alt cenede ortanin hafif solunda biraz asagida sadece sizinkinden.. hic bilmiorm ama bnmki cildirio agzina bisiler gotrmek için emmiyor sadece isirmaya calisio damaklari kasinio sanırım. .. öğrenirsen bana da yaz olur mu
G Gumyang bebisindede olmus iltihapmis doktora goturmus kendiliginden geciyomus canim. Demekki bi cogunda oluyomus

Cnm benimki chicco gorumcem getirmisti kendi besigimizde yatmayınca onda yatmaya basladi rahat edio..Icine yataga gerek duymadm cunku uste takılan yükseltici aparatta yatio sadece yorganini serdm altina döne döne yatio simdi..

Kızlar kızım bu aralar çığlık atıyor hep. Hani coşkulu bişekilde bağırır ya insan oda öyle sesi kısılacak diyorum ya.sizdede oluyormu ? Birde kutu süt içiren var mı bebeğine ?
kutu sut inek sutuyse 1 yas oncesi sakincali diye biliyorum canim ahhh o ciglik kahkaha bazen konusma hizim kizdada var esim cenesi dusuk olacak bu susmaz yansik diyor

imkansiz cnm büyüyen besik cunku cok yer kapliyor.. evet dikkat etmek lazm cesaret edemiorm öyle yatrmaya. bi de bnm oglan dönmeyi ogrenince cildirdi ha bire donmek istio gece yatarken bile dönmeye çalışıor sizlern de oyle mi??? eskiden oyun halisina birakp isimi hallediodm baya smdi uc hes dakkada bakmak zornda kaliorm napti diye yere yorgan serdm uzerinde takiliyor zaten gun icinde baska yerlere sigamiyorzz
canim benimde sigmadi buyuyen besik odada yatagimiz komidinin biri ve dolap kaldi bitek sıķış sıkış yerlestik mecbur aynam dolap ve sifonyerim cikti odadan

kutu sut inek sutuyse 1 yas oncesi sakincali diye biliyorum canim ahhh o ciglik kahkaha bazen konusma hizim kizdada var esim cenesi dusuk olacak bu susmaz yansik diyor

canim benimde sigmadi buyuyen besik odada yatagimiz komidinin biri ve dolap kaldi bitek sıķış sıkış yerlestik mecbur aynam dolap ve sifonyerim cikti odadan
cok yer kapliyor buyuyen besikler ya bnm yatak oda kucuk zaten giyisi dolabi ve komidinlerin biri yok odada:)

anneannemiz bez ve orgu bebekler yapmis bi suru kiyafet almis minigim bu arada bizim bi yastigimiz vardi yumusak ona kizimin kuculen tulumlarini giydiriyorum veriyorum eline cekistiriyor salliyor kaldirip indiriyor onla dönüyor surekli elinde bazen oynarken uyuyor gunduzleri cok hosuma gitti oyuncaklara boyle yapmiyor adini arkadas koyduk onun sizdende denemek isteyen varsa tavsiye ederim sık sık tulumu degişiyoruz temiz bi sekilde oynuyor

Eklentiler

• Romantic_Lullaby_LX.jpg
    Romantic_Lullaby_LX.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 68
cnm bu ara çok yoğundum kızımda çok huzursuzdu. Bide takip ediyorum tam ay sonunda bir iki gece uyumuyor.sen nasılsın ne yapıyorsun bebişin nasıl cnm?

Çokkk güzell ama ben azıcık dinleneip uyuyayımda yerde uyumaya bile razıyım:KK66:

Ayyy aynı benim kızım gibi ya. Poşetlere saldırıyo bazen onca para boşamı verdim oyuncaklara diyom.

Sivilce yada iltihap olabilir cnm kendiliğinden geçer bence
erkek sevdalısı insanlar yokmu.bi benim komsumun 6 oğlu bi kızı var eşide gelini yüzünden intihar edip vefat etti. Adamın her ihtiyacına kızı koşuyo hiç bir oğlu gelini bakmıyo. Bana erkek lafı edenin hep bu örneği veriyorum. Çünlü öyle cahiller çok etrafında. Birde allah bütün evlatları bağışlasın saklasın. Ama her annenin bi kızı olmalı. Kız bebek başka bi duygudur.

ayyy cnm çok güzell güle güle kullansın bebişin :KK66:
canim iki gecedir 8de uyumayi birakti kizim duzenimiz yalan oldu insallah gecidir uyuyamiyor cok agliyor geceleri uykusu geliyor gunduzde mizmiz

cok yer kapliyor buyuyen besikler ya bnm yatak oda kucuk zaten giyisi dolabi ve komidinlerin biri yok odada:)
csnim seninki de cok kucukmus ben basindan evi gorunce oturma gurubu almadim salon yeter dedim oturma odasini daha buyuk diye yatak odasi yaptim yatak odasini da masa ve konsol vardi besik gelince sifonyer ve komidin de oraya gitti

Kizlar geceleri asiri sicak oluyor poncigim usur diye pencere de acamiyorum ssdece mutfagin acip tum kapilari acik tutuyorum ama yine de sicaktan uyuyamiyorum sersem gibi uyaniyorum bitkinim.siz ne yapiyorsunuz

Günaydın kızlar.
Taşınma işimiz bayram dönemine denk gelince bir çok işimiz aksadı maalesef.
Evin altı üstünde.:/
Taşınacağım evin tadilatları ise daha bugün başladı.
İki çocukla taşınma işi çok zormuş cidden...

X